|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <11> <12> <13> <14> <15> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 2220 ( 18 ) známka - 2,93 ( 6593 ) 5. 10. 2004 454 znaků Přide blázen do Zverimex ua ptá se. "Máte Želvičky?" Prodavač mu nabídne kus za 250 kč a tak si blázen jednu odnese domů. Asi za hodinu se vrátí s tím že ta Želvička má teplý nožičky. Prodavač ji vymění a blázen odejde. Opět za hodinu se vrátí s tím samým problémem a prodavač na něho spustí: "Co s nimi děláte vždyť jsem ji před chvílí měnil???!!! "Blázen na to: "NO jezdim s nima doma na koberci závody ne!!!st.standa Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O Bláznech posláno ( dnes ) - 2201 ( 21 ) známka - 2,95 ( 5429 ) 26. 3. 2007 113 znaků Soudce se ptá zloděje: "Stalo se to tak, jak to vylíčil prokurátor?" - "Ne, ale jeho plán je také dobrý!"partyboy25 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U soudu posláno ( dnes ) - 2198 ( 34 ) známka - 2,96 ( 5201 ) 28. 9. 2002 102 znaků Prijdou cikani do recepce hotelu. Recepcni: Mate rezervaci? Cikan: Vypadame snad jako indiani, debile?Alca Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Naše menšiny posláno ( dnes ) - 2198 ( 34 ) známka - 2,85 ( 4735 ) 15. 8. 2005 317 znaků Pepíček se ve škole chlubí učitelce, že jeho sestra má žloutenku. Učitelka ho pošle domů, aby to děti nedostaly. Za týden ho potká a ptá se. "Tak co, Pepíčku, jak se daří sestře?" - "Jó, to já nevím, paní učitelko. To víte, než sem dojde z Austrálie další dopis, tak to chvíli potrvá."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ve škole posláno ( dnes ) - 2183 ( 41 ) známka - 2,88 ( 6564 ) 23. 4. 2007 399 znaků Dvě kostry ukradnou motorku a vesele jedou po silnici jedou kolem hřbitova a najednou první kostra zařve: "ZASTAV."Druhá kostra tedy zastaví a ta první sleze z motocyklu a běží na hřbitov. Asi za hodinu se vrátí a nese na zádech náhrobní kámen. "Proč sebou táhneš ten náhrobní kámen", ptá se druhá. A ta první odpoví: "Přece sis nemyslela že pojedu bez řidičáku." mozqvit.boo Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Kameňáky posláno ( dnes ) - 2179 ( 33 ) známka - 2,83 ( 4852 ) 23. 4. 2006 209 znaků Pan učitel se ptá Pepíčka Kalianků: "Bydlíš u Čertovy stěny, tak nám řekni, kde se tam vzaly ty kameny." - "Nevím!" - "Přinesl je tam ledovec. A kam zmizel ten ledovec?" - "Šel pro nové kameny?"StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 4852 lidí, prům. známka 2,83 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ve škole posláno ( dnes ) - 2166 ( 28 ) známka - 2,95 ( 3966 ) 5. 2. 2003 69 znaků Co je to vojna?Zvláštní forma onanie, kdy kokot honí člověka. gridd Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 2165 ( 53 ) známka - 2,89 ( 10412 ) 8. 9. 2002 124 znaků Prijde bloncka k doktorovi a ten jak ji uvidi, tak se zepta. "Tak kde vas picha?""No zatim v hotelu, ale uz kupuje vilku." Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny, U doktora posláno ( dnes ) - 2158 ( 28 ) známka - 2,95 ( 6359 ) 9. 1. 2005 257 znaků Hitler navštívil blázinec. Předvedli mu všechny blázny a on se ptal, jestli umějí zdravit. Všichni zdravili zdviženou pravicí: "Heil Hitler!", jenom jeden stál a nezdravil. "Copak ty, ty nezdravíš" - "Ne, já nejsem blázen, já jsem dozorce!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O Bláznech posláno ( dnes ) - 2148 ( 4 ) známka - 2,94 ( 5402 ) 25. 5. 2002 451 znaků Sedí babička v parku na lavičce a modlí se: "Pane, já už jsem zase nevyšla s důchodem, pošli mi, prosím, nějak stovku."Zaslechne to nějaký mladý muž a říká jí: "Prosím vás, babičko, přece nebudete věřit takovým pověrám... Tady máte padesátikorunu a už se nemodlete." Babička chvilku počká, až se onen muž vzdálí a pak říká: "Děkuju Ti Pane. A příště mi to, prosím, neposílej po takovém neznabohovi." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O bohu <5x< << <1> || <11> <12> <13> <14> <15> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|