Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 7

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 2695 ( 44 )
známka - 2,95 ( 5955 )
16. 6. 2002
407 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVrací se úplne opilý chlápek domu, vytáhne klíče a odemyká byt. Najednou vyběhne majitel bytu a povídá: "Sousede, prosím vás, vždyť vy bydlíte o poschodí výš." Chlápek se motá po domě a znovu stojí před těmi stejnými dveřmi. Znovu vyběhne sused a vysvětluje mu, ze bydlí o poschodí výš... Na potřetí se už opilý chlápek neudrží: "No, hlavně, že ty bydlíš všude!"

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 2686 ( 97 )
známka - 2,9 ( 7913 )
14. 5. 2006
76 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKolik se vejde somálců do restaurace?
Se neví páč tam ještě nebyli..

Hanyka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Somálci
posláno ( dnes ) - 2681 ( 105 )
známka - 2,77 ( 5750 )
14. 5. 2006
253 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa chodníku čůrá kluk. Uvidí ho policajt: "Okamžitě toho nech, nebo ti toho camprdlika ustřihnu!" Chlapeček de a vidí holčičku jak čůrá: "Hele to se nesmí!"Nadzvedne jí sukýnku aříka: "Aha, čůrej dál, u tebe už polda byl.. viď?"

Werča

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Chlapeček a holčička
posláno ( dnes ) - 2673 ( 14 )
známka - 2,89 ( 6278 )
10. 10. 2003
464 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou anglišan američan a moravák na ostrově a chytí zlatou rybku. "Když mně pustíte splním každému tři přání". Američan si přeje velký ranč, stádo dobytka a aby byl doma. A zmizí. Angličan chce velkou vilu vzahradě, prosperující podnik a aby už byl doma. A zmizí. Moravák přemýšlí a říká. Já chci plný sklep vína aplný sklep slivovice. Potom se zamyslí a řekne: Samotnému je mi tu smutno ať jsou ti dva zase spátky tady.

Milan

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O trosečnících
posláno ( dnes ) - 2656 ( 42 )
známka - 2,99 ( 11175 )
18. 11. 2006
153 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlapík ke zpovědi a povídá: "Pane farář, zmlátil jsem svojí tchýni..." - "Synu, začni s hříchy, dobré skutky si nech až na potom!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Tchyně, Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 2652 ( 32 )
známka - 2,86 ( 6607 )
17. 10. 2003
84 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte,kdy viděl somálský pes naposled kost???
Když měl otevřenou zlomeninu!!!

bob junior

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 6607 lidí, prům. známka 2,86


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Somálci
posláno ( dnes ) - 2628 ( 85 )
známka - 2,93 ( 7412 )
20. 12. 2005
450 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý irský děda vypráví: "Hele, vidíš támhle tu kamennou ohradu? Tu jsem postavil těmahle dvěma rukama, kámen po kameni jsem skládal po několik měsíců. A myslíš, že mi říkají McGregor-co-postavil-plot? Ne. A vidíš támhle to molo, co se táhne až k obzoru? Prkno po prknu, kůl po kůlu jsem stloukal půl roku. A myslíš, že mi říkají McGregor-co-postavil-molo? Ne. Ale jednou člověka načapají když je s kozou..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Skoti
posláno ( dnes ) - 2615 ( 32 )
známka - 2,91 ( 8242 )
5. 11. 2002
173 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBuh : "Jak sis Adame jiste vsiml, daroval jsem ti MOZEK a PENIS."
Adam: "Ano?"
Buh : "Je v tom ale hacek. Dal jsem ti pouze tolik KRVE, abys nemohl pouzivat oba najednou."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, O bohu
posláno ( dnes ) - 2614 ( 18 )
známka - 2,87 ( 4136 )
1. 10. 2002
342 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotkají se tři babičky a chlubí se svými vnuky. Můj bude doktorem. Pořád si hraje s ampulkama a stříkačkama a něco si píchá.
Můj bude asi agronom. Sází na zahradě konopí a mák a čeká na úrodu.
Můj bude určitě šofér. Namočí si hadr do benzínu, hodí si ho na hlavu a řekne: Teď mě neruš, babi, bude jízda.

Franta

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 2606 ( 47 )
známka - 2,96 ( 6265 )
31. 3. 2007
205 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se učitel Pepíčka Kalianků: "Proč jsi přišel pozdě do školy?" - "Protože jsem vyšel pozdě z domu." - "A proč jsi nevyšel dřív?" - "Protože už bylo pozdě na to, abych vyšel dřív!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček



<5x<   <<     <1> || <5>  <6>  <7>  <8>  <9> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0028)