|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <24> <25> <26> <27> <28> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 1775 ( 36 ) známka - 3,01 ( 3701 ) 10. 12. 2006 298 znaků Muž povídá svojí manželce: "Jdu koupit prase, uděláme jelita a klobásy." A vzápětí synovi vypálí takovou ránu za ucho, že se posadí. Žena na Něho křičí: "Zbláznil ses nebo co? Chceš ho zabít? Co ti udělal?" A muž povídá: "Už ho vidím, debila, jak to žere bez chleba!"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Muži jako rodičové posláno ( dnes ) - 1765 ( 38 ) známka - 2,94 ( 4460 ) 29. 1. 2005 191 znaků Nosí-li žena snubní prsten, znamená to, že je vdaná.Nosí-li žena obyčejný prsten, nic to neznamená. Nosí-li žena snubní i obyčejný prsten, je vdaná, ale to nic neznamená. Thomas(Monika) Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Děkuji za ohodnocení Oznámkovalo 4461 lidí, prům. známka 2,94 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O ženách posláno ( dnes ) - 1764 ( 29 ) známka - 2,94 ( 3808 ) 20. 12. 2002 118 znaků Víte,z čeho vznikl člověk??? Z trnky.Z trnky je totiž slivovica a ze slivovice je opica a z opice je člověk!! Joska Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol posláno ( dnes ) - 1762 ( 41 ) známka - 2,95 ( 7994 ) 23. 5. 2002 131 znaků Kolik Anglikánů je třeba pro výměnu jedné žárovky?10: 1 ji nahradí novou žárovkou a 9 jich obdivuje starou žárovku ! Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Žárovka, O bohu posláno ( dnes ) - 1760 ( 24 ) známka - 2,92 ( 8646 ) 28. 5. 2002 277 znaků Babička vezme vnuka poprvé do kostela a všechno mu ukazuje. Pak se zastaví před svatostánkem a modlí se. Malého zaujme červená barva věčného světla. Dlouho se na ně dívá a nakonec se zeptá: "Babi, kdy tam konečně naskočí zelená, abychom mohli jít dál?"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dětičky, O bohu posláno ( dnes ) - 1757 ( 46 ) známka - 2,94 ( 5704 ) 27. 4. 2006 380 znaků Je den bláznů. Blázni se dohodnou, že budou jiným lidem mýt okna. Jeden blázen zazvoní na pana Škopka a ptá se: Můžu vám omýt okna? Pan Škopek řekne že ano. Za chvilku zazvoní další. Pan Škopek otevře a blázen se ptá: můžu vám omýt okna? Pan Škopek řekne: Ale nám už jeden chlapeček myje okna. Blázen řekne no to jsem já já jsem vypadl z okna!Kristýna Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O Bláznech posláno ( dnes ) - 1756 ( 91 ) známka - 2,91 ( 7148 ) 31. 3. 2006 214 znaků Chytili Kohna pohraničníci a ptají se ho: "Hele, Kohn, co tady dělaj?" - "Utíkám do Sovětského Svazu!" - "Ale Kohn, tady jsou na západoněmecký hranici." - "Má láska k Sovětskému Svazu nezná hranic!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 1755 ( 55 ) známka - 2,94 ( 4570 ) 29. 11. 2006 113 znaků "Vojáci, potřebuji někoho, kdo umí vařit!" - "Já!" - "A vařil jste už ve velkém kotli?" - "Ano, asfalt!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1753 ( 36 ) známka - 2,96 ( 4661 ) 4. 6. 2006 100 znaků Víte, jak se řekne činsky fotbalista?- Ťan... A špatnej fotbalista se řekne - Spar Ťan... fotbalistka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Sport posláno ( dnes ) - 1752 ( 15 ) známka - 2,9 ( 4010 ) 8. 9. 2002 149 znaků Blondynka vola druhe blondynce: "Varila jsem kafe a zbyla mi horka voda, nevis co s ni mam udelat?" "Dej ji do mrazaku, horka voda se vzdycky hodi."Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny <5x< << <1> || <24> <25> <26> <27> <28> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|