Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 319

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <316>  <317>  <318>  <319>  <320> ||  <321>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,95 ( 2676 )
25. 12. 2011
890 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo vstupu ČR do NATO se sešli nad pivem američtí a čeští piloti a po pár pivech se začali přít o to, čí letadla jsou schopna rychlejšího letu. Nakonec se shodli na tom, že to může rozsoudit jen závod. Amíci si napucovali svoji F16, Češi svého Čmeláka, piloti usedli do svých strojů ... "To nemůžeme vyhrát," říká pilot Čmeláka svým komplicům. "Klidně leť," odpověděli mu, "my jsme tě pevně přivázali k F16, poletíš přinejmenším stejně rychle jako oni." Tak tedy odstartovali. F16 letí, za ní se drží Čmelák v konstantní vzdálenosti. Po chvíli pilot F16 hlásí: "Zvyšuji rychlost... měním geometrii křídel... Čmelák je stále v těsném závěsu za mnou ... letím na plný výkon, víc to už nejde, Čmelák je stále za mnou... Kruci, asi to prohrajeme! Čmelák právě odhazuje podvozek a mění geometrii křídel..."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,93 ( 2077 )
16. 1. 2012
290 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Dcera se mi přiznala, že se chcete vzít. Dohodli jste už také den svatby?" ptá se otec budoucího zetě. "Tento problém jsem přenechal jí." - "A sňatek bude církevní nebo civilní?" - "O tom rozhodne její matka." - "A z čeho budete žít?" - "To, prosím, záleží na Vás!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,99 ( 3123 )
3. 3. 2012
715 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek, co byl celý život slušný, se dostane do nebe a 'za slušné' chování si přeje návštěvu v pekle u svého přítele. Přijde tedy do pekla, vidí, jak kámoš popíjí whisky, pokuřuje doutník a okolo něj je spousta krásných žen. Inu sedne si k němu, popíjí a pokuřuje. Jak je tohle vůbec možné? Já celý život nehřešil, do nebe se dostal a dál žiju jako předtím, nuda, a ty, starý hříšník, žiješ dál svým životem. Já mohou pouze s Bohem rozmlouvat a andělskému zpěvu naslouchat. A tady je opravdový ráj. I v tom mu jedna krásná ďáblice vleze na klín a on ji začne hladit, až zabloudí mezi nohy. Vždyť ona JI nemá! Vidíš, a to je právě to peklo!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3123 lidí, prům. známka 2,99


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sex
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,92 ( 3445 )
3. 3. 2012
497 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednoho dne před mnoha lety zemřeli Svatý Otec a Don Juan. Ti nahoře ale měli nepořádek v písemnostech a tak omylem poslali Papeže do pekla a Dona Juana do nebe. Když si toho po týdnu Svatý Petr všiml, okamžitě poslal dolů pro Papeže. Ten se cestou k nebeské bráně potkal s Donem Juanem, jenž směřoval do pekla. Papež povídá: Škoda toho omylu. Už se nemohu dočkat, až tam budu. Celý život jsem trpělivě čekal, že spatřím Pannu Marii! A Don Juan jenom: Už ne.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,88 ( 2435 )
11. 3. 2012
527 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmeričan, Čech a Rus jsou ztraceni v poušti.Po dlouhé cestě naleznou kouzelnou lampu, zapálí ji a ona jim slíbí, že každému splní tři přání.Američan povídá: "Chci být zpět v Americe, chci mít lepší dům a lepší auto". Jeho přání je splněno a tak zmizí.Čech povídá: "Chci být zpátky v Československu. Chci lepší byt a chci mít auto." Jeho přání je také splněno a zmizí.Zůstane osamocený Rus: "Chci bochník chleba. Chci láhev vodky a chci mít Američana a Čecha tady zpátky".

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 3,06 ( 2058 )
25. 3. 2012
945 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek v letadle vejde do první třídy a zjistí, že na jeho místě sedí nějaká žena, tak ji upozorňuje, že sedí na jeho místě. Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami. Chlápek došel pro stevarda a ten ženské říká: Madam, tohle je první třída. Vy máte lístek do turistické. Prosím vás, vstaňte a jděte na své místo do turistické třídy. Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami. Stevard došel pro kapitána. Kapittán také vysvětlil blondýnce, že se má jít posadit na své místo. Jsem blondýnka. Jsem krásná a letím do Miami. Nato se kapitán k ženě naklonil a něco jí pošeptal. Ta se pak spěšně zvedla, usmála se na něj a odešla do turistické třídy. Stevard i chlápek jen vyvalili oči: Kapitáne, my se s ní hádáme půl hodiny a vy jí jen něco pošeptáte a ona se zvedne a odejde... Co jste jí řekl? Řekl jsem jí, že první třída v Miami nezastavuje.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O mužích
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 3 ( 2645 )
13. 4. 2012
1054 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZtroskotá takhle loď a moře na ostrov tradičně vyvrhne jednoho Čecha, Američana a Rusa.Do půl hodiny se objeví smečka lidojedů a všechny tři odvedou do tábora.Tam jim náčelník říká lámanou francouzštinou, že se bude snažit jim pobyt zpříjemnit zvyklostmi moderní civilizace, takže budou popraveni v abecedním pořadí na moderním přístroji.S těmi slovy strhne velkou plachtu a odhalí zarezlou gilotinu.Američan poklekne, prostrčí hlavu otvorem, cvak, gilotina sjede dolů a zarazí se jen kousíček nad krkem. Tak ho vyndají a náčelník říká, že Bohové se slitovali a on jejich přání respektuje a splní onomu muži tři přání. Američan nelení a požádá o loď, pár veslařů a kufr perel. Je mu vyhověno. Pak přijde na řadu Čech. Taky má štěstí a gilotina se zarazí těsně nad ním. I on má nárok na splnění tří přání. Tak povídá: "Tak zaprvé bych taky chtěl loď. Za druhé šest veslařů na ni. Za třetí, nemáte tu desítku klíč? Já bych vám tu gilotinu spravil."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 3,06 ( 3130 )
20. 4. 2012
782 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZrovna uprostřed milování klepne jednoho čtyřicátníka pepka. Chlap z pohřebáku o pár hodin později říká vdově, že mají problém, že posmrtné ztuhnutí jejího muže jaksi zachovalo umrlcovu erekci a jestli s tím něco nevymyslí, tak to bude při pohřbu vypadat hodně divně. Vdova chvílipřemýšlí, a pak řekne pohřebákovi, ať mrtvole orgán uříznou a strčí do zadku. Chlap nevěří vlastním uším, ale vdova se tváří neoblomně a navíc - zákazník je zákazník. Na pohřbu si pár přátel a příbuzných všimne, že mrtvý má v koutku oka slzu, ale vdova říká, že se není čeho obávat, že je všechno v pořádku. Zrovna těsně předtím, než je rakev uzavřena, se vdova skloní a zašeptá mrtvému do ucha: "To BOLÍ, co?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Sex
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 3 ( 3174 )
6. 6. 2012
602 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNóbl panička uspořádala zahradní párty. Jeden z hostů se chvilku nudil a tak kouká, jak na druhém konci zahradypracují dva zahradníci. Jeden se zrovna rýpe v zemi a ten druhý najednou z ničeho nic vyskočí a předvede nádherné,prudké taneční figury. Host je úplně unesen a říká hostitelce:"Ten chlápek tancuje tak báječně, že bych mu zaplatil tisícovku, kdyby to přišel předvést do našeho kursu aerobiku."Hostitelka pak druhému zahradníkovi řekne o tomhle návrhu a ten volá na prvního:"Hej, Pepo, myslíš, že za tisícovku bys znova šlápnul na ty hrábě?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 3,13 ( 2493 )
4. 7. 2012
817 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Atlantiku provádí manévry ruský křižník. Najednou se vynoří americká atomová ponorka, vypálí na něj torpédo a křižník jde ke dnu. Rusové ještě v poslední chvíli naskáčou do záchranných člunů a v rozbouřeném moři veslují směrem k nepřátelské ponorce. Mezitím už americký kapitán stojí na můstku a spokojeně se usmívá. Ale to už na něj křičí ruský kolega - velitel potopeného křižníku: R: "Pačemů vy patapíli naš krížnik?!" A: ????? (nechápavý výraz) R: "Pačemů vy patapíli naš krížnik?!" (hlasitěji) A: ????? R: "Pačemů vy patapíli naš krížnik?!" (ještě hlasitěji) A: ????? R: "Sprechen Sie Deutsch?" A: ????? R: "Parlez vous Francaise?" A: ????? R: "Do you speak English?" A: "Yesss, I do!" R: "Pačemů vy patapíli naš križnik?!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,92 ( 6563 )
19. 9. 2012
628 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa jednom ostrově zaváděli program kontroly porodnosti, ale nedařilo se jim přesvědčit ženy, aby braly hormonální antikoncepci. Proto se rozhodli naučit domorodé muže nosit kondomy. Jednomu z domorodců, který měl za osm let osm dětí, vysvětlili, že pokud bude používat kondom, naprosto bezpečně se vyhne početí dalšího potomka. Měsíc na to přišla jeho žena na kontrolu a byla zase těhotná. Zavolali si tedy onoho muže a ptají se ho, proč nepoužíval kondom, a on odpovídá: Ale já jsem ho používal. Jenže po šesti dnech už se mi chtělo tak moc čůrat, že jsem mu odřízl konec.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O ženách, Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 2,93 ( 4092 )
19. 9. 2012
561 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedí babka v baráku a má vody až po kotníky. Přijdou za ní hasiči a povídají, že musí okamžitě pryč. Ale ona jim odpoví, že jí Bůh slíbil, že ji zachrání. Přišli druhý den a vody po kolena. "Ale teď už musíte jít, babi," říkají hasiči. Ale ona zase, že jí Bůh zachrání. Přijdou potřetí a dům je zbořený. Babka mezitím odchází do nebe za Bohem a když se s ním setká, povídá mu: "Vždyť jsi mi slíbil, že mi pomůžeš." Bůh ji odpoví: "Ty huso jedna hloupá, vždyť jsem ti tam poslal dvakrát hasiče!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,91 ( 1859 )
25. 3. 2009
616 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde stará panna temnou uličkou domů z práce a najednou od popelnice vyskočí chlap jako hora a zvolá: "Babo, dej sem prachy jestli je ti život milý." Žena říká vyděšeně: "Ale pane, já nemám žádné peníze." - "Jo jo jo, tak to se uvidí," zabručí chlap, vrhne se na ní a začne ji šacovat, prohrabe ji kabelku, kapsy, také ji už strká ruku do halenky a žena zvolá: "Vážený pane, já vám opakuji, že u sebe nemám žádné peníze." Ale muž nedbá, dál hrabe a nejednou se ta paní zamyslí a říká: "No ale jestli v tom takhle hodláte pokračovat, tak vám můžu vypsat šek."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2673 )
6. 7. 2009
675 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý farmář vlastní velkou farmu, měl tam pěkný rybníček, piknikové stolky, hřiště. Jednoho večera se rozhodl jít k tomuto rybníčku, jen se podívat. A najednou, jak se k němu blížil zaslechl bujaré hlasy a smích. Došel k rybníku a viděl skupinku mladých žen, jak se tam koupou nahé. Dal jim lehce najevo svou přítomnost a všechny holky začaly vřískat a ustoupily do hlubší části rybníka. A jedna na něho volala: "My nevylezeme, my nevylezeme ven dokud neodejdete." A starý farmář odpověděl: "Já jsem sem nepřišel, abych se díval jak plavete nebo abych vás z vody vyháněl. Já jsem přišel pouze nakrmit své krokodýly!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 6 ( 5 )
známka - 2,92 ( 2766 )
20. 7. 2009
551 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV USA byl vycvičen špion a poslán do Ruska.
V Rusku přijde do jedný hospody a povidá si s nějakym dědulou. Děda po chvíli říká: "Mluvíš jako Rus, ale nejsi Rus". Špion je teda trochu podrážděný a jde si zatancovat, vrátí se k tomu dědulovi a ten říká: "Tancuješ jako Rus, ale nejsi Rus".
Tak špion je už dost naštvanej, ale ještě se ovládne a začne pít. Ten dědek ale zas: "Piješ jako Rus, ale nejsi Rus".
Špion už je fakt vytočenej a zeptá se: "Dědo podle čeho jste to poznal"?
"Jseš černej jak bota".

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2649 )
9. 11. 2009
1154 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři synové opustili domov a každý si šel po svém...
Když se společně vrátili domů, chlubili se dary, které dali své stárnoucí mámě.
První řekl: Postavil jsem mámě velký dům!
Druhý řekl: Poslal jsem mámě Mercedes i s řidičem.
Třetí se usmál a řekl: Trumfnul jsem vás hoši. Pamatujete si, jak máma ráda četla Bibli?!
A víte také, že teď dobře nevidí. Poslal jsem jí pozoruhodného papouška, který recituje Starý i Nový zákon. Starším ve sboru to trvalo celých 12 let, než ho to naučili. Stačí když mu máma poví název knihy, číslo kapitoly a verše a papoušek jí text odříká.

Brzy nato mám poslala všem děkovný dopis: Petře, psala nejstaršímu synovi, dům, který jsi pro mě postavil je příliš velký. Žiji pouze v jednom pokoji, ale musím uklízet celý dům!

Martine, psala prostřednímu synovi, jsem příliš stará nato, abych cestovala. Většinu času strávím doma, a tak zřídkakdy Mercedes používám. A řidič je navíc hrubý.

Nejdražší Pavle, psala nejmladšímu synovi, ty jediný víš co má tvá matka ráda. To kuře bylo vynikající!

Vložila Lulu

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 6 ( 3 )
známka - 3,02 ( 6385 )
16. 1. 2010
914 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPaní učitelka na základní škole probírá s žáky občanskou výchovu a vysvětluje, co to jsou národnosti a co to znamená být Čechem. Poté žáky vyzve, ať zvednou ruce, jestli jsou také Češi. Děti, i když tomu příliš nerozumějí, všechny zvednou poslušně ruce. Jen holčička v poslední řadě neudělá nic.
"Copak je, Alenko, proč jsi nezvedla ruku?" ptá se učitelka.
"Protože nejsu Češka," odpoví samozřejmě holčička.
"A co tedy jsi?"
"Su hrdá Moravanka."
Učitelka se zatváří nazlobeně, že jí někdo odporuje, a zeptá se: "Proč si osobě myslíš, že jsi Moravanka a ne Češka."
"No moje maminka je Moravanka i můj tatínek je Moravan. Tak su i já Moravanka."
To učitelku dopálí.
"To přece není důvod! Co kdyby tvůj tatínek byl vůl a tvá maminka byla kráva, pak bys byla co?"
Holčička se zamyslí a usměje se.
"Pak bych byla Češka."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, O národech, Ve škole
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,91 ( 3188 )
24. 6. 2010
659 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde osmdesátiletý dědeček do pojišťovny a pracovnici za přepážkou povídá: "Dobrý den slečno, rád bych se u Vás nechal pojistit!!!!"
Ta na něj kouká a povídá: "Mno, víte pane, u lidí Vašeho věku je to docela problematické, víte co? Přijďte v pondělí, to tady bude pan vedoucí, proberete to s ním".
Dědeček na to: "V pondělí nemůžu, jdu s tatínkem na kytičky".
Slečna odpoví: "To je mi líto, kdo Vám umřel?"
Dědeček se usměje a odpoví: "Ale nikdo mi neumřel, babička se vdává!!"
Slečna vykulí oči a zeptá se: "No ještě řekněte, že se vdávat musí?!"
"To ne, ale maminka ji nutí!!!!!"

Vložila hhhoney

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,91 ( 2694 )
5. 9. 2011
581 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJeli pohřebáci a vypadla jim z auta mrtvola. Padla velká mlha, jel řidič a něco přejel. Vylezl z auta a uviděl tělo, lekl se a hodil ho do pole. Kombajnista kosil pole a najednou uviděl, že pokosil nějaké tělo, lekl se a hodil ho do křoví. Byl velký lov, myslivci střílejí jedna radost. Jeden střelil do křoví, šel se tam podívat, našel tělo. Už se to nedalo ututlat, tak zavolali sanitku.
Druhý den volá myslivec do nemocnice a ptá se doktora, jak je na tom ten chlapík, co ho včera střelil. Doktor říká: „Byla to fuška, ale bude žít.”

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Černý humor
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 3,15 ( 1747 )
9. 9. 2011
978 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde 85ti letý děda k doktorovi na pravidelnou prohlídku, všechno v pořádku, doktor se ho ještě ptá, jestli mu něco neschází, děda jemu že ne, ale že jeho stará je hrozně hluchá. Doktor povídá, že než si ji zavolá na vyšetření, ať děda udělá takovej test, jak moc je hluchá. Děda se ptá jak a doktor na to, ať si stoupne 10 metrů od ní a normálním hlasem se na něco zeptá a když neodpoví, tak ať jde na 8 metrů, 6 metrů atd. až úplně k ní.Děda jde domů, babka vaří večeři. Stoupne si teda do rohu druhé místnosti zeptá se: "Co bude dneska k večeři?" Žádná odpověď. Popojde blíž a zase: "Co bude dneska k večeři?" Zase nic, už je v kuchyni, znovu se zeptá: "Co bude dneska k večeři?" Žádná odpověď. Přijde na dva metry, opakuje se stejná otázka, bez reakce.Tak přijde úplně blízko a do ucha jí zařve: "Co bude dneska k večeři?" - "Sakra, dědku, neřvi, říkám už popátý že kuře!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 3,05 ( 3581 )
25. 9. 2011
847 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRabín a dva kněží si v rámci sbližování církví vyrazili na výlet. Byl horký letní den a tak nakonec celí zpocení s radostí uvítali fakt, že dorazili k malému rybníku s docela čistou a příjemně chladivou vodou. Široko daleko nikdo nebyl, takže vlezli do vody nahatí. Když vylezli ven, vzpomněli si, že o kousek dál na kraji lesa rostou maliny. Protože se chtěli ještě jednou vykoupat, rozhodli se, že na maliny dojdou nazí. Bohužel, zrovna uprostřed louky si všimli, že po cestě jde skupinka ženských z města. Rozběhli se tedy zpátky. Oba kněží si přitom rukama schovávali intimní partie, zatímco rabín si zakryl tvář. Kněží se tomu pak velice podivovali a rabín povídá: "No nevím, pánové, jak je to u vás, ale v mé kongregaci je to tvář, podle které mě může někdo poznat."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,87 ( 2580 )
20. 10. 2011
941 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV letadle z Irska se octli vedle sebe mladá žena a kněz.Po nějaké chvíli se žena odvážila kněze oslovit:"Otče, mohu vás poprosit o laskavost?""Ale jistě, dcero. Co pro vás mohu udělat?""No, víte, koupila jsem mamince k narozeninám drahý vysoušeč vlasů, prostě fén.Je ještě v krabici, nevybalený. A beznadějně přesahujelimit osvobozený od cla.Takže oni mi jej určitě seberou. Mohl byste jej pronést prohlídkou? Třeba pod svým šatem?"Ach dcero, rád vám pomohu. Ale varuji vás: nebudu lhát!""Ale s vaší poctivou tváří, otče,se vás nikdo na nic ani nezeptá!"Ujednáno. Po přistání došli k pultu, kněz před ženou. A už zaznělo: "Otče, máte něco k proclení?""Od temene své hlavy až po pás nic.""To je ale divná odpověď - a od pasu po podlahu?""Nu, úžasný přístroj, určený k tomu, aby dělal radost ženám, zatím však nepoužitý!""Kristepane! Běžte otče. Další!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 3,01 ( 2217 )
8. 11. 2011
642 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPäť angličanov v Audi Quatre príde na taliansku hranicu. Taliansky colník ich zastaví a vraví: - To je proti predpisom piati v Quatre. - Čo tým myslíte proti predpisom? - Quatro znamená štyri - vysvetľuje colník.Quatro je iba názov auta! - hovorí už mierne nasratý angličan. - Pozrite sa do papierov - je to auto pre päť osôb. - To mi nevysvetľuje, quatro znamená štyri a vy ste v aute piati. Porušili ste teda zákon. Angličan kričí: - Zavolajte mi vášho nadriadeného, chcem hovoriť s niekým kto má viacej inteligencie! - Prepáčte, nomôže prísť, je práve zaneprázdnený s tromi pánmi vo Fiate Uno.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 3,02 ( 3933 )
7. 11. 2011
857 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo dlouhé době strávené v nebi se Ježíš rozhodne navštívit Zemi. Řekne si, že by měl nejdříve navštívit papeže a tak se zjeví ve Vatikánu před ním a povídá : "Tak...jsem tady..." . Papež hojako otrhance nepozná a vypoklonkuje ho. "Nu synu, Bůh ti žehnej!" a tak se vydá za obyčejným vesnickým farářem. Farář na Kristův pozdrav "Tak...jsem tady..." odpoví "A co jako má bejt? Tady není žádný dobročinný podnik! Tak koukej mazat, než zavolám policii!""Bože", pomyslí si Spasitel, "to budu muset do své rodné zemé..."Na předměstí Jeruzaléma narazí na hloubajícího rabína.Stoupne si pred něho a zkusí znovu svůj osvedčený monolog:"Tak...jsem tady...". Rabi premýšlí, chvíli ho pozoruje a nakonec otočí hlavu do dveří kibucu a houkne: "Přines kladivo a hřebíky, Mojse. Už je tady zase!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,84 ( 2536 )
6. 12. 2011
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo se stalo u zkoušek adeptů myslivosti. Před zkušebním komisařem sedí dívka a vedle ni kluk. Dívka bravurně vykládá o mufloní zvěři, když komisař ji přeruší otázkou , co je to u muflonů - čabraka. Dívka ztvrdla, ale vedle ni sedící hoch ji nenápadně rukou přejíždí po zádech, čímž ji chce naznačit, že se jedná o záležitost na hřbetě muflona. Dívka se najednou rozzářila a vyhrkla: " Podprsenka "P.S. Nutno předeslat pro nemyslivce - čabraka, je bílé sedlo na hřbetě muflona.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,95 ( 2969 )
21. 12. 2011
477 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBabka z dědkem jsou ve městě. Najednou si všimnou nápisu: NIVEA OMLAZUJE. Koupí si tedy každý krabičku a chvíli se hádají, jak se to užívá. Nakonec si dají oba po velké polévkové lžíci a vykročí k domovu. U lesa se najednou rozběhnou každý na jinou stranu. Když se pak sejdou, povídá bába dědkovi: "Čověče, dědku, vono to fakt funguje. Já běžela jak 16-tiletá." - "Máš pravdu, bábo, odvětí dědek, dyk já se posral jako tříletej!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,89 ( 4273 )
26. 12. 2011
541 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý farář jede na dovolenou a dává rady nastupujícímu kaplanovi: "Když někdo hřeší, dáš mu odříkat pět otčenášů, když zhřeší hodně, odříká deset otčenášů a když zhřeší úplně nejvíc musí odříkat dvacet otčenásů a pět zdrávasů. A jestli si s něčím nebudeš vědět rady, zeptej se ministranta, ten ti poradí." Mladý kaplan se činí, ale přece se dostane do úzkých. Jde za ministrantem a ptá se: "Co dává starý za orální sex?" - "No, co já vím, jak komu. Mně třeba Fidorku."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,93 ( 2859 )
23. 1. 2012
458 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa sociálnom úrade stojí dlhy rad ...a v ňom stojí aj jeden intelektuál v kravate a v oblečku v hrubých sklíčkach okuliarových zrazu sa cez celý ten zástup prediera cigáň na vozíčku a vyrevuje :pustite ma ! pustite ma !som inváálííd máátka ma porodila v sedmom mésááci a od tedy som nedonosený debil invalidny, musíte ma pustit do predu !!!..Intelektuál sa mu postaví do cesty a povie mu pamätnú vetu ktorá vojde do dejín,#

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Naše menšiny
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,96 ( 4692 )
5. 3. 2012
810 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNová učitelka zeměpisu měla první hodinu ve třídě,před kterou se třásli i zkušení profesoři.Po začátku hodiny se ostatní pedagogové shromáždilive sborovně a tipovali, kolik minut vydrží.Ale třída zůstala zavřená až do zvoněnía potom začali na přestávku vycházet podezřivě klidní a zamyšlení žáci,někteří mířili rovnou do knihovny.A tak začali tahat z učitelky,jak toho dosáhla, až jim to nakonec prozradila:Nejprve jsem je ohromila a potom zaúkolovala.A to jak ? vyzvídají profesoři.Když jsem vešla do třídy, pozdravila jsem'Ahoj zasrani !' a oni zůstali stát s otevřenými hubami.Tak jsem se jich zeptala: Víte, co je prezervativ ? Ano.A umí ho někdo natáhnout na glóbus?Jenže nikdo nevěděl, co je to glóbus, tak to začali zjišťovat...

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky, Ve škole
posláno ( dnes ) - 6 ( 6 )
známka - 2,93 ( 4239 )
2. 3. 2012
788 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Bůh si zavolá Jakeše, Gorbačova a Reagana a oznámí jim, že za dva dny bude konec světa. Pak je pošle domů, ať se zařídí.Gorbačov svolá Nejvyšší Sovět a říká:"Soudruzi, mám dvě špatné zprávy. Za prvé, Bůh existuje. Za druhé, za dva dny je konec světa."Reagan svolá kongres a praví: "Gentlemen, I've got a bad news and a good news for you. The good one is that God exists, the bad one is that the end of the world comes in two days." [Gentlemani, mám pro vás jednu dobrou zprávu a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že Bůh existuje. Za zlá, že za dva dny je konec světa."]Jakeš svolá Ústřední výbor a povídá. "Soudruzi, mám pro vás dvě dobré zprávy. Za prvé, Gorbačov není Bůh, a za druhé, za dva dny skončí perestrojka."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu



<5x<   <<     <1> || <316>  <317>  <318>  <319>  <320> ||  <321>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,008)