|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<5x< << <1> || <15> <16> <17> <18> <19> || <321> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 1404 ( 16 ) známka - 3,03 ( 2204 ) 26. 7. 2003 156 znaků 'Mami, podivej - programatori !' 'Ale kdepak synku, to jsou preci opice !' 'Aha, a ja myslel, ze to jsou programatori: neumyti, strapati, mozoly na zadku.'adulka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Počítačové posláno ( dnes ) - 1400 ( 30 ) známka - 2,99 ( 5356 ) 11. 4. 2004 83 znaků Přijde teplouš k zrcadlu, vzruší se a řekne: "Ale jdi ty, to jsem přece já!"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Gayové a Lesbičky posláno ( dnes ) - 1399 ( 40 ) známka - 2,94 ( 5086 ) 18. 2. 2007 77 znaků Víte jaký je rozdíl mezi tchyní a supem?Sup vás aspoň nechá umřít. KAREL MATOUSEK Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Tchyně posláno ( dnes ) - 1397 ( 26 ) známka - 2,89 ( 2978 ) 9. 11. 2006 108 znaků Říká Pepa: "My jsme divná rodina - dcera má jedničky s hvězdičkou a manželka jen slabé jedničky!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Muži jako rodičové posláno ( dnes ) - 1396 ( 26 ) známka - 2,93 ( 5198 ) 19. 11. 2002 312 znaků Přijde jednou student práv ke státním zkouškám, posadí se a examinátor mu dá otázku: "Tak mi třeba vysvětlete, co je to podvod." "Podvod je, když mě teď necháte propadnout." Examinátor vyletí: "Cože!?" "No podvod je přeci, když zneužijete nevědomosti druhého k tomu, abyste ho poškodil."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Právníci, Ve škole posláno ( dnes ) - 1395 ( 55 ) známka - 2,98 ( 3934 ) 12. 11. 2006 199 znaků Pochodují dlouho vojáci a mají žízeň, ale uvidí stádo ovcí. Velitel přikazuje: "Vemeno do pusy, sát, teď!" Jeden voják vyplivne. "Vy nemáte žízeň?" - "Žízeň ano, ale taky berana!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1394 ( 8 ) známka - 2,89 ( 6643 ) 3. 10. 2005 491 znaků Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: "Já mám tuberkulózu!" - "To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!" Druhý branec to také zkouší: "Mám ploché nohy!" - "To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!" Třetí mladík před komisí praví: "Já jsem blbý!" Vojenský lékař se do věci vloží: "Nepřirovnávat! Odvést!"StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 6643 lidí, prům. známka 2,89 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské, Totalitní posláno ( dnes ) - 1394 ( 41 ) známka - 2,97 ( 5476 ) 18. 7. 2006 143 znaků "Pepo, ty jsi prý přestal pít?" - "Ano, to je pravda!" - "A co tě k tomu vedlo?" - "Nechci ten bordel, co tu teď panuje, vidět dvakrát!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ze života, Alkohol posláno ( dnes ) - 1394 ( 45 ) známka - 2,93 ( 3861 ) 26. 9. 2006 259 znaků Policisté kontrolují na silnici vůz: "Co to máte na střeše?" - "To jsou vodní lyže." - "Dobrá, jeďte." Druhý policista chvíli přemýšlí a pak říká kolegovi: "Tak si myslím, že nás vypekl. Tady máme tři jezera a ani jedno není s kopce!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O policajtech posláno ( dnes ) - 1392 ( 78 ) známka - 2,92 ( 3612 ) 3. 3. 2006 56 znaků Jean, práskněte za mnou dveřmi, jsem velmi rozčilen.Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Lordi posláno ( dnes ) - 1391 ( 53 ) známka - 2,95 ( 6386 ) 13. 5. 2002 373 znaků Jede blondynka v aute a zastavi ji policajt a rika ji:Slecno obcansky prukaz, blondynka na to: Co to je? Policajt na to: No vite slecno mate tam svoji fotku, tak blondynka zmatkuje v kabelce, az vitahne zrcadko podiva se do nej a rika: To by asi mohlo byt ono, tak to poda policajtovi, policajt se podiva do toho zrcadka a rika: To jste mohla rict, ze jste od policie. Poslala Lucka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny, O policajtech posláno ( dnes ) - 1391 ( 18 ) známka - 2,95 ( 3880 ) 23. 5. 2002 323 znaků Ráno po svatbě v Káni Galilejské... Hosté se pomalu probouzejí, většina z nich se drží za hlavu a sténá. Jeden zvláště "prejásaný a prepitý" muž prosí: "Já mám takovou žízeň! Skočte někdo pro vodu..." Ježíš se zvedne, že tedy půjde, když vtom všichni svorně vykřiknou: "NE! Ty už ne..."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O bohu posláno ( dnes ) - 1391 ( 32 ) známka - 2,91 ( 5130 ) 22. 5. 2003 161 znaků Jdou dva blázni po poušti a jeden s sebou nese dveře od auta! Druhý se ho ptá, proč to s sebou tahá! Odpoví: až mi bude horko, tak si stáhnu okýnko !!MAŇA Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O Bláznech posláno ( dnes ) - 1391 ( 21 ) známka - 2,97 ( 3125 ) 8. 7. 2004 264 znaků Blondýnka vola svému muži:"Miláčku, koupila jsem si puzzle a nemůžu jej složit..?" A manžel se ji ptá: "Co je tam za obrázek??" A blondýna odpoví: "No, je tam lžíce, talíř a mléko..?" A muž na to: "Ty jsi blbá, to je přece cornflakes!" Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 1390 ( 39 ) známka - 2,84 ( 4838 ) 24. 11. 2004 153 znaků Jdou dva policisté na obchůzku, když tu jeden povídá: "Koukej, chcíplej pták!"Druhý si zacloní rukou oči, vzhlédne k nebi a povídá: "Kde?" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O policajtech posláno ( dnes ) - 1390 ( 33 ) známka - 2,94 ( 5266 ) 28. 11. 2006 79 znaků Ptají se pana Kalianka: "Kolik bereš na novém pracovišti?" - "Kolik unesu!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Pracovní posláno ( dnes ) - 1382 ( 55 ) známka - 2,88 ( 5206 ) 19. 3. 2003 337 znaků Jde inspektor po blazinci a otevre prvni dvere. Tam visi na strope a na lustru asi 10 blaznu. Inspektor se na ne podiva a rekne "Listopad" A vsichni blazni popadaji na zem. To same se opakuje i ve druhem pokoji. Kdyz otevre posledni treti dvere zase visi blazni na strope. Rekne "Listopad" a nic. Najednou se ozve mi jsme jehlicnaty les!ADA Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O Bláznech posláno ( dnes ) - 1381 ( 106 ) známka - 2,99 ( 5281 ) 7. 11. 2002 73 znaků Vis, jak se pozna zoo-pedo-nekrofil?Ze v samosce osahava zmrzly kurata! Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O (pedo)filech posláno ( dnes ) - 1381 ( 26 ) známka - 2,89 ( 2827 ) 21. 7. 2006 165 znaků "Tak rodino, kam kdo chce na dovolenou?" ptá se otec. Hlásí se syn: "Já bych chtěl tam, kde jsem už dlouho nebyl!" - "Tak tady máš dvacku a mazej k holiči!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Muži jako rodičové posláno ( dnes ) - 1381 ( 41 ) známka - 2,91 ( 3858 ) 5. 2. 2007 166 znaků Velitel čety povída nováčkům: "Kdo tady umí hrát na heligon?". "Já" přihlásí se Novák. "Výborně, tak si vystupte z řady, nafouknete nam gumový člun!"Vojta Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Vojenské posláno ( dnes ) - 1381 ( 38 ) známka - 2,99 ( 5456 ) 10. 2. 2007 95 znaků Jak poznáš mravence od piana??? Dáš oba ke stromu a kdo na něj první vyleze je veverka...harMOONA Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Kameňáky posláno ( dnes ) - 1378 ( 24 ) známka - 2,87 ( 4800 ) 24. 9. 2004 243 znaků Vsaděj se tři koktavý, kdo z nich si nejlíp řekne o cigarety. Jde první a říká: "Jedny Ssssssparty."Jde druhý a říká: "Jedny Pppppppetry." Jde třetí a říká: "LM". A prodavačka na to: "Červený nebo modrý?" "Kukukukurva" Poslal Honza Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Dohadují se dvá, tří posláno ( dnes ) - 1378 ( 39 ) známka - 2,97 ( 5080 ) 3. 8. 2005 346 znaků Ptají se lorda, jak přišel ke svému bohatství a on vypráví: "Když jsem připlul do Státu, tak jsem měl 20c, koupil jsem tedy za ně jedno jablko, vyleštil jej a prodal za 60c, za ně jsem koupil 3 jablka, vyleštil a prodal je za 1,80 dolaru. A tak to šlo dál a dál, den za dnem, až mi umřel strýc a odkázal mi 20 mld. dolarů."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Lordi posláno ( dnes ) - 1378 ( 63 ) známka - 2,98 ( 7789 ) 25. 9. 2005 193 znaků "Tak naposledy Pepíčku! Tohle je žlutá barva!"- "To je žlutá? Néé, to je červená." Prásk, prásk, křup... "Tak se běž podívat do zrcadla, ať vidíš, jak vypadá červená!" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Pepíček, Ve škole posláno ( dnes ) - 1374 ( 34 ) známka - 2,99 ( 4707 ) 31. 8. 2005 128 znaků Potkají se dva lordi a jeden říká: "Já jsem tak bohatej, že bych si mohl koupit celej svět!" - "Ale já ti ho neprodám!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Lordi posláno ( dnes ) - 1374 ( 45 ) známka - 3,02 ( 3086 ) 22. 12. 2005 277 znaků Přijímací pohovor čerstvého absolventa práv v prestižní advokátní kancelář: "Co uděláte, když vám někdo položí otázku, na kterou nebudete umět odpovědět?" - "Vezmu si dva tisíce zálohy a řeknu, ať mi zatelefonuje zítra." - "Výborně, jste přijat!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Právníci posláno ( dnes ) - 1374 ( 21 ) známka - 2,98 ( 5100 ) 21. 1. 2006 70 znaků Proč nosí ženy klobouk?Protože každá škatule musí mít dekl. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky, O ženách posláno ( dnes ) - 1372 ( 40 ) známka - 3,01 ( 6015 ) 28. 6. 2004 187 znaků Seděj dvě krávy na stromě a popíjej pivo. Najednou kolem letí prase a povídá: "Jéééé, krávy.......a chlastaj...!" kráva na to: "Drž hubu ty dobytku, nebo ti dám žihadlo!"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Kameňáky posláno ( dnes ) - 1372 ( 24 ) známka - 2,85 ( 3345 ) 16. 5. 2005 69 znaků Jak mohou žít čeští důchodci s tak nízkým důchodem? KRÁTCE!StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Důchodci posláno ( dnes ) - 1372 ( 40 ) známka - 3,03 ( 3097 ) 22. 10. 2005 208 znaků U soudu hřímá obhájce: "Slavný soude, podívejte se na ten baňatý červený nos mého klienta - myslíte si, že kdyby měl nějaký rum, že by ho prodávat u silnice?" Soud uznal a klienta osvobodil.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Právníci <5x< << <1> || <15> <16> <17> <18> <19> || <321> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|