Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 926

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <924>  <925>  <926>  <927>  <928> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 3,04 ( 2103 )
22. 12. 2011
826 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva kluci jsou na prázdninách na vesnici. Leží si tak u rybníka a opalují se. A najednou projde kolem velice pěkná dívka v bikinách. Ten jeden povídá : "Člověče, ta kdyby se topila, tak bych pro ni i skočil." A co čert nechtěl, ta dívka vstoupí do vody chvíli si plave a najednou se nad ní uzavře hladina. Samozřejmě , že ten kluk hned běží, skáče šipku do vody a po chvíli vytáhne dívku z vody, pak se obvyklými masážemi a pohyby snaží dívku přivést k životu. To se však nedaří, tak ten druhý kluk mu poradí, ať vyzkouší dýchání z úst do úst. Ovšem ani po tomto vyčerpávajícím úkonu se mu nepodaří přivést dívku k životu. Po chvilce ten co dýchal říká : "Člověče, jí nějak smrdí z pusy!" - "To se nediv, tam ta měla bikiny a tady ta má brusle!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Černý humor
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,95 ( 1714 )
5. 1. 2012
81 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPush-up podprsenka je ako balíček chipsov ...Keď otvoríš, polovička chýba!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách
posláno ( dnes ) - 14 ( 13 )
známka - 2,96 ( 1454 )
29. 1. 2012
48 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Ještě víc takových Kožených"Václav Klaus

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,91 ( 1825 )
27. 1. 2012
81 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOtázka z mezinárodních vztahů:Klaus se má čile:a) k Chileb) k Peruc) k peru

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,92 ( 2072 )
1. 2. 2012
593 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPovídají si Rudy a Boby: "No poslouchaj, svěří se mi Boby, oni mají nějakou starost, co?" - "No. mám starost. Mám já to trápení se svým starším synem." - "Ale no tak, poslouchaj, snad každý máme trápení s těma svýma fakanama, ne?" - "No jo, ale ještě k tomu ta naše mladší služebná čeká dítě!" - "No dobrý, ale co je jim, proboha, po tom?" - "No, já jenom uvažuji, co to bude, bude to holka bude to kluk?" - "Prosím vás, Boby,co jim na tom záleží, tak to bude třeba kluk, no a?" - "No jo, ale já potom zase nevím, kdo to bude, můj syn, můj vnuk?!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 3,03 ( 1362 )
28. 2. 2012
389 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSetká se Husák s Brežněvem a ten se ho ptá:"Gusto, jak jste na tom s obilím?" - "Překročili jsme plán o 8 procent.""Výborně, tak pošlete do Rumunska 50 vagónů. A co brambory?""Taky překročený plán." - "To je dobře, Polákům dáte 100 vagónů. A co houby?""Joj, letos velká bída," přiznává Husák."Neboj se, hned zítra Ti posílám 100 000 kozáků i s rodinami."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 2,9 ( 3697 )
8. 3. 2012
501 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo zimě se setkají Medvěd, Vlk a Liška.Liška: "Já jsem nastoupila v kurníku. Každý den - čerstvé kuřátko. No - ale za měsíc přišel hospodář, spočítal drůbež, zbil mne a vyhnal, tak jsem zbytek zimy jen tak-tak přečkala."Vlk: "Já jsem nastoupil v salaši. Každý den - čerstvý beránek. No ale za měsíc přišel bača, spočítal stádo, zbil mne a vyhnal, tak jsem zbytek zimy tak-tak přečkal."Medvěd: "Já jsem nastoupil na stavbě. Ukrajinci - kdo by je počítal?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 14 ( 13 )
známka - 2,93 ( 2125 )
16. 3. 2012
153 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVejce jsou už dražší, než běžné střelivo 9 mm Luger nebo 7.62x39.Takže je ekonomičtější eurokomisaře střílet, než po nich házet vejce.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 3,17 ( 2270 )
19. 3. 2012
314 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí si pilot v křesle pilotní kabiny ruského dopravního letadla a z ničeho nic se mu u spánku objeví pistole a únosce mu vyhrožuje, že ho zastřelí, pokud nepoletí do Paříže. Pilot mu na to odpoví:"Eto ně vazmožno.""Pačemu?""Patamu što v zadu babuška, u něj bombuška i ana skazala v Bonn."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 14 ( 14 )
známka - 3,02 ( 4037 )
21. 3. 2012
1021 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde mladá žena k lékaři s chřipkou. Doktor říká, že musí změřit teplotu a vyndavá teploměr. Slečna okamžitě reaguje: Prosím vás, ne do podpaždí, já jsem strašně lechtivá. Tak tedy do úst. Ne, to je nehygienické, bůhví, kolik lidí už ho mělo přede mnou. Tak nezbývá nic jiného, než změřit teplotu v zadečku. Slečna souhlasí, stáhne kalhotky a vystrčí zadek. Ale pane doktore, vždyť to není zadnička. Však to taky není teploměr.   První světová válka – vojenský lazaret navštíví císař.Ptá se prvního vojáka: S čím tu ležíš ? S hemeroidy.Jak Tě léčí? Výtěry a čípky.Tvé největší přání? Jít zase na frontu.Druhý voják: S čím tu ležíš ? Také s hemeroidy.Jak Tě léčí ? Výtěry a bylinkami.Tvé největší přání? Obětovat život za vlastTřetí voják: S čím tu ležíš ? S anginou.Jak Tě léčí ? Výtěry a kloktáním.A jaké přání bys měl Ty ?Kdyby jste mohli na výtěry koupit ještě druhou štětku !

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách, U doktora



<5x<   <<     <1> || <924>  <925>  <926>  <927>  <928> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1278)