Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání dnes - strana 316

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <314>  <315>  <316>  <317>  <318> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 13 ( 4 )
známka - 2,87 ( 2153 )
17. 9. 2006
938 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMladá krásná dáma našla zálibu ve své zahrádce, ve které strávila celé víkendy a většinu odpolední. Všechno jí tam rostlo a všemu se pod jejími starostlivými rukami dařilo, jen rajčata stále stávkovala a nechtěla se pěkně začervenat. Zahrádkářka proto šla pro radu k sousedovi, kterého rajčata byla asi nejčervenější a nejhezčí v širokém okolí. Ten jí dal následující radu: "Když chcete mít tak pěkná červená rajčata jako já, tak dělejte to co já. Každý den se dvakrát postavím před záhon s rajčaty úplně nahý a ty se od hanby začervenají!" Asi za měsíc přijde zahrádkář na návštěvu k mladé nadšenkyni, ale vidí, že rajčatům se nepolepšilo. "Tak co, mladá paní, dělala jste to tak jak jsem vám radil?" - "Dělala, dělala. Dva a někdy i třikrát jsem se před rajčaty vysvlékala, a nic. Ale pane kolego, podívejte se na moje velké salátovky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 30 ( 4 )
známka - 2,86 ( 3027 )
22. 10. 2006
697 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden starý pracovník plynáren zaučoval nového kolegu. Prováděli zrovna kontroly a odečet stavu plynoměrů na předměstí. Když dokončili další budovu, ten starý říká tomu mladému: "Hele, nemysli si, že jsem nějaká vykopávka. Mám docela kondici. Vsaď se, že doběhnu k autu dřív než ty." Tak se oba rozběhnou. Starý je skutečně u auta o krok napřed. Mladý jen vyvalí oči, ale vzápětí koukají oba, protože k nim doběhne udýchaná stařenka. Starý plynař se jí ptá: "Copak, paní, zapomněli jsme u vás něco?" Stařenka popadne dech a povídá: "Ech, když jsem viděla dva plynaře takhle upalovat, řekla jsem si, že bych měla asi utíkat taky!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní
posláno ( dnes ) - 409 ( 4 )
známka - 3,1 ( 1740 )
27. 10. 2006
219 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak co, berou, berou?" ptá se okolojdoucí rybáře, který sedí na břehu a sleduje splávky. - "Jo, zrovna teď jsem jednoho hodil do vody." - "Copak? Neměl míru?" - "Ne, měl také takové blbé řeči jako vy!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 145 ( 4 )
známka - 2,73 ( 7320 )
15. 11. 2006
941 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letím." Čímž samozřejmě pana profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro něj, student na vše odpověděl bezchybně. Proto mu dává poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" Student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student neváhá: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí." Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku...".

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 827 ( 4 )
známka - 2,87 ( 2532 )
4. 12. 2006
100 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč má ženská doma pořád moc práce?
Protože když v noci spí, tak se jí práce hromadí!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 876 ( 4 )
známka - 3,01 ( 2651 )
2. 1. 2007
118 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Dceři dám milionové věno," povídá pan Kalianko nastávajícímu zeti. "Co dáte vy, mladíku?" - "Stvrzenku..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 1071 ( 4 )
známka - 3,08 ( 2561 )
22. 1. 2007
475 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSpecialista firmy Microsoft se zúčastnil střeleckého výcviku. Dostal bezpečnostní instruktáž, pušku a náboje. Vystřílel deset ran - a od cíle hlásí, že žádná nezasáhla terč. Střelec se zadívá na pušku, potom na terč. Znovu na pušku, znovu na terč. Dá prst před ústí hlavně a druhou rukou stiskne spoušť. Podívá se na krvácející zbytek prstu a zavolá směrem k cíli: "Tady je všechno normální. Chyba musí být na vaší straně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 22 ( 4 )
známka - 2,94 ( 2342 )
5. 2. 2007
526 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuFranta a Pepa umřou. Franta jde do nebe a Pepa jde do pekla. Jednou se Franta rozhodne, že se zajde podívat za Pepou do pekla. Příjde a spatří Pepu, jak mu na klíně sedí kráná blondýnka a v ruce drží plechovku od piva. Franta říká: "Hele Pepo, ne že bych se v tom nebi měl špatně, ale jsou tam samí suchaři. Za to tady. Na klíně ti sedí krásná blondýnka, v ruce držíš plechovku od piva." Pepa řekne: "Není to tak krásné jak si myslíš. Tak plechovka má zespoda díru a ta blondýnka ne!"

Christinka13

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 24 ( 4 )
známka - 2,95 ( 2752 )
26. 2. 2007
635 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHolčička jde ze školy a potká 3 kluky. Zastaví se u nich a chvíli je sleduje. Ti kluci jí řekli: Když vylezeš na strom dostaneš 500 Kč. Holčička vylezla na strom a dostala 500Kč. Šla domů a maminka se jí ptá: Kde si vzala těch 500Kč? Kluci mi jí dali, že jsem vylezla na strom. Druhý den potká ty stejné kluky a říkají holčičce: Když vylezeš na tyč dostaneš 500Kč. Holčička vylezla na tyč a dostala 500Kč. Jde domů a maminka se jí ptá: Kde si vzala těch 500Kč? Kluci mi jí dali za to, že jsem vylezla na tyč. A maminka se ptá: A nebyly ti vidět spodky? Ne, protože jsem si je sundala.

Sardinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 120 ( 4 )
známka - 2,91 ( 3220 )
6. 4. 2007
714 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde pepíček za maminkou a povídá: "Mami já chci psa"
Maminka na to: "Žádnej pes nebude, pouští to chlupy, je to pořád špinavý... nic"
Pepíček zase: "Já chci psa"
Maminka: "Už jsem řekla, přej si cokoliv jiného, ale psa ne".
Pepíček: "Dobrá, tak já si s tebou chci dneska hrát na maminku a tatínka"
Maminka chvilku přemýšlí.. Hraničí to s incestem, ale co pro jednou se nic nestane "Tak co mám dělat?"
Pepíček: "Vykoupej se, vem si fajnový prádýlko, lehni si do postele a čekej"
Tak maminka vše udělá, leží a čeká.
V tom se rozrazí dveře do ložice, v nich stojí Pepíček v tátových trenkách a povídá: "Stará vstávej, jdeme koupit mladýmu psa!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 484 ( 4 )
známka - 3,02 ( 2602 )
1. 5. 2007
51 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSpěcháš ?? Pij šaratici zrychlí Tvůj krok !!!

Ruspa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 1083 ( 4 )
známka - 2,95 ( 5340 )
21. 5. 2007
481 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHromadná autonehoda tří vozů. Vyleze američan ze svého Cadillacu a naříká: "Teď budu muset celý měsíc šetřit na nové auto."
Poté vyleze němec ze svého BMW a také naříká: "Teď budu muset celý rok šetřit na nové auto."
Nakonec vyleze Čech z úplně zešrocené Škody 120 a běduje: "Teď budu muset až do důchodu šetřit na nové auto!"
Načež se američan otočí k němci a říká: "Dobře mu tak, náfukovy, nemá si kupovat tak drahé auto."

Danos

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 33 ( 4 )
známka - 3,02 ( 3456 )
4. 7. 2007
539 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuS pomocí gynekologa specializovaného na plodnost se jedné šedesátileté ženě podařilo porodit děcko. Když se dostala domů z porodnice, všichni příbuzní ji přišli navštívit, aby se podívali na nový přírůstek v rodině. Když chtějí děcko vidět, novopečená maminka povídá: "Ještě ne." O chvilku později se ptají znova a maminka zas: "Ještě ne." Za chvilku se ptají potřetí a maminka povídá: "Ještě ne, až bude plakat." - "A proč až bude plakat?" - "Protože jsem zapomněla, kam jsem ho dala!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 30 ( 4 )
známka - 2,86 ( 2589 )
10. 7. 2007
517 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠpanělský král byl na návštěvě u bristkého dvora. Královna Alžběta II. jej vzala na projížďku Londýnem na otevřeném kočáře, taženém desetispřežím nádherných bílých koní. Když se vraceli do areálu paláce, jeden ze zadních koní ze sebe vydal nejhlasitější prd, jaký se kdy donesl ke španělskému i britskému uchu. Královna se začervenala, naklonila se ke svému hostu a povídá: "Převelice se omlouvám!" Španělský panovník odpověděl: "Já myslel, že to byl kůň!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 618 ( 4 )
známka - 2,86 ( 2585 )
20. 7. 2007
137 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Buď opatrnější při jízdě! Copak nevidíš značku Nebezpečná zatáčka?" - "Právě, že ji vidím! Tak raději pojedu rovně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 27 ( 4 )
známka - 2,9 ( 2146 )
19. 9. 2007
602 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde mladík do lékárny a přeje si: "Dejte mi, prosím jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce ... ... Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru ... ... Anebo ne! Dejte tri! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře". Tak se také stalo. Mladý muž přisel na návštěvu, pozvali ho k obědu i na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se. Když ho dívka vyprovázela, ptala se: "Co je to dnes s Tebou? Nechutnal ti oběd, ze jsi takový zasmušilý?" "Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si byl pomyslel, ze tvůj otec je lékárník..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 21 ( 4 )
známka - 3,03 ( 2311 )
1. 1. 2008
582 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí v pokoji dva, co si říkají Fofři: "Uděláme si kafe?" - "Dobrý nápad." V pokoji najednou průvan, voda do čajníku, čajník na sporák, čaj do hrnečků, voda taky, koupili cukr v krámu, roznesení na stůl a to vše za 8 sekund. Vypijí, sedí, nuda pokračuje. "Zavoláme Lubošovi, přiveze chlast a možná i nějaký holky." - "Dobrý nápad!" Vytočí číslo a vychrlí: "Lbši, přď, nud, vm chlst, nzpmn kčky!" Za dvě sekundy zvoní zvonek, běží ke dveřím, odemknou 5 zámků a za dveřmi lístek: "Šl sm do pdle, uz me t nbvi, du zptky, ckt nbd!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 143 ( 4 )
známka - 3,13 ( 2742 )
6. 1. 2008
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlap předvádí svým přátelům své nové skvělé autorádio. "Koukněte, je aktivovaný hlasem, třeba když řeknu Country..." Rádio samozřejmě začne hrát nějaké country. Pak to zkusí ještě s pár stanicemi a když už toho mají všichni dost, jdou se projet. Dojíždějí ke křižovatce, když vtom někdo před nima zastaví přímo na místě. "Debil!" zařve chlap. Vtom se rádio přeladí: "No, milý kolego, to víte, my teď půjdeme vládě po krku..." ozve se z rádia hlas Miloše Zemana.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 19 ( 4 )
známka - 2,95 ( 4541 )
2. 2. 2008
709 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKráčel Ježíš po zemi, když v tom uzřel plačícího muže. I optal se Ježíš muže, proč pláče.
"Oheň mi vzal dům a já teď s rodinou nemám kde žit."
"Hle muži, Tvůj dům!" řekl Ježíš a před jejich zraky se objevil nádherný dům.
Šel Ježíš dál a spatřil plačící ženu.
"Zemřel mi můj maličký syn!", hořekuje žena.
I vztáhl Ježíš ruce na dítě a řekl: "Hle, ženo Tvůj syn žije!".
Procházel Ježíš dál zemi, když v tom uviděl sedět plačícího mladíka.
"Proč pláčeš mladý muži?!", zeptal se ho Ježíš.
Mladík k Ježíši zvedl své uplakané oči a odvětil:
"Pracuji v justici , pane."
I usedl Ježíš k mladíkovi a plakal s ním.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života, O bohu
posláno ( dnes ) - 33 ( 4 )
známka - 2,87 ( 3718 )
28. 5. 2008
593 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStojí dvě kamarádky blondýny na mostě a baví se spolu: "Ty, hele co myslíš, že je pod námi za řeku?" a ta druhá: "No to bude buď Vltava, Labe nebo Olše." Po chvíli přemýšlení jedna vykřikne: "Tak víš co? Já tam skočím a to člověk pozná v jaký je řece ne?" Obě blondýny jen souhlasí. Jak tedy dořekne tak učiní. Druhá blondýna čeká nahoře... čeká... .čeká 10minut, 20minut, 1hodinu ... V tom se někdo sápe z příkopu a blondýna poznává svou kamarádku .... vyleze celá od krve, polámaná a křičí: "Ty krááááávo. Dálnice na Brno!!!"

Vložila Cůlinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 12 ( 4 )
známka - 2,95 ( 4652 )
4. 6. 2008
955 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Táto, co to znamená ´vytočit´?" "No, já ti to ukážu. "Tatík zvedne telefon, vytočí náhodně zvolené číslo, zvedne to nějaká paní. "Dobrý den. Je tam Karel?" "Tady žádnej Karel nebydlí." "Ó,pardon, to jsem asi vytočil špatné číslo." O tři minuty později vytočí tatík totéž číslo: "Dobrý den. Už se, prosím vás, Karel vrátil?""Ne! Povídám vám, že tady žádnej Karel nebydlí!" "Ááá, pardon,omyl." O tři minuty později, totéž číslo: "Prosím vás, až se Karel vrátí,mohla byste mu vyřídit, že jsem volal?" "Povídám vám, že tady žádnej Karel nikdy nebydlel, nebydlí, a nikdy ani nebude bydlet!Ano?"Tak promiňte, že jsem obtěžoval !" "Jo! A už mi dejte sakra pokoj!" Synek to pozoruje s velkým zájmem ... "Hele, táto, a víš, co to je dotočit´?" "To nevím," připustí táta. "Tak koukej," řekne synek a vytočí totéž číslo: "Ahoj, tady Karel, nemám tam nějaký vzkazy?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 4653 lidí, prům. známka 2,95


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, Ze života
posláno ( dnes ) - 15 ( 4 )
známka - 2,96 ( 3421 )
28. 10. 2008
717 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Papež k nebeské bráně a chce dál,ale svatý Petr ho nemůže v kartotéce najít. Pod P jako Papež žádný záznam, pod J jako Jan Pavel II. taky žádný záznam, Pod W jak Wojtyla taky nic. "Ale vy mě musíte pustit," rozčiluje se papež, "já jsem hlava Katolické církve." "Co? To vůbec nevím co je...nějaká církev... To jsem nikdy neslyšel..." Tak se běžte zeptat Boha, prosím vás..." prosí papež. Ale Bůh taky nic neví... "Tak se zeptejte Ježíše, ten toho ví taky spoustu." Tak Ježíš si jde promluvit s tím papežem a za chvíli dojde za Bohem a hrozně se směje: " Tati, víš jak jsem měl před 2000 lety ten rybářský klub? Tak si představ že ještě funguje..."

Vložil Švestka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 41 ( 4 )
známka - 2,92 ( 4059 )
2. 2. 2009
480 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZastaví manželský pár u benzinové pumpy a pumpař říká manželovi: "Máte nové auto, že jo?" Manželka na manžela: "Co říkal?" - "Že máme nové auto." Za chvíli pumpař říká "Koukám podle espézetky, že jste z Hradce!" Manželka na manžela: "Co říkal?" - "Že jsme z Hradce!" Pumpař na to: "Já jsem znal jednu ženskou z Hradce, ta byla tak ošklivá a blbá, neuměla ani vařit, no hrůza!" Manželka zase na manžela: "Co říkal?" - "Že tě zná!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 10 ( 4 )
známka - 3,01 ( 5507 )
9. 5. 2010
658 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽena je s manželem u psychoterapeuta po dvacetiletém manželství, stěžuje si na osamělost, nepochopení, nedostatek lásky, sexu, atd, atd, atd... prostě mele,
mele a mele . . . .
Terapeut po přiměřené době vstane, obejde stůl, požádá ženu, aby se postavila, přistoupí k ní, obejme ji a vášnivě ji políbí. Žena si pak pomalu jako v transu sedne a mlčky sedí. Manžel na to čučí jak tydýt...
Terapeut říká manželovi: "Tohle vaše žena potřebuje aspoň třikrát do týdne. Můžete to pro ní udělat?
Manžel se zamyslí a povídá: "Můžu jí sem vozit pondělky a středy, ale v pátek ne, to chodím na ryby"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O doktorech, Vztahy a manželství, Ze života
posláno ( dnes ) - 9 ( 4 )
známka - 2,95 ( 4961 )
12. 5. 2010
859 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlap do baru, kde obsluhuje barman robot. Natočí mu perfektní pivo a zeptá se ho, jaké má IQ. Chlápek odpoví, že někde kolem 150.
Barman se s ním plynně začne bavit o kvantové fyzice, globálním oteplování, makroekonomice, nanotechnologiích atd.
Chlap je z toho celý vedle, tak si říká, že ho vyzkouší.
Jde domů, převlékne se a vrátí se do baru.
Barman mu opět natočí perfektní pivo a ptá se na IQ.
Chlápek řekne, že má kolem stovky.
Robot s ním začne kecat o ženských, o fotbale, o autech..
Chlapovi se to hrozně líbí, tak jde zase domů, převlékne se a vrátí se do baru. Obdrží opět perfektní pivo a obvyklý dotaz. Tentokrát řekne robotovi, že má IQ 50.
Nato se barman nakloní až k němu a pomalu, ale skutečně pomalu říká: "Tak co? Zase budeme letos volit Paroubka?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský, Politické
posláno ( dnes ) - 4 ( 4 )
známka - 2,87 ( 2058 )
29. 12. 2010
502 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTakhle jede auto po silnici a stopnou ho policajti. Policajt říká: "Dobrý den, dneska máme pro řidiče, kteří mají vše v pořádku prémii 10 000Kč. Co si za ty peníze koupíte?"
Řidič odpoví: "Především bych si udělal řidičák".
Jeho manželka k tomu dodá: "Toho si nevšímejte pane policajt, on takhle mluví vždycky když je nalitej"
Na zadním sedadle se ozve syn: "Já ti říkal, že s tím kradeným autem daleko nedojedem"
A z kufru se ozve: "Už sme za hranicema?"

Autorem je Libran

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 5 ( 4 )
známka - 2,85 ( 7708 )
5. 3. 2011
1133 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAtraktivní blondýnka stopuje na frekventované silnici.
Po chvíli jí zastaví vůz s mladým řidičem. Proběhne klasická konverzace a slečna se najednou zarazí:
"Hele, nejste náhodou ten známej moderátor z rádia?"
"No, jsem. Proč se ptáte?", odpoví řidič.
"Víte moje kamarádka Věra slaví narozeniny a já bych jí chtěla nechat něco zahrát. Nešlo by to?" ptá se slečna.
"Bohužel, je mi líto, ale dneska máme opravdu plno, víte hodně lidí chce nechat něco zahrát," říká moderátor.
Dívka je ale zcela neodbytná. "Udělám pro vás, co budete chtít."
Mladý muž tedy souhlasí a na první zatáčce odbočí do lesa na cestu, zastaví, rozepne si kalhoty a vybízí dívku k činnosti.
"Víte, já jsem to nikdy nedělala, jsem trochu nervózní,"
červená se slečna. "To je v pořádku", na to moderátor.
"Myslíte, já opravdu nevím...?", ptá se nejistě dívka.
"Určitě," ujišťuje ji moderátor.
Dívka se tedy sehne k jeho přirození, vezme ho do ruky, přiblíží svá ústa a roztřeseným hlasem říká:
"Milá Věro, ráda bych ti popřála k narozeninám.."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny, Sex
posláno ( dnes ) - 5 ( 4 )
známka - 2,8 ( 3839 )
25. 5. 2011
843 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKalousek s Nečasem jedou v limuzíně na inspekci po Česku.
Přijdou do školy, střechou zatéká, omítka opadaná, všude zima - ředitel žádá 0,5 mil/kč na opravu
- Kalousek mu vysvětlí, že je krize a musí se šetřit.
Druhou návštěvou je věznice - střecha perfektní, nové omítky, všude teplo, na každém pokoji televize, vyhřívaný bazén, golfové hřiště, volejbal, spousta zájmových kroužků - ptají se ředitele, zda něco nepotřebuje odpovídá že, nic, že mají vše potřebné - Kalousek mu přesto dá 5 mil na vylepšení posilovny.
Sednou do limuzíny a Nečas se ptá Kalouska - tak to mi vysvětli ,tamta škola potřebovala zjevně peníze a nic jsi nedal a ve vězení nic nechtěli, a dal jsi jim 5 mega.
Kalousek se shovívavě usměje a říká
"My dva už do školy chodit nebudeme"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 4 ( 4 )
známka - 3 ( 2589 )
29. 12. 2011
705 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrý ze života, posílám jak jsem slyšel: Dva kolegové, starší a mladší (bývalý aktivní atlet), jedou na služební cestu do Kuvajtu. Ubytují se v bungalovu na pláži, první noc. Ráno se starší probudí, mladej nikde. Starej vyjde na verandu, protáhne se, protře oči a udiveně se zahledí do dáli, odkud na hraně písku a moře elegantním stylem přibíhá mladší kolega v maratónském ohozu. Údiv starýho se stupňuje. Když atlet přiběhne, vyjede na něj: "Co to děláš??" Mladej: "Běhám, ne?" Starej: "Co to ksakru tady děláš???!!!" Mladej, už nasraně: "Jsem zvyklej po ránu běhat, tak běhám, ne?!" Starej: "Ty píčo, vždyť tady je to kolem samá mina!!!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 4 ( 4 )
známka - 2,9 ( 2825 )
29. 12. 2011
565 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde baca z pastvy domu. Tesne pred kolibou se prizene boure. V tom znenadani z nebe slitne blesk rovnou to stromu vedle jeho domu, strom na prach. Baca: ''No toto''. Nahle slitne dalsi, tentokrat do jedne z jeho ovci, ovce na prach.Baca:''No toto.'' Vtom vylitne bacova zena s krikem z domu,blesk slitne do ni, manzelka na prach. A baca: '' No proto.'' tenhle je ze života : "Ve vsech vyznamnych denicich dnes vysel celostrankový inzerat: Prenecham sadu pilniku, prosteradlo a mapu Sumperska, pripadne vymenim za zbran se zamerovacem.... Zn. zmena profese - Kaja"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Naše menšiny



<5x<   <<     <1> || <314>  <315>  <316>  <317>  <318> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1184)