Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 38

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <36>  <37>  <38>  <39>  <40> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1540 ( 34 )
známka - 2,93 ( 4109 )
11. 5. 2005
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVite, jak znemožníte chlapa? Napíšete mu na dveře: "Pavlíku, zavolej, stýská se mi. S tím Michalem, tomu nevěř. Pa, puso, Leošek."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 1539 ( 110 )
známka - 2,87 ( 3786 )
9. 2. 2003
225 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Brandon (Beverly Hills 90210) do školy a tam stojí Steve u svojí skříňky a brečí. B: Čau Steve, co se ti stalo? S: Když jsem si zavazoval boty, tak jsem si utrhl tkaničku. B: A nechceš si o tom popovídat?

vladenkat

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1539 ( 29 )
známka - 2,93 ( 3858 )
23. 1. 2007
226 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde babička po ulici a najednou co nevidí - v záhoně zahrabanej chlap a kouká mu jen hlava!
"Copak ty jsi zač, panáčku?"
"Já jsem zarytej komunista!"
Babka mu začne dupat po hlavě a řve: "Ale nějak špatně!!!"

Henrys

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 1537 ( 40 )
známka - 2,94 ( 4729 )
13. 6. 2006
97 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Jean, zalij travnik!" rika lord. "Milorde, vzdyt prsi!" odveti jean. "Nevadi, vezmi si destnik!"

The. best. Girl

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Lordi
posláno ( dnes ) - 1536 ( 34 )
známka - 2,99 ( 4852 )
14. 3. 2004
54 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTak z toho se nevykroutím, řekla žárovka a praskla

Honza

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Žárovka
posláno ( dnes ) - 1535 ( 26 )
známka - 2,96 ( 5417 )
24. 12. 2002
97 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJe slepej a plešatej. Plešatej říká teď si vytrhnu vlas. Slepej odpovídá: To chci vidět.

Tondík

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O Bláznech
posláno ( dnes ) - 1533 ( 33 )
známka - 2,89 ( 8360 )
1. 5. 2002
101 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč se Somálec musí přivázat, když se sprchuje?
Aby ho proud vody nestrhl do odtokové roury.

Alena Nemcova

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Somálci, Hádanky
posláno ( dnes ) - 1533 ( 28 )
známka - 2,91 ( 4954 )
20. 2. 2003
147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkali se dva nad kanálam: Proboha, co to děláte? Ale, spadla mi tam koruna. Tak proč tam házíte další? Kvůli jedný tam přeci nepolezu.

Ufo

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kameňáky
posláno ( dnes ) - 1531 ( 30 )
známka - 2,97 ( 5067 )
18. 9. 2002
403 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlazni jedou na vylet. Po par kilometrech ale zavrci v motoru a autobus se zastavi. Ridic vyleze ven a jde se na to podivat. Po chvili k nemu prijde jeden z blaznu a rika: ja vim, co tomu je. Ridic se na neho podiva a rika: Prosim te, zalez zpatky a neotravuj. Blazen odejde, po chvili se vrati a rika: Ja vim, co tomu je. Ridic nastvane rekne: No! Tak mi to teda rekni! A blazen rika: je to pokazeny:))

Monule

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O Bláznech
posláno ( dnes ) - 1529 ( 53 )
známka - 2,93 ( 4646 )
8. 12. 2006
236 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuLord spí a najednou se ozve strašná rána. Lord se probudí a volá:
Jean, Jean, co to bylo?
Klid, Lorde, to jen kočár zatočil do vedlejší ulice.
Aha, aha, aha......... A CO TA RÁNA?
Víte, Lorde, ona tam žádná nebyla!!!

michal

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Lordi



<5x<   <<     <1> || <36>  <37>  <38>  <39>  <40> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0425)