Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 469

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <467>  <468>  <469>  <470>  <471> ||  <482>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 482 stránkách )


posláno ( dnes ) - 11 ( 2 )
známka - 2,93 ( 4397 )
21. 7. 2006
543 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolitické školení a lektor se na závěr opět ptá: "Tak soudruzi a soudružky, máte ještě někdo na závěr nějaký dotaz či nějakou připomínku? Tamhle soudruh vzadu se ptá." - "Prosím, budou v komunismu k sehnání takový ty velký hřeby do trámů?" - "Samozřejmě soudruhu, v komunismu bude plánovité hospodářství a všeho bude dostatek!" - "A prosím vás, budou k sehnání i ty malinký sedlářský hřebíčky?" - "Samozřejmě soudruhu, už jsem to vysvětloval!" - "Jé, tak to bude jako za starýho Rakouska!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 11 ( 6 )
známka - 2,87 ( 1687 )
26. 8. 2007
613 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželé přijali novou služku. Anežka byla z chudé rodiny, plat služky byl malý, a tak často odnášela jídlo svým rodičům. Panu byla ta velká konzumace divná, a tak se rozhodl, že Anežku zkontroluje. Poslal ji nakoupit maso a tajně se přesvědčil, že vážilo dvě a půl kila. Do druhého dne maso zmizelo. Udeřil na Anežku: "Kde je to maso?" - "Já se vám to bála říci, ale kočka ho sežrala." - "Tak se přesvědčíme." povídá pán domu, chytí kočku a položí ji na váhu. Měla přesně dvě a půl kila. "To jsem blázen, maso tu je, jen nechápu, kam se poděla ta kočka?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 1 )
známka - 2,94 ( 4678 )
12. 5. 2008
858 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBrežněv umřel a jeho anděl ho vede do pekla. Přijdou tam a anděl povídá Luciferovi: "Tak tady ti ho vedu, snad to s ním nějak vydržíte." Přijde se podívat za týden, jak ho v pekle zpracovali a narazí na zničeného Lucifera, ten mu povídá: "Proboha za co? Všechno tady natírá na rudo, věsí rudé hvězdy nad kotle a zřizuje odbory." Anděl uchlácholí Lucifera a řekne, že se zase za týden přijde podívat. Týden uplynul a Lucifer si znovu stěžuje: "To je strašný, začíná tu všechno řídit, nikdo mě tu neposlouchá, zřizuje strany a všude ty jeho hvězdy," naříká Lucifer. Anděl ho znovu utěší a slíbí, že znovu přijde. Za týden přijde a už od dveří povídá: "Ahoj Lucifere, tak co jak to s ním vypadá?" Lucifer se otočí od stolu a povídá: "Taky by ti huba neupadla, kdybys mi řek soudruhu."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní
posláno ( dnes ) - 11 ( 5 )
známka - 3,02 ( 4689 )
16. 8. 2008
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽenská nasedá do autobusu, ale má moc úzkou sukni a nemůže dosáhnout na první schůdek. Tak sáhne za sebe a o kousek povolí zip. Znovu to zkusí, ale zas nedosáhne. Tak ještě dvakrát o kousek stáhne zip a když to zkouší počtvrté, ucítí, jak ji za zadek popadnou dvě silné ruce a strčí ji do autobusu. Naštvaně se otočí a spustí: "Pane, neznám vás natolik dobře, abyste si mohl dovolit takové věci." - "Madam, a já vás zase neznám dost na to, abyste mi třikrát rozepla poklopec!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky, Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 9 )
známka - 2,88 ( 4453 )
16. 10. 2008
650 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHolčička se ptá maminky: "Mami, jak vznikli lidé?"
Matka odpovídá: "Bůh stvořil Adama a Evu, měli děti a to byl začátek lidstva."
Dva dny nato se holčička klade otci tu stejnou otázku: "Jak vznikli lidé?"
Otec odpovídá: "Před mnoha lety se z opic postupně vyvinuli lidé a tak začalo lidstvo."
Holčička je celá zmatená z odpovědí matky a otce a znova se vrátí k matce a říká: "Mami, ty jsi mi řekla, že lidstvo vzniklo pomocí Boha, který stvořil Adama a Evu, otec mi ale říkal, že vzniklo z opic...?"
"No, moje drahá, je to velmi jednoduché. Já jsem ti vyprávěla, jak vznikla rodina z mé strany ..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, Vztahy a manželství, Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 5 )
známka - 2,83 ( 4559 )
29. 7. 2009
933 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe školní jídelně si přisedl student k profesorovi a ten říká: "Prase si nezaslouží, aby sedělo s labutí." Student se zvedl s odpovědí: "Tak já letim."Čímž samozdřejmě pana profesora namíchl a ten se rozhodl, že mu dá zabrat u zkoušek. Bohužel pro nej, student na vše odpověděl bezchybně. Proto mu dáva poslední otázku: "Kdybyste si mohl vybrat ze dvou pytlů a v jednom bylo zlato, ve druhém rozum, který byste si vybral?" student po chvíli řekne, že by si vzal ten se zlatem. Profesor vítězoslavně: "No vidíte, a já bych si vybral ten s tím rozumem." Student neváhá: "Vždyť jo, každý si vybere to, co mu chybí" Profesor už je tak vytočený, že na studentův test napíše BLBEC a pošle ho pryč. Student odchází, aniž by se podíval na hodnocení a za chvíli se vrátí s otázkou: "Pane profesore, Vy jste se mi tu sice podepsal, ale nenapsal jste tu žádnou známku..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 11 ( 6 )
známka - 2,93 ( 2591 )
1. 8. 2009
465 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNovinář se ptá strašně bohatého snoba, kde přišel na ty velké prachy. No a snob povída: "No, viděl jsem jedno jabko, které stálo korunu. Koupil jsem ho, vyleštil, navoněl, hezky naaranžoval a prodal jsem ho za 2 koruny. Za 2 koruny jsem koupil 2 jabka, zase vyleštil, navoněl, naaranžoval a dostal jsem 4 koruny. Za 4 koruny jsem si koupil 4 jabka, leštil jsem je, voněl jsem je ... no a zrovna mi přišel dopis, že jsem zděli 500 milionů."

Vložil MaxDamage

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 7 )
známka - 2,98 ( 1835 )
18. 9. 2009
156 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Slyšel jsem, že vaše dcera se chce stát rockovou zpěvačkou, jaké má úspěchy?" - "Zatím obrovské, koupil jsem za babku dvě sousední chalupy!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 6 )
známka - 2,88 ( 4136 )
27. 1. 2010
769 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMuž slaví se ženou 50. výročí svatby. Žena už mockrát chtěla vědět co schovává její muž v krabici v nočním stolku. 50 let jí zakazoval krabici otevřít. Žena říká: "Můžu se podívat, co v té krabici je?" - "No, když už jsme 50 let spolu, tak se tam už můžeš podívat!" Žena otevře krabici, uvnitř jsou dvě vejce a 800 Kč. Ptá se ho: "Co mají znamenat ta vejce?" - "Víš,
musím se ti k něčemu přiznat. Vždycky, když jsem ti byl nevěrný, dal jsem do krabice jedno vejce.!" Žena přemýšlí, a říká si - no, za 50 let byl 2krát nevěrný, - na to nemůžu nic namítat! "A co znamená těch 800 korun?" - "Víš, musím se ti ještě s něčím svěřit: vždycky, když byla krabice plná, šel jsem vejce prodat!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 11 ( 9 )
známka - 3,07 ( 1544 )
20. 7. 2010
80 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo porušení pravidel bezpečnosti někdy lidé umírají. A někdy se i rodí.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 11 )
známka - 2,92 ( 1806 )
27. 7. 2010
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKdyby starověcí otrokáři věděli, jak funguje hypotéka, tak by jistě své otroky propouštěli na dnes platný úrok a neprodělali by.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 10 )
známka - 3 ( 1819 )
28. 7. 2010
82 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBuďme optimisté. Když to tak promýšlím, tak je vlastně mínus půlka plusu.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 10 )
známka - 3,14 ( 2021 )
30. 7. 2010
67 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAnekdota je rázem směšnější, pokud ji vypráví nadřízený.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní
posláno ( dnes ) - 11 ( 10 )
známka - 2,99 ( 1569 )
1. 8. 2010
100 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJen skutečně inteligentní a vzdělaný člověk si na nudistické pláži může číst časopis.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 10 )
známka - 2,95 ( 2132 )
24. 8. 2010
164 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Za tebou domů chodí Věrka?"
"Ano."
"A co tam děláte?"
"Sledujeme televizi."
"Ale ty přece televizi nemáš?"
"No, naštěstí si toho zatím nevšimla."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 10 )
známka - 3,07 ( 1847 )
4. 9. 2010
420 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlapík si koupil džíp a zaparkoval jej před svou vilou. Jde kolem bezdomovec a vidí nápis "4x4". Zamyslí se a hřebíkem vyreje: "=16". Chlapík se ráno rozčílí, nechá přelakovat, ale večer se to opakuje, a několik dní následně. Chlapík změkne a nechá přímo v lakovně nápis doplnit na "4x4=16". Druhý den přichází k džípu a vidí, že je tento nápis doplněn vyškrábaným: "Správně".

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 7 )
známka - 3,07 ( 2092 )
28. 9. 2010
170 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Co je s Tebou, proč jsi plný modřin?"
"Ale, byl jsem ve fitness a tam jednomu svalovci spadla činka."
"Na Tebe?"
"Ne, jemu na nohu, ale já jsem se tomu zasmál."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 10 )
známka - 2,91 ( 1817 )
5. 11. 2010
164 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZprávy:
Opilý požárník spadl ze 40 metrového žebříku, ale bez následků. Zachránilo jej to, že před pádem dokázal vylézt pouze na druhou šprušli.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 9 )
známka - 2,99 ( 1889 )
7. 11. 2010
76 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa dražbě: A jaká je záruka, že je to skutečně Rembrandt?
Tři roky.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 11 ( 7 )
známka - 3,14 ( 2990 )
4. 1. 2011
381 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsou tři dcery: jablenka, hrušenka a cihlenka...
Příjdou k mámě a ptají se:
hrušenka: mami, proč se jmenuju hrušenka? a máma ji odpoví...: protože jek si byla malá tak na tebe spadla hruška....
Jablenka: mami, proč se jmenuju jablenka? a máma odpoví...:protože jak si byla malá tak na tebe spadlo jablko...
a naposled cihlenka: nhnhkcxclkňosnxťovnace ....

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky



<5x<   <<     <1> || <467>  <468>  <469>  <470>  <471> ||  <482>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 482 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0945)