Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 959

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <957>  <958>  <959>  <960>  <961> ||  <963>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,86 ( 2120 )
25. 3. 2012
938 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHonza vyrazí do světa a dojde na rozcestí u Černého lesa. Tři cesty vedou na všechny strany, po čtvrté přišel. Stojí, rozhlíží se a najednou vidí stařenku sedět na kameni. Honzíčku, dej mi kousek chleba a já ti povím, kudy máš jít, řekla stařenka. Babi, vypij vědro vody, a já ti dám chleba, říká chytrý Jenda. Babka vezme vědro vody a pije, pije, pije, až to vypije. Honzíčku, dej mi kousek chleba a já ti povím kudy. Babi, vypij ještě jedno vědro a já ti dám buchtu. Babka zase vezme vědro vody a pije, pije, pije, až to vypije. A zase: Honzíčku, dej mi, prosím, už kousek té buchty, abych ti mohla říci, kudy máš jít. Babi, povídá promyšleně Honza, vypij ještě jedno a já ti dám všechno, co mám. Babka vezme vědro, pije, pije, pije a v polovině to položí a říká: Už nemůžu. Honza hbitě využil situaci a povídá: Babi, tys neměla hlad, tys měla žízeň!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 3,03 ( 2439 )
28. 3. 2012
733 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepa Kalianků se rozhodl, že se na stará kolena naučí machrovat a tak jde do kurzu karate.Instruktor se ho ptá proč a Pepa mu sdělí, že se chce naučit machrovat a tak mu instruktor podá sekeru a požádá ho, aby mu usekl hlavu. Pepa se nechá přesvědčít, sekne, instruktor ucukne a říká: "Tak rohle je machování!"Pepa přijde celý šťastný domů a ptá se: "Kde je syn?" - "V lese." - "Tak jdu za ním."Najde ho a chlubí se: "Byl jsem ve městě a naučil jsem se machrovat.""A jak se to dělá?" - "Vezmi sekeru a usekni mi hlavu." - "To nejde." - "Nekecej a sekej!"Syn vezme sekeru, sekne a starý je bez hlavy. Syn si sbalí věci a jde domů.Matka se ho ptá: "A kde je otec?" - "Ále, machruje v lese!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 3,08 ( 1993 )
5. 4. 2012
1034 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNorman a jeho zena sedi rano u snidane, kdyz najednou na radiu se ozve varovani pred snehovou kalamitou .."Vážení posluchači, predpoved rika, ze behem dne spadne ve meste mezi 20 az 25cm snehu, prosime vsechny posluchace, aby zaparkovali svoje auta na sude strane ulic, aby snehove pluhy mely volnou cestu, dekujeme .."Sandra, jinak Normanova manzelka jde a preparkuje auto ..o par dni pozdeji se situace opakuje pouze s tim rozdilem, ze radio zada posluchace, aby zaparkovali na "liche" strane ulic .. a Sandra jde a opet preparkuje auto, tentokrat na lichou stranu ulice ..asi o tyden pozdeji prijde opet spatna predpoved a radio radi posluchacum jak a kde zaparkovat, ale bohuzel ve stejny okamzik vypadne elektrina a radio se odmlci ..Sandra je dost rozcilena a nervozni a rika .. "zlato, co mam delat .. ?? ja nevim kde se ma parkovat tentokrat, aby snehovy pluh projel ulici .. " a Norman s veskerou laskou a prozumenim v jeho hlase rika .. "kote !! co kdyby jsi se dneska vyprdla na parkovani a nechala auto v garazi .. ??"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,91 ( 2133 )
10. 4. 2012
700 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři zesnulí jdou do nebe. Aby smazali všechny hříchy, které spáchali, musívytrpět zlo, které napáchali při svém řemesle. První byl obuvník, druhý krejčí atřetí cukrář. První vstoupil dovnitř, a pak bylo slyšet bolestný křik. Kdyžvyšel ven, ptali se ho, co že mu tam dělali:"Něco hrozného, přitloukli mi na nohy boty."Druhý šel dovnitř, zase slyšet křik, a když vyšel, tak se ho ptají:"Příšerné, přišili mi na tělo oblek."Cukrář povídá:"Co mně mohou provést, vždyť jsem byl jen cukrář."Vešel dovnitř. Začal se ozývat úplně hrozný řev. Když se cukrář vypotácel ven,ti dva se ptají, co bylo:"Ani se neptejte. Šlehali mi vejce..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,91 ( 3700 )
17. 4. 2012
747 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednou takhle na pozdim v neděli sedí polovina vesnice v kostele a čekají, až kněz zahájí ranní bohoslužbu. Najednou, z ničeho nic, se venku setmí, hučí vítr a na oltáři se objeví sám Satan. Všichni začnou ječet a o překot se ženou k východu, zakopávají o sebe, podrážejí si nohy, jen aby se dostali ven. Za minutu už v kostele není ani noha, až na jednoho chlápka, který dál sedí v kostelní lavici a kouká do modlitební knížky, jako by před ním Satan vůbec nebyl. Ten je z toho zmatený a tak přijde k němu a povídá: "Hej, víš ty, kdo jsem?" - "Jo, jasně." - "A ty se mě nebojíš?" - "Jasně, že ne." - "A proč se mě nebojíš?" - "Víš, pětadvacet let jsem oženěnej s tvojí sestrou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,97 ( 3315 )
19. 4. 2012
458 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPepíček kouká na elektrikáře, když tomu upadne zkoušečka, požádá Pepíčka, aby mu ji podal."Náš tatínek má zkoušečky dvě a když mu jedna upadne, bere si druhou."Za cvíli se to opakuje s kombinačkamí. "Náš tatínek má kombinačky dvoje a když mu jedny upadnou, bene si druhé.""Ještě řekni, že tatímek má i dvoje šulínky." - "Taky že má, malého přes den, když čurá a velkého večer, když leze do postele k mamince!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pepíček
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,97 ( 2838 )
28. 4. 2012
799 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMisionář jede do Afriky mezi domorodce a už tam káže rok, když se jedné z černošek narodí bílé dítě.Její muž si misionáře pozve a říká mu: "Ty svině! Koukat co ty udělat s mojí manželka! Protože ty zprznit mojí manželka, hned se sebrat a koukat odtud zmizet!"Misionář se snaží zachránit situaci a vysvětluje mu, že tohle se může stát, že to dítě je albín, že to není moc časté, ale čas od času se takové dítě i černochovi narodí.Černoch nerozumí, tak ho misionář vezme ven a říká: "Vidíš to stádo ovcí? Všechny jsou bílé jen jedna z nich je černá. Tak jako tohle se stane v přírodě, tak se může narodit i albín."Černoch se zamyslí: "Aha! Já už chápat. Já nikomu neříct o tom děcku a ty nikomu neříct o té ovci."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 5 ( 4 )
známka - 2,92 ( 1852 )
4. 6. 2012
638 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuIndiáni se přijdou za šamanem zeptat, jestli bude tuhá zima.Šaman rozhodí kamínky, podívá se na ně a řekne:"Nevím, Velký Manitou mlčí. Ale pro jistotu štípejte dříví."Tak indiáni odejdou, štípají dříví, ale za týden se přijdou zeptat znova.Šaman tedy zase rozhodí kamínky a povídá:"Nevím, Velký Manitou stále mlčí. Ale pro jistotu štípejte dříví."Indiáni zase odejdou a štípají dříví, ale šamanovi už je to blbý, a tak se jde zeptat na meteorologickou stanici, jaká ta zima bude. A tam mu odpoví:"My nevíme, ale asi pořádně tuhá. Indiáni už čtrnáct dní štípaj dříví."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 3,01 ( 3068 )
12. 6. 2012
661 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU moře sedí Černohorec. Sedí, sedí, kouká do moře. Přijde k němu maník a povídá:"Člověče, když tady tak sedíš, proč tam aspoň nehodíš prut?" - "Proč?""No,chytneš rybu,nee?" - "Proč?" - "No můžeš ji prodat na trhu." - "Proč?""Protože si pak můžeš koupit dva pruty." - "Proč?" - "No protože na ně chytíš víc ryb, které můžeš prodat na trhu.""Proč?" - "Protože pak si za víc ryb můžeš koupit bárku a síť." - "Proč?""No protože si vyděláš na motorovej člun, budeš si moct najmout lidi, kteří za tebe budou lovit ryby a ty můžes sedět a čumět do moře." - "No a co myslíš, že právě dělám...?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 5 ( 5 )
známka - 2,95 ( 3472 )
20. 6. 2012
557 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek takhle čekal v metru, na každé ruce jedno mimino. Ženská, co taky čekala, tak k němu přijde a začne, jak obvykle ženské dělávají, takové to ťuťuťu na děcka a pak se ptá: "Ta jsou roztomilá. Jakpak se jmenují?" - Chlápek po ní hodil nerudný pohled a říká: "Nevím." - "A jsou to oba chlapečci?" - "Nevím." - "Sakra, pane, co jste to za otce, že ani nevíte, jak se jmenují a jestli jsou to kluci nebo holčičky?!?" - "Ech, já nejsem jejich otec. Já jsem jen obchodník s kondomy a vezu do továrny dvě reklamace."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích



<5x<   <<     <1> || <957>  <958>  <959>  <960>  <961> ||  <963>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0907)