|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <19> <20> <21> <22> <23> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 1903 ( 30 ) známka - 2,94 ( 8025 ) 8. 2. 2007 236 znaků Baví se v hospodě dva kamarádi: "Tak už konečně umím anglicky."Druhý mu odpoví: "No já zase umím francouzky, ale musím být pořádně namol." To potom pořád říkám... Že ne tré...že ne tré... že netréfim domů." Poslala Jana Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Alkohol posláno ( dnes ) - 1900 ( 27 ) známka - 2,9 ( 7599 ) 18. 6. 2004 100 znaků Sedí blázen na lavičce se sirkami. Vždycky jednou škrtne a řekne: "Ta funguje, tu si nechám."Anna Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O Bláznech posláno ( dnes ) - 1888 ( 31 ) známka - 2,95 ( 4673 ) 6. 2. 2003 119 znaků Rozdíl mezi budíkem a opilcem je v tom, že když se natáhne budík, tak jde, ale když opilec, tak zůstane ležet.Brouk Pytel Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol posláno ( dnes ) - 1885 ( 6 ) známka - 2,91 ( 8001 ) 27. 2. 2006 456 znaků Američan, Angličan a Rus srovnávají životní úroveň:Američan: My máme v rodině většinou 3 auta. Jedno na běžný provoz - nákupy, zaměstnání..., druhé na reprezentaci - divadlo, koncerty, recepce... a třetím jezdíme do zahraničí na dovolenou. Angličan: - My máme 2 auta. Jedno na celý rok, ale na dovolenou do zahraničí jezdíme tím druhým. Rus: - My máme jedno auto - na celou gubernii a do zahraničí jezdíme tankama. Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 8001 lidí, prům. známka 2,91 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dohadují se dvá, tří, O národech posláno ( dnes ) - 1877 ( 36 ) známka - 2,85 ( 3239 ) 28. 3. 2006 110 znaků Jaké tři největší krize prožívá muž?Ztrátu ženy, vyhazov ze zaměstnání a škrábanec na autě! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O mužích posláno ( dnes ) - 1870 ( 28 ) známka - 2,94 ( 4337 ) 22. 1. 2005 132 znaků Řidička stojí s nepojízdným autem, jiný řidič jí chce pomoci: "Nebude to olejem?" - "Kdepak, ten já tam vůbec nedávám!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O ženách posláno ( dnes ) - 1867 ( 45 ) známka - 2,85 ( 4221 ) 30. 8. 2006 147 znaků Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Politické posláno ( dnes ) - 1861 ( 26 ) známka - 2,98 ( 5294 ) 29. 1. 2005 210 znaků Jednou takhle svatý Josef ráno leze z postele a jde na záchod. Ve dveřích křísne hlavou do futra a zařve:- Ježíši Kriste. A z postele Marie volá: - No vidíš? To je jméno! A ne nějaký René! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O bohu posláno ( dnes ) - 1857 ( 31 ) známka - 3 ( 7224 ) 1. 5. 2002 144 znaků V čem jsou světový v Panamě?V počtu banánů na jednoho člověka. A v čem jsou světový v Somálsku? V počtu lidí na jeden banán. Adelaida Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci, Hádanky posláno ( dnes ) - 1854 ( 79 ) známka - 2,94 ( 7126 ) 28. 6. 2006 268 znaků V Zimě zachrání takhle chlap topícího se skotského kluka z řeky... Kluk šel pak domů sám... Po 14-ti dnech se chlápek vydá ke Skotům pro nějákou tu vejslužku... Skot otevře dveře a začne řvát: "Á, tak to seš ty! Kam si dal klukovi čepici???!!!"Bajdon Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Skoti <5x< << <1> || <19> <20> <21> <22> <23> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|