Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 33

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1614 ( 29 )
známka - 3 ( 6289 )
2. 6. 2006
239 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondynka v letadle ma sebou dite. Pride k ni chlap a rika no fuj to je hnusny dite vypada jako opice. Vzapejeti se blondynka rozbreci. Po chvice k ni pride letuska a rika: Nedate si neco na uklidneni treba caj, kavu nebo banan pro opicku.

Bustic

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny, Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 1612 ( 58 )
známka - 2,84 ( 6342 )
27. 7. 2003
256 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříjde paní učitelka do třídy a říká;
Děti, kdo si myslí že je hloupý, ať se postaví.
Postaví se Pepíček a paní učitelka se ho ptá:
Pepíčku, ty si myslíš, že jsi hloupý?
Ne, ale mě vás bylo líto nechat vás stát samotnou!

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 1612 ( 30 )
známka - 2,99 ( 4402 )
13. 11. 2006
159 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo koncertu vojenské kapely osloví jeden z posluchačů trombonistu: "Můžete mi říci název skladby, kterou jste právě hráli?" - "Číslo pět, pane!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vojenské
posláno ( dnes ) - 1611 ( 35 )
známka - 2,93 ( 4722 )
12. 8. 2006
385 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBača si vyjde do města a když se vrací, tak ho zastihne hrozná bouřka.
Je asi 100 m od salaše, když blesk udeří do stáda ovcí a všechny zabije.
Bača na to : "No toto !!"
Je asi 50 m od salaše, když blesk udeří do salaše a ta začne hořet.
Bača na to : "No toto !!"
Ze salaše vyběhne bačova tchýně a bác, blesk ji zabije...
A bača na to : "No proto !!"

HOT_DOK_EMIK

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Tchyně
posláno ( dnes ) - 1610 ( 21 )
známka - 2,86 ( 4065 )
11. 9. 2005
81 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč blondýna umrzla v letním kině ? Chtěla vidět film: Přes zimu zavřeno

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 1605 ( 13 )
známka - 2,9 ( 4028 )
2. 5. 2002
269 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKoná se pohřeb. Vdova a pozůstalí na spuštěnou rakev se slzami hází květiny. Jen tchýně do hrobu hodí něco, co s ránou narazí na víko. Ostaní se na ní divně podívají a ptají se, co to tam hodila. No kytky už neměli, tak jsem koupila bonboniéru!

Brouk Pytel

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Tchyně
posláno ( dnes ) - 1604 ( 58 )
známka - 2,96 ( 6392 )
14. 2. 2007
248 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede týpek ožralej autem a zastaví ho policajti. Dají mu dýchnout a křičí: "Pane, vždyť vy ste vožralej jak dán. Jak můžete pít když řídíte!" On na to: "To n-né, jááá si toti-totiž... škyt... vždycky... škyt... zastavim."

Shadow

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 6393 lidí, prům. známka 2,96


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hospodský, Alkohol
posláno ( dnes ) - 1603 ( 103 )
známka - 2,96 ( 6905 )
2. 2. 2007
265 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí u baru Čech a Skot. Najednou přijde k baru kůň, položí si sedlo na hák, sedne k baru, objedná si vodku, vypije ji a zas jde. Čech na něho udiveně kouká a pak se ptá Skota: "Viděl si, viděls?" A Skot odpoví: "Viděl, viděl, zapoměl zaplatit."

Lenka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Skoti
posláno ( dnes ) - 1602 ( 32 )
známka - 2,94 ( 4081 )
5. 5. 2004
80 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKam nejlépe investovat své úspory?
Do alkoholu, kde jinde byste dostali 40%.

Longas

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 1601 ( 29 )
známka - 2,99 ( 4659 )
13. 8. 2006
110 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV blaznici krici blazen: Sem vyslanec sameho BOHA!!!!! Dalsi blazen hovori: Neverte mu ja sem nikoho nevyslal!

Scorpionman

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O Bláznech



<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,044)