Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 299

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <297>  <298>  <299>  <300>  <301> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 17 ( 10 )
známka - 3,17 ( 2858 )
20. 4. 2002
563 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se pan Novák doktora:"Pane doktore, když mám cukrovku mám ji i v pravé ruce?!
"Pane Novák, když máte cukrovku, máte ji v celém těle, tedy i v pravé ruce."
"A pane doktore, když mám cukrovku, mám ji i v levé noze?"
"Pane Novák, když máte cukrovku, máte ji v celém těle, tedy i v levé noze."
"A pane doktore, když mám cukrovku, mám ji i v přirození?"
"Pane Novák, když máte cukrovku, máte ji v celém těle, tedy i v přirození."
"No vidíte, já si pořád myslel, že je moje žena perverzní a ona je přitom mlsná!!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 17 ( 6 )
známka - 3,08 ( 5243 )
21. 5. 2002
483 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStopuje informatik na dalnici do Brna, za nim je videt zjevne nefunkcni auto.
Zastavi mu druhy informatik, uvidi, ze autu chybi jedna pneumatika a zepta se kolegy:
"Nazdar, co se ti stalo s autem?"
"Aale - jedu do Brna na FI, ale 'podarilo' se mi pichnout pneumatiku, rezervu nemam..."
"Ale kde je ta pneumatika?" prerusi ho druhy
"Nech me to dorict, rezervu nemam, tak jsem ji zalepil a zacal pumpovat, jenze..."
"co 'jenze'?"
"..jenze jsem ji omylem napumpoval na nultou..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové, Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 17 ( 7 )
známka - 2,97 ( 3317 )
2. 10. 2002
557 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Mayer umřel a šel rovnou k bráně nebeské. "Zpátky", řekli mu tam, "máme tady o vás, že jste hrál karty a fixloval při tom." Pan Mayer tedy začal smlouvat s Bohem, aby ho přesto do nebe pustili. Odpověď ale byla stále stejná: "Hazardní hráče do nebe nebereme." "Ať tedy rozhodne jedna partička", navrhl pan Mayer, "když vyhraju půjdu do nebe a když ne, tak do pekla." Bůh souhlasil, Archanděl Gabriel přinesl karty a Bůh Otec měl rozdávat. V tom ho ale Mayer přerušil: "A to bych si ještě vyprosil. Žádné zázraky!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 17 ( 2 )
známka - 3,23 ( 2182 )
22. 10. 2002
661 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVstane Lenin z mrtvých a jde se podívat jak stojí svět.
Potká malé děvčátko: "Děvčátko, nevíš něco o komunistech ?"
"Nevím strejdo."
Jde dál a potká mladou kočku: "Slečno nevíte něco o komunistech ?"
"Nevím strýčku."
To se už Lenin velmi diví, ale potká ještě strašně starou babku:
"Nevíte babi něco o komunistech ?"
"No synku moc si už nepamatuji, ale možná se něco dozvíš v cestovní kanceláři."
Lenin si už myslí, že asi docela zešílel, ale jde do cestovky a zeptá na komunisty:
"No strejdo, komunisty máme už jen vysoko v horách, ale letos si asi moc nezastřílíte, protože jsou velmi plachí."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 17 ( 6 )
známka - 2,98 ( 2175 )
28. 3. 2004
587 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmeričané nasadí agenta mezi ruské kosmonauty.
Agent posílá depeše: "Rusové staví raketu, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"
"Rusové postavili raketu, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"
"Startuji s Rusy na měsíc, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"
"Přistál jsem s Rusy na měsíci, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"
"Rusové vytahují plechovky rudé barvy, co mám dělat?" - "Zachovat klid, pozorovat!"
"Rusové natřeli měsíc na rudo, co mám dělat???" - "Vytáhnout plechovku bílé barvy a napsat Coca - Cola!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 17 ( 5 )
známka - 2,88 ( 2638 )
20. 7. 2005
809 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMezinárodní rychlík vjíždí do jedné ruské vesnice, průvodčí naběhnou, odeženou všechny cestující od oken a okna zatemní černými závěsy. Po průjezdu vesnicí okna zase odtemní. Nikomu to nepřipadá divné, jen jeden cizinec se ptá průvodčího, co to jako mělo znamenat? "No víte, asi před deseti roky tento rychlík pro poruchu musel zastavit v této vesničce. V té době šlo jedno místní děvče vykonat potřebu do kukuřice a z vlaku ji při tom uviděl jeden Američan. Okamžitě se do ní zamiloval, z vlaku vystoupil, oženil se s ní a vzal si ji do Ameriky." - "To je teda opravdu romantický příběh, ale jak to souvisí se zatemňováním oken?" - "No, od té doby, každý den, kdy projíždí tento rychlík, v té kukuřici vykonává potřebu celá vesnice!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dopravní prostředky
posláno ( dnes ) - 17 ( 5 )
známka - 2,87 ( 4700 )
5. 10. 2005
828 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRoubíček a Kohn jdou na trh. Cesta je dlouhá a vede bažinatou krajinou. Co chvíli přeskočí přes cestu žába. Roubíček povídá Kohnovi: "Když jednu žábu chytneš a sníš, dostaneš ode mě 100 korun." Kohn se dlouho nerozmýšlí, popadne žábu a v mžiku ji má v útrobách. Roubíček s velkým sebezapřením zaplatil prohranou sázku. Po trhu se oba vracejí stejnou cestou zpět. Roubíček, který nemůže zapomenout na prohraný peníz, se ptá Kohna: "Ty, Kohn, dáš mi také 100 korun, když jednu žábu sním?" - "Nu, pročpak ne," odpověděl Kohn. Roubíček se vrhl po žábě a v okamžiku se ztratila v jeho ústech. Kohn vrací dle úmluvy 100 korun. Oba jdou zamyšleni cestou dál... Delší ticho přeruší Roubíček dotazem: "Ty, Kohn, řekni mi, proč jsme ty žáby vlastně žrali?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 17 ( 7 )
známka - 3 ( 3378 )
25. 3. 2006
640 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPolicisté zastaví řidiče a dožadují se řidičáku.
Řidič na to: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás musíme legitimovat!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás můžeme zatknout!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: Můžeme vás zatknout na doživotí!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
P: My vás můžeme popravit!
Ř: Mě je to jedno já mám doma brouka Kamnáka!
Tak ho teda popraví a policistům to nedá a jdou se podívat k němu domů. Všechno prohledaj a nikde nic. Až se jeden chytrej polda koukne do kamen a tam brouk Kamnák!

nika

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Suchý fóry
posláno ( dnes ) - 17 ( 5 )
známka - 2,9 ( 2614 )
23. 2. 2007
573 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDoktor Faust umírá, a jelikož upsal duši ďáblu, tuší, že nejspíš skončí v pekle. Chce tedy učinit alespoň jeden dobrý skutek, a tak požádá Mefistofela, aby mu splnil poslední přání.
Ďábel souhlasí, a tak Faust pokračuje: "Víš, Mefistofele, myslím si, že na světě by bylo mnohem líp, kdyby se všichni lidé dokázali domluvit jedním jazykem. Usnadnilo by to porozumění mezi národy a jistě i věda a pokrok by se šířily rychleji."
Mefistoteles se ďábelsky zachechtá a odpoví: "Dobře, ale já si vyberu, který jazyk to bude!"

Joker Island

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 17 ( 9 )
známka - 2,95 ( 6372 )
1. 4. 2008
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMilionáž má narozeniny a jeho kamarádi se dohadují co mu dát.
Jeden povída : "Koupíme mu vilu."
Druhý odpoví: "Prosimtě. On má dům v Turecku, vilu v Paříži, zámek v Itálii."
"A co mu takhle koupit nový porshe?"
"Prosimtě. On má jaguára, limuzínu, Hummra, Hondu a Porshe taky má." Odpoví mu první.
Chvíli je ticho a potom druhý prohlásí: "Koupíme mu knížku."
Na to mu první odpoví: "Prosimtě, on už jednu má."

Vložila gasoley

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, O mužích, Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 11 )
známka - 2,99 ( 5915 )
30. 5. 2008
624 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDohadují se tři důchodci z Ruska, z Ameriky a z Čech co by bylo lepší vědět.
První - Rus říká: "Já bych chtěl vědět, jestli moje dcera je závislá na drogách."
Ti dva se ho ptaj proč?
První: "No abych věděl, jestli jí můžu odkázat své jmění.
Druhý - Američan říká: "Já bych chtěl vědět, co bylo dřív - slepice, nebo vejce."
Ti dva se ho ptají proč a Američan: "No abych pomohl mému synovi s výzkumem.
A třetí - Čech říká: "A já bych chtěl vědět, kde umřu."
A ti dva se ho ptají: "A dyť to je kravina, proč prosimtě?"
Čech na to: "No, abych tam nechodil."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří, Důchodci
posláno ( dnes ) - 17 ( 2 )
známka - 2,78 ( 9093 )
20. 7. 2008
902 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe škole je zrovna výtvarka a paní učitelka se ptá Mařenky jak by sis vymalovala pokojíček Mařenka odpoví: "Na horu bych nakreslila zeleně motýlka, do leva bych nakreslila světle modře motýlka a do prava bych nakreslyla červeně motýlka. Paní učitelka vyvola Pepíčka a řekne: "A jak by sis ty Pepíčku vymaloval pokojíček?" A Pepíček odpoví na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tak paní učitelka řekne, aby si zítra poslechl tatínek, jak by sis vymaloval pokojíček. Tak druhý den příde Pepíček i s tatínkem do školy a paní učitelka Pepíčkovi řekne aby řekl jak by si vymaloval pokojíček. Pepíček spustí: "na horu bych napsal černě hajzl, do leva bych napsal hnědě hajzl a do prava bych napsal tmavě modře hajzl." Tatínek se zamyslí a řekne: "Máš to moc tmavý."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Muži jako rodičové, Pepíček, Ve škole
posláno ( dnes ) - 17 ( 11 )
známka - 3,1 ( 2185 )
17. 10. 2008
146 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní Kalianková s Pepíčkem na Lipně u přehrady: "Tady je úplný ráj." - "Taky jsem si všiml, támhle v křoví jsem viděl Adama s Evou!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 8 )
známka - 2,95 ( 2108 )
31. 1. 2009
128 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Při zájezdu do Skotska jsem viděl mimořádnou hříčku přírody." - "???" - "Holohlavého Skota s hřebenem v kapsičce!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 9 )
známka - 2,85 ( 1622 )
31. 1. 2009
116 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZamilovaný chlapec se ptá děvčete: "Mělo jsi už nějakého chlapce?" - "Chlapce ne, zatím jenom děvčátko!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 9 )
známka - 3,13 ( 2164 )
10. 2. 2009
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu- "Slyšela jsi, že pan Amrož se žení po dvanácté?"
- "Je to vůbec možné?"
- "Je. Má svatbu v půl jedné."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 6 )
známka - 2,83 ( 4280 )
23. 2. 2009
678 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBlondýna vyplňuje test, kde odpovědi mohou být pouze ´ano´ nebo ´ne´. Zoufale přemýšlí a pak ji napadne řešení: vezme minci a hází. Když padne panna, je odpověď ´ano´, když orel, tak napíše do testu ´ne´. Za chvilku má celý test hotový, zatímco zbytek třídy se ještě pekelně soustředí nad svými papíry. Když zbývá posledních pár minut do konce hodiny, blondýna najednou zbledne, panicky začne vyhazovat minci do vzduchu a nesouvisle si mrmlá. Učitel to vidí a jde se podívat, co se to děje: "Nějaký problém, slečno?" - "Ano," pláče zoufalá blondýna, "kontroluji si správné odpovědi a skoro všechno mám špatně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 17 ( 9 )
známka - 3,07 ( 1833 )
16. 3. 2009
193 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlubí se pan Kalianko: "Vsadil jsem se na návštěvě, že sním na posezení padesát chlebíčků a vyhrál jsem!" - "A nemělo to nějaké následky?" - "Jo, už mne na zítra nepozvali!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 10 )
známka - 2,86 ( 2437 )
26. 5. 2009
70 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuOšklivá dívka se ptá bezdomovce: "Nudíš se?" - "Tolik zase ne!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 6 )
známka - 2,86 ( 2266 )
10. 6. 2009
86 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Hovoříte anglicky?" - "Ano, ale jen se slovníkem." - "A s lidmi - to se stydíte?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 8 )
známka - 3,01 ( 2713 )
15. 2. 2010
95 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Haló! Dovolal jsem se tam už konečně?"
"Ne, dovolal jste se jinam. Mám Vás tam poslat?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 14 )
známka - 2,94 ( 3248 )
31. 5. 2010
63 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProgram Paroubek.exe provedl neplatnou operaci a bude ukončen.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové, Politické
posláno ( dnes ) - 17 ( 17 )
známka - 2,97 ( 1500 )
15. 7. 2010
70 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeden terapeut - to je 1024 gigapeutů, nebo také 1048576 megapeutů.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Počítačové
posláno ( dnes ) - 17 ( 15 )
známka - 3,12 ( 1816 )
16. 7. 2010
92 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuČím déle žiji, tím víc jsem přesvědčený, že Eva nesnědla jen jablko, ale i hada.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách
posláno ( dnes ) - 17 ( 15 )
známka - 2,85 ( 3020 )
16. 7. 2010
262 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednou tak ležím u televize, piju pivo, a najednou telefon: "Tak co, vyzvedl jsi děti ze školky, nakoupil, umyl nádobí? A nezapomněl jsi, že zítra přijede moje maminka Karle?" A já do telefonu: "Tady není Karel, ale Petr. A jak je mi blaze na duši!"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 16 )
známka - 3,01 ( 3366 )
19. 7. 2010
168 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Chtěl bych ženě něco koupit k narozeninám, ale nesmí to být drahé." "A co má ráda?" - "Vodu a teplo." - "Tak jí kup oděv na nudistickou pláž a do sauny."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 17 ( 15 )
známka - 2,82 ( 3887 )
22. 7. 2010
178 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Moje žena je jak mobil." - "Taková malá, přijemná do ruky a neobejdeš se bez ní?" "Ale ne, chtěl jsem tím říct, že když mi končí peníze, tak se se mnou nebaví."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 17 ( 13 )
známka - 3,04 ( 1634 )
11. 8. 2010
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKluk se vytahuje: "Ty, já jsem sbalil takovou kočku - 90-60-90"
"No, to se ti teda zadařilo."
"To jo. A to jsem zatím popsal jen hlavu!"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 17 ( 16 )
známka - 2,93 ( 2399 )
19. 8. 2010
74 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJsme neziskovou organizací. Bohužel neplánovaně, nějak to tak vyšlo.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní
posláno ( dnes ) - 17 ( 14 )
známka - 3,01 ( 2174 )
23. 8. 2010
134 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPacient: "Pane doktore, slyšel jsem, že léčíte bez poplatků?"
Doktor: "Problémy se sluchem léčí ve vedlejším oddělení."

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora



<5x<   <<     <1> || <297>  <298>  <299>  <300>  <301> ||  <321>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1106)