Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 941

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <939>  <940>  <941>  <942>  <943> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 11 ( 6 )
známka - 3,08 ( 1413 )
22. 10. 2011
180 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRada od žen:"Muži, nevzrušujte se tolik, když vidíte, že jsme se do vás zamilovaly -zamilovaly jsme se i do bot, ale pro každý případ si obstaráme dalších 15 párů."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,94 ( 2410 )
23. 10. 2011
124 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZjistilo se, ze děti se rodí jako mimořádně inteligentní tvorové, proto se musi začít už v útlém věku oblbovat!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,99 ( 3142 )
24. 12. 2011
675 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde chlap na houby a na kraji lesa najde mrtvolu roztrhanou na kusy. Zakroutí hlavou, jde dál a za chvíli najde ohořelou ženskou. Zase zakroutí hlavou a jde dál, přijde ke studánce a tam uvidí malou holčičku, jak brečí. Zeptá se jí tedy, proč pláče, a holčička spustí: "No, šli jsme celá rodina na houby a na kraji lesa tatínka roztrhal medvěd. Dostali jsme strach a schovali se za stromem a najednou uhodil do stromu blesk a maminka uhořela. Začali jsme hrůzou křičet a utekli s mým bráškou do lesa. On se naklonil nad studánku, spadnul tam a utopil se." Chlap se usměje, rozepne si kalhoty a povídá: "Tomu teda říkám smolnej den..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Černý humor
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,85 ( 5854 )
25. 12. 2011
853 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy. Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí. Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi. "Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec. "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen." "Víš co? Hele, ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!" Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku. Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes. Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku. "Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček, Sex
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,86 ( 3152 )
13. 1. 2012
647 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlápek do baru, na rameni má dvaceticenťákovýho, kňučícího mužíčka na rameni.Objedná si panáka, dostane ho, a ten mrňous mu sleze z ramene a třetinu vypije. Pak mu sežere třetinu sendviče a upije z dalších dvou panáků, když už to barman nevydrží a povídá: "Promiňte, pane, já se většinou nezajímám o soukromé věci hostů, ale mohl byste mi říct, co je tohleto zač?" - "No, jednou jsem takhle na pláži našel láhev, odzátkoval jsem ji a z ní vylétl džin, že prý mi splní jedno přání. No, tak já jsem chtěl dvaceticentimetrovýho č*ráka, no a ten džin mi zmenšil mýho právníka!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,81 ( 2425 )
17. 1. 2012
186 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co jsem ženatý, všechno je mi zakázáno. Kouřit nesmím, pít nesmím a do hospody taky nesmím," říká Pepa příteli. "No a proč neprotestuješ?" - "Protestovat taky nesmím."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,82 ( 1683 )
8. 2. 2012
242 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde takhle žena do práce a má obličej celý fialový, nateklý, samá modřina, nos přeražený a kolegyně se jí ptají:"Proboha co se ti stalo, snad tě ten tvůj nebije?" - "Ale ne, jenom mi manžel dal včera večeři pod sklo!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,92 ( 1638 )
19. 2. 2012
76 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříští vládu budou sestavovat komunisti.Mně je to jedno, mám rakovinu

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,88 ( 2702 )
22. 2. 2012
123 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč žena miluje ušima a muži očima?Protože ženy nemají na protějšcích na co koukat, a muži zase co poslouchat!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,99 ( 3132 )
23. 2. 2012
464 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPříjde pán k lékaři, že má neustálou erekci. "No, víte ono to není tak špatné, ale blíží se léto a lidi na pláži se na mně vždycky tak divně dívají. Nemohl by jste s tím něco udělat?"Lékař sáhne pacientovi mezi nohy a rázem je erekce pryč."To je výborné, co jste s tím udělal?" - "Ale, měl jste tam termita a ten Vás pořád dráždil." - "To je výborné, co jsem dlužen?" - "Dlužen nejste nic, ale toho termita si nechám!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora



<5x<   <<     <1> || <939>  <940>  <941>  <942>  <943> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1198)