Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 926

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <924>  <925>  <926>  <927>  <928> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 3,18 ( 2259 )
19. 3. 2012
314 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí si pilot v křesle pilotní kabiny ruského dopravního letadla a z ničeho nic se mu u spánku objeví pistole a únosce mu vyhrožuje, že ho zastřelí, pokud nepoletí do Paříže. Pilot mu na to odpoví:"Eto ně vazmožno.""Pačemu?""Patamu što v zadu babuška, u něj bombuška i ana skazala v Bonn."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 3,02 ( 4035 )
21. 3. 2012
1021 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde mladá žena k lékaři s chřipkou. Doktor říká, že musí změřit teplotu a vyndavá teploměr. Slečna okamžitě reaguje: Prosím vás, ne do podpaždí, já jsem strašně lechtivá. Tak tedy do úst. Ne, to je nehygienické, bůhví, kolik lidí už ho mělo přede mnou. Tak nezbývá nic jiného, než změřit teplotu v zadečku. Slečna souhlasí, stáhne kalhotky a vystrčí zadek. Ale pane doktore, vždyť to není zadnička. Však to taky není teploměr.   První světová válka – vojenský lazaret navštíví císař.Ptá se prvního vojáka: S čím tu ležíš ? S hemeroidy.Jak Tě léčí? Výtěry a čípky.Tvé největší přání? Jít zase na frontu.Druhý voják: S čím tu ležíš ? Také s hemeroidy.Jak Tě léčí ? Výtěry a bylinkami.Tvé největší přání? Obětovat život za vlastTřetí voják: S čím tu ležíš ? S anginou.Jak Tě léčí ? Výtěry a kloktáním.A jaké přání bys měl Ty ?Kdyby jste mohli na výtěry koupit ještě druhou štětku !

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách, U doktora
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,98 ( 3331 )
20. 4. 2012
997 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden bankéř potkal svého přítele, osmdesátiletého farmáře Toma. Seděli nad pivem a vyprávěli. Tomovi před rokem zemřela žena, a říkalo se, že si bude brát někoho na inzerát. Bankéř se tedy zeptal a Tom mu to potvrdil. Říkal, že jí za pár měsíců bude jedenadvacet. Bankéř, zkušený to a vzdělaný muž, věděl, že sexuální chutě jedenadvacetileté ženy těžko takový stařík uspokojí. Proto Tomovi poradil, aby najal někoho na výpomoc na ranči, neboť bylo jasné, že nevěsta se podle toho zařídí a tělesným záležitostem bude učiněno zadost. Tomovi se myšlenka dalšího páru rukou na ranči líbila a říkal, že hned odpoledne se po někom porozhlédne. Po pár měsících se znovu ti dva potkali. Bankéř se ptá, jak se má ženuška. "Žena je těhotná," hrdě říká Tom. Bankéř, spokojený, že jeho rada byla účinná, říká: "A co ta najatá pomoc?" A farmář bez zaváhání odpověděl: "Ta? Ta je těhotná taky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sex
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,93 ( 2869 )
24. 4. 2012
167 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMilenecký pár na lavičce: "Ach Jožko, slyšíš jak to cvrlikají ti cvrčci?"Jožko se zaposlouchá a říká: "Ale kdepak, to byl jen zips na mojich kalhotách!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,91 ( 3648 )
10. 5. 2012
728 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý farmář žil na irském venkově dlouhá léta sám, jen se svým psem.Když jednoho dne jeho miláček zemřel, šel farmář za místním knězem s prosbou:"Otče, bytost mně nejbližší, můj pes zemřel. Mohl byste za jeho duši sloužit alespoň malou mši?""Je mi líto, ale bohoslužby pro zvířata v našem kostele sloužit nemůžeme. Ale na druhém konci městečka je nová náboženská organizace.O jejich víře toho moc nevím... snad budou moci pro to zvíře něco udělat.""Vyrazím tam rovnou, Otče. Děkuji za radu. Jen se ještě zeptám, myslíte, že takových pětset liber věnovaných za bohoslužbu bude stačit?"Kněz rozhořčeně: "Proč jste mi hned neřekl, že ten pes byl katolík?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,89 ( 1990 )
15. 5. 2012
281 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Včera večer jsem pozval jednu dívku do kina. Pak jsme šli na večeři, pak jsme si šli zatancovat, pak ještě na zmrzllinu, a pak jsem ji taxíkem odvezl domů. Myslíš, že ji už mohu požádat o ruku?" - "Ale proč bys to dělal, beztak jsi už pro ni udělal až dost!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,91 ( 1891 )
16. 5. 2012
181 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Tak jestlipak víte, že v zimě nebudeme muset prohazovat sníh." - "A proč?" -"Protože jsem slyšel, že to sociální demokracie ve volbách projede na čtyři roky dopředu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,89 ( 4465 )
21. 5. 2012
662 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden mladý mnich se rozhodl, že odejde do horského kláštera a podstoupí těžkou zkoušku mlčenlivosti,která mu dovoluje říci za rok jen dvě slova za deset let.Po prvních deseti letech jde za otcem představeným. Vejde do kanceláře, otec přikývne a on povídá: "Mizerné jídlo!"Otec znovu kývne a ukáže rukou ven. Mnich odejde. Uplyne dalších deset let a audience se opakuje, mnich tentokrát říká:"Tvrdá postel!" Konečně po třiceti letech mnich předstoupí před otce se zamračenou tváří a říká: "Odcházím odtud!"A otec se jen tak mírně usměje a povídá: "Ani se nedivím. Co jste tady, pořád si jen stěžujete!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 3,08 ( 1565 )
27. 5. 2012
169 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelký dluh a deficit nemáme proto, že platíme nízké daně, ale protože stát má velké výdajeKdyž to udělá vláda, pošle vám učet.(Taktéž Ronald Reagan)

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 14 ( 13 )
známka - 3,06 ( 1892 )
27. 5. 2012
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyž podnik nebo jednotlivec utratí víc, než vydělá, zbankrotuje.Když to udělá vláda, pošle vám učet.(Ronald Reagan v roce 1974)

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické



<5x<   <<     <1> || <924>  <925>  <926>  <927>  <928> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0859)