|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <321> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách ) Vtipy - Všechny vtipyVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Všechny vtipy posláno ( dnes ) - 2698 ( 47 ) známka - 2,95 ( 5955 ) 16. 6. 2002 407 znaků Vrací se úplne opilý chlápek domu, vytáhne klíče a odemyká byt. Najednou vyběhne majitel bytu a povídá: "Sousede, prosím vás, vždyť vy bydlíte o poschodí výš." Chlápek se motá po domě a znovu stojí před těmi stejnými dveřmi. Znovu vyběhne sused a vysvětluje mu, ze bydlí o poschodí výš... Na potřetí se už opilý chlápek neudrží: "No, hlavně, že ty bydlíš všude!"Batex Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol posláno ( dnes ) - 2686 ( 97 ) známka - 2,9 ( 7913 ) 14. 5. 2006 76 znaků Kolik se vejde somálců do restaurace?Se neví páč tam ještě nebyli.. Hanyka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci posláno ( dnes ) - 2681 ( 105 ) známka - 2,77 ( 5750 ) 14. 5. 2006 253 znaků Na chodníku čůrá kluk. Uvidí ho policajt: "Okamžitě toho nech, nebo ti toho camprdlika ustřihnu!" Chlapeček de a vidí holčičku jak čůrá: "Hele to se nesmí!"Nadzvedne jí sukýnku aříka: "Aha, čůrej dál, u tebe už polda byl.. viď?"Werča Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Chlapeček a holčička posláno ( dnes ) - 2673 ( 14 ) známka - 2,89 ( 6278 ) 10. 10. 2003 464 znaků Jsou anglišan američan a moravák na ostrově a chytí zlatou rybku. "Když mně pustíte splním každému tři přání". Američan si přeje velký ranč, stádo dobytka a aby byl doma. A zmizí. Angličan chce velkou vilu vzahradě, prosperující podnik a aby už byl doma. A zmizí. Moravák přemýšlí a říká. Já chci plný sklep vína aplný sklep slivovice. Potom se zamyslí a řekne: Samotnému je mi tu smutno ať jsou ti dva zase spátky tady.Milan Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O trosečnících posláno ( dnes ) - 2656 ( 42 ) známka - 2,99 ( 11177 ) 18. 11. 2006 153 znaků Přijde chlapík ke zpovědi a povídá: "Pane farář, zmlátil jsem svojí tchýni..." - "Synu, začni s hříchy, dobré skutky si nech až na potom!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Tchyně, Kněží a jeptišky posláno ( dnes ) - 2655 ( 35 ) známka - 2,86 ( 6607 ) 17. 10. 2003 84 znaků Víte,kdy viděl somálský pes naposled kost???Když měl otevřenou zlomeninu!!! bob junior Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci posláno ( dnes ) - 2628 ( 85 ) známka - 2,93 ( 7412 ) 20. 12. 2005 450 znaků Starý irský děda vypráví: "Hele, vidíš támhle tu kamennou ohradu? Tu jsem postavil těmahle dvěma rukama, kámen po kameni jsem skládal po několik měsíců. A myslíš, že mi říkají McGregor-co-postavil-plot? Ne. A vidíš támhle to molo, co se táhne až k obzoru? Prkno po prknu, kůl po kůlu jsem stloukal půl roku. A myslíš, že mi říkají McGregor-co-postavil-molo? Ne. Ale jednou člověka načapají když je s kozou..."StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Skoti posláno ( dnes ) - 2617 ( 21 ) známka - 2,87 ( 4136 ) 1. 10. 2002 342 znaků Potkají se tři babičky a chlubí se svými vnuky. Můj bude doktorem. Pořád si hraje s ampulkama a stříkačkama a něco si píchá.Můj bude asi agronom. Sází na zahradě konopí a mák a čeká na úrodu. Můj bude určitě šofér. Namočí si hadr do benzínu, hodí si ho na hlavu a řekne: Teď mě neruš, babi, bude jízda. Franta Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Důchodci posláno ( dnes ) - 2615 ( 32 ) známka - 2,91 ( 8242 ) 5. 11. 2002 173 znaků Buh : "Jak sis Adame jiste vsiml, daroval jsem ti MOZEK a PENIS."Adam: "Ano?" Buh : "Je v tom ale hacek. Dal jsem ti pouze tolik KRVE, abys nemohl pouzivat oba najednou." Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O mužích, O bohu posláno ( dnes ) - 2609 ( 50 ) známka - 2,96 ( 6265 ) 31. 3. 2007 205 znaků Ptá se učitel Pepíčka Kalianků: "Proč jsi přišel pozdě do školy?" - "Protože jsem vyšel pozdě z domu." - "A proč jsi nevyšel dřív?" - "Protože už bylo pozdě na to, abych vyšel dřív!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Pepíček posláno ( dnes ) - 2603 ( 56 ) známka - 2,92 ( 6181 ) 14. 6. 2003 168 znaků Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače:"Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá! Píša Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 2597 ( 100 ) známka - 2,93 ( 7027 ) 1. 7. 2005 159 znaků "Maminko, ten pán před školou mi řekl, že když s ním půjdu do sklepa, tak mi koupí botičky." - "Ježíši - a jaký botičky?" - "No přece tyhle!!!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O (pedo)filech posláno ( dnes ) - 2596 ( 55 ) známka - 2,9 ( 6913 ) 7. 6. 2005 121 znaků Rozčarování blondýny:Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod ... StM Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 6913 lidí, prům. známka 2,9 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 2591 ( 33 ) známka - 2,95 ( 3607 ) 14. 12. 2002 82 znaků Vite proc Buh stvoril prvniho chlapa? Protoze prvni vyrobek je vzdycky zmetek :-))Katka-Zlín Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O mužích posláno ( dnes ) - 2576 ( 60 ) známka - 3 ( 11477 ) 16. 4. 2006 274 znaků Kádrovali Khóna:- Kdo to byl Marx? - Znám, znám, jemu patří síť obchodních domů. - Kdo to byl Engels? - Jo, ten továrník. Moje dcera si bere jeho synovce. - Kdo to byl Lenin? - Osobně neznám, ale když fúzoval se Škodou, nemohl to být žádný blbec. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Totalitní, Židovské posláno ( dnes ) - 2574 ( 28 ) známka - 2,96 ( 8391 ) 4. 12. 2005 196 znaků Pane doktore, něco se mnou není v pořádku. Stále běhám za mladými děvčaty." "Ale to je přece docela přirozené", uklidňuje staříka psychiatr. "Ale já si nemůžu vzpomenout proč!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: U doktora, Důchodci posláno ( dnes ) - 2567 ( 53 ) známka - 2,91 ( 13293 ) 20. 5. 2008 67 znaků Víš proč má datel zobák??Aby si nerozmlátil ksicht o strom. Vložila bramburka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Hádanky, O zvířátkách, Suchý fóry posláno ( dnes ) - 2546 ( 48 ) známka - 2,97 ( 9386 ) 2. 5. 2002 55 znaků Kam jezdí Somálci na dovolenou?Kam je vítr zanese. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Somálci, Hádanky posláno ( dnes ) - 2546 ( 40 ) známka - 2,95 ( 5033 ) 7. 4. 2006 173 znaků Lékař mluví s advokátem: "Vaši klienti, pane, určitě nejsou andělé."Advokát mu odpoví: "Ano, to je pravda, ale vaši mají velikou možnost se jimi brzo stát!" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 2523 ( 42 ) známka - 2,89 ( 6757 ) 30. 9. 2002 29 znaků Šla baba po poušti a uschlaŠulda Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Kameňáky posláno ( dnes ) - 2494 ( 39 ) známka - 2,94 ( 5204 ) 14. 7. 2005 168 znaků Matka telefonuje učitelce: "Prosím vás, nedávejte dětem úlohy z matematiky, ve kterých láhev piva stojí korunu osmdesát. Manžel pak nemohl celou noc usnout!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ostatní posláno ( dnes ) - 2479 ( 2 ) známka - 2,95 ( 5999 ) 8. 5. 2005 478 znaků Jednou se bavil Bůh se Svatým Petrem:"Petře, tady je letos taková nuda... Nemáš nějaký nápad?" "Co takhle nějakou dovolenou? Na Saturnu je teď hezky." "Ne, tam nechci. Ta silná gravitace mě docela otravuje." "Tak něco lehčího, třeba Merkur?" "Tam je zas ukrutné horko." "Tak něco mezi... třeba Země?" "Ne, tam ne. Tam se hrozně šíří drby. Před dvěma tisíci let jsem se tam zapomněl s nějakou Židovkou a oni si o tom dodneška povídají." vikčík Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O bohu posláno ( dnes ) - 2476 ( 46 ) známka - 2,91 ( 6887 ) 10. 9. 2005 156 znaků Najde blondýnka zrcadlo a podívá se do něj. "Já tu holku odněkud znám."Zrcadlo vezme její kámoška a říká: "Co děláš vždyť to jsem já!!" Kate Š Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 2470 ( 86 ) známka - 2,9 ( 6027 ) 11. 2. 2005 41 znaků Tatranky.rar - energie sbalená na cesty.StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Na reklamy posláno ( dnes ) - 2463 ( 28 ) známka - 2,86 ( 5319 ) 25. 3. 2004 159 znaků Povídají si v parku dva důchodci: "Tak to vidíš, kamaráde. Dřív jsme se ládovali párkem v rohlíku a teď si můžeme dovolit jenom rohlík v parku."sws Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Důchodci posláno ( dnes ) - 2452 ( 52 ) známka - 2,81 ( 6338 ) 9. 9. 2005 147 znaků Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá blondýny: "Popište nám funkci motoru!""Mohu vlastními slovy?" "Samozřejmě." "Brm, brrrrmm, brrrmm" misulka Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Blondýny posláno ( dnes ) - 2450 ( 53 ) známka - 2,94 ( 14533 ) 11. 11. 2004 117 znaků Policajt zastaví podnapilého řidiče.Jste ochotný podrobit se zkoušce na alkohol ? Jasně, v jaký hospodě ? StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Alkohol, O policajtech, Hospodský posláno ( dnes ) - 2449 ( 62 ) známka - 2,91 ( 12160 ) 5. 11. 2006 219 znaků Jde pouští mravenec se slonem. Mravenec: "Slone, proč si neseš ten kýbl s vodou?" - "Kdyby mi bylo teplo můžu se polejt - a proč si ty neseš dveře od auta?" - "No, kdyby mi bylo horko, tak si otevřu okýnko!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O zvířátkách, Kameňáky posláno ( dnes ) - 2442 ( 90 ) známka - 2,87 ( 7720 ) 20. 4. 2002 256 znaků Pláče paní v autobuse.Vedle sedící pán se jí ptá co se jí stalo.Paní si s pláčem stěžuje, že ji někdo řekl, že má ošklivou dceru. Pán jí utěšuje: Nic si z toho nedělejte a už neplačte,tady máte bombón a té opici dejte taky. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Drsňárny posláno ( dnes ) - 2436 ( 28 ) známka - 2,96 ( 7122 ) 13. 4. 2005 71 znaků Co má muž společného s dveřmi?Když je namazaný tak si nevrzne. Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: O mužích, Alkohol << <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <321> >> >5x> <+> přidat příspěvek ( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|