|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <5> <6> <7> <8> <9> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 2695 ( 44 ) známka - 2,95 ( 5954 ) 16. 6. 2002 407 znaků Vrací se úplne opilý chlápek domu, vytáhne klíče a odemyká byt. Najednou vyběhne majitel bytu a povídá: "Sousede, prosím vás, vždyť vy bydlíte o poschodí výš." Chlápek se motá po domě a znovu stojí před těmi stejnými dveřmi. Znovu vyběhne sused a vysvětluje mu, ze bydlí o poschodí výš... Na potřetí se už opilý chlápek neudrží: "No, hlavně, že ty bydlíš všude!"Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol posláno ( dnes ) - 2686 ( 97 ) známka - 2,9 ( 7912 ) 14. 5. 2006 76 znaků Kolik se vejde somálců do restaurace?Se neví páč tam ještě nebyli.. Hanyka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci posláno ( dnes ) - 2681 ( 105 ) známka - 2,77 ( 5743 ) 14. 5. 2006 253 znaků Na chodníku čůrá kluk. Uvidí ho policajt: "Okamžitě toho nech, nebo ti toho camprdlika ustřihnu!" Chlapeček de a vidí holčičku jak čůrá: "Hele to se nesmí!"Nadzvedne jí sukýnku aříka: "Aha, čůrej dál, u tebe už polda byl.. viď?"Werča Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Chlapeček a holčička posláno ( dnes ) - 2673 ( 14 ) známka - 2,89 ( 6277 ) 10. 10. 2003 464 znaků Jsou anglišan američan a moravák na ostrově a chytí zlatou rybku. "Když mně pustíte splním každému tři přání". Američan si přeje velký ranč, stádo dobytka a aby byl doma. A zmizí. Angličan chce velkou vilu vzahradě, prosperující podnik a aby už byl doma. A zmizí. Moravák přemýšlí a říká. Já chci plný sklep vína aplný sklep slivovice. Potom se zamyslí a řekne: Samotnému je mi tu smutno ať jsou ti dva zase spátky tady.Milan Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O trosečnících posláno ( dnes ) - 2656 ( 42 ) známka - 2,99 ( 11174 ) 18. 11. 2006 153 znaků Přijde chlapík ke zpovědi a povídá: "Pane farář, zmlátil jsem svojí tchýni..." - "Synu, začni s hříchy, dobré skutky si nech až na potom!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Tchyně, Kněží a jeptišky posláno ( dnes ) - 2652 ( 32 ) známka - 2,86 ( 6606 ) 17. 10. 2003 84 znaků Víte,kdy viděl somálský pes naposled kost???Když měl otevřenou zlomeninu!!! bob junior Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci posláno ( dnes ) - 2628 ( 85 ) známka - 2,93 ( 7411 ) 20. 12. 2005 450 znaků Starý irský děda vypráví: "Hele, vidíš támhle tu kamennou ohradu? Tu jsem postavil těmahle dvěma rukama, kámen po kameni jsem skládal po několik měsíců. A myslíš, že mi říkají McGregor-co-postavil-plot? Ne. A vidíš támhle to molo, co se táhne až k obzoru? Prkno po prknu, kůl po kůlu jsem stloukal půl roku. A myslíš, že mi říkají McGregor-co-postavil-molo? Ne. Ale jednou člověka načapají když je s kozou..."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Skoti posláno ( dnes ) - 2614 ( 18 ) známka - 2,87 ( 4135 ) 1. 10. 2002 342 znaků Potkají se tři babičky a chlubí se svými vnuky. Můj bude doktorem. Pořád si hraje s ampulkama a stříkačkama a něco si píchá.Můj bude asi agronom. Sází na zahradě konopí a mák a čeká na úrodu. Můj bude určitě šofér. Namočí si hadr do benzínu, hodí si ho na hlavu a řekne: Teď mě neruš, babi, bude jízda. Franta Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Důchodci posláno ( dnes ) - 2614 ( 31 ) známka - 2,91 ( 8239 ) 5. 11. 2002 173 znaků Buh : "Jak sis Adame jiste vsiml, daroval jsem ti MOZEK a PENIS."Adam: "Ano?" Buh : "Je v tom ale hacek. Dal jsem ti pouze tolik KRVE, abys nemohl pouzivat oba najednou." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O mužích, O bohu posláno ( dnes ) - 2606 ( 47 ) známka - 2,96 ( 6264 ) 31. 3. 2007 205 znaků Ptá se učitel Pepíčka Kalianků: "Proč jsi přišel pozdě do školy?" - "Protože jsem vyšel pozdě z domu." - "A proč jsi nevyšel dřív?" - "Protože už bylo pozdě na to, abych vyšel dřív!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Pepíček <5x< << <1> || <5> <6> <7> <8> <9> || <963> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|