|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <19> <20> <21> <22> <23> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 1904 ( 31 ) známka - 2,94 ( 8025 ) 8. 2. 2007 236 znaků Baví se v hospodě dva kamarádi: "Tak už konečně umím anglicky."Druhý mu odpoví: "No já zase umím francouzky, ale musím být pořádně namol." To potom pořád říkám... Že ne tré...že ne tré... že netréfim domů." Poslala Jana Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 8025 lidí, prům. známka 2,94 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Alkohol posláno ( dnes ) - 1900 ( 27 ) známka - 2,9 ( 7601 ) 18. 6. 2004 100 znaků Sedí blázen na lavičce se sirkami. Vždycky jednou škrtne a řekne: "Ta funguje, tu si nechám."Anna Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O Bláznech posláno ( dnes ) - 1888 ( 31 ) známka - 2,95 ( 4673 ) 6. 2. 2003 119 znaků Rozdíl mezi budíkem a opilcem je v tom, že když se natáhne budík, tak jde, ale když opilec, tak zůstane ležet.Brouk Pytel Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol posláno ( dnes ) - 1885 ( 6 ) známka - 2,91 ( 8001 ) 27. 2. 2006 456 znaků Američan, Angličan a Rus srovnávají životní úroveň:Američan: My máme v rodině většinou 3 auta. Jedno na běžný provoz - nákupy, zaměstnání..., druhé na reprezentaci - divadlo, koncerty, recepce... a třetím jezdíme do zahraničí na dovolenou. Angličan: - My máme 2 auta. Jedno na celý rok, ale na dovolenou do zahraničí jezdíme tím druhým. Rus: - My máme jedno auto - na celou gubernii a do zahraničí jezdíme tankama. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dohadují se dvá, tří, O národech posláno ( dnes ) - 1877 ( 36 ) známka - 2,85 ( 3239 ) 28. 3. 2006 110 znaků Jaké tři největší krize prožívá muž?Ztrátu ženy, vyhazov ze zaměstnání a škrábanec na autě! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O mužích posláno ( dnes ) - 1872 ( 30 ) známka - 2,94 ( 4337 ) 22. 1. 2005 132 znaků Řidička stojí s nepojízdným autem, jiný řidič jí chce pomoci: "Nebude to olejem?" - "Kdepak, ten já tam vůbec nedávám!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O ženách posláno ( dnes ) - 1867 ( 45 ) známka - 2,85 ( 4221 ) 30. 8. 2006 147 znaků Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Politické posláno ( dnes ) - 1863 ( 28 ) známka - 2,98 ( 5294 ) 29. 1. 2005 210 znaků Jednou takhle svatý Josef ráno leze z postele a jde na záchod. Ve dveřích křísne hlavou do futra a zařve:- Ježíši Kriste. A z postele Marie volá: - No vidíš? To je jméno! A ne nějaký René! StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O bohu posláno ( dnes ) - 1857 ( 31 ) známka - 3 ( 7225 ) 1. 5. 2002 144 znaků V čem jsou světový v Panamě?V počtu banánů na jednoho člověka. A v čem jsou světový v Somálsku? V počtu lidí na jeden banán. Adelaida Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci, Hádanky posláno ( dnes ) - 1854 ( 79 ) známka - 2,94 ( 7126 ) 28. 6. 2006 268 znaků V Zimě zachrání takhle chlap topícího se skotského kluka z řeky... Kluk šel pak domů sám... Po 14-ti dnech se chlápek vydá ke Skotům pro nějákou tu vejslužku... Skot otevře dveře a začne řvát: "Á, tak to seš ty! Kam si dal klukovi čepici???!!!"Bajdon Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Skoti <5x< << <1> || <19> <20> <21> <22> <23> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|