Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle počtu poslání - strana 321

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <316>  <317>  <318>  <319>  <320> ||  <321>          <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )


posláno ( dnes ) - 4 ( 4 )
známka - 2,9 ( 3158 )
16. 5. 2012
807 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAmeričan, Čech a Rus se dostanou do kšeftů s drogama někde v Asii a mají jít na popravu.První jde Američan a dostane vybrat, jestli chce provaz, kulku nebo křeslo. Tak on sáhne po tradici své země a chce křeslo. Posadí ho tam, přivážou, cvak, a ono nic. Protože mají děravé zákony, musí ho teď už pustit, když ho jako popravili.Když vyjde na chodbu, zašeptá Čechovi, kterej je na řadě, že nejde proud.No, Čech, když mu dávají vybrat, tak zapřemejšlí a dojde mu, že má chtít křeslo. Tak ho posadí, a zase nic, tak ho taky musí pustit. V Čechovi, když vychází, zvítězí slovanské bratrství a Rusovi taky pošeptá, že nejde proud.No, a Rus vejde dovnitř, a když se ho ptají, co si vybere, tak povídá: "Když nejde proud, tak mě třeba zastřelte."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 4 ( 4 )
známka - 2,97 ( 2534 )
24. 6. 2012
858 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželé jdou spát. Po chvíli oba usnou, ale muže za nedlouho probudí strašlivé chrápání jeho manželky, proto jí vzbudí a řekne jí že chrápe a že jestli bude takhle chrápat dál tak se jí může taky stát že se jí vytřese děloha. Potom opět oba usnou,ale žena stejně chrápe až muže opět probudí. Ten se naštve vstane z postele, jde do kuchyně a z mrazáku vyndá mražená játra, hodí je manželce do postele a jde si lehnout do obýváku.Když se ráno probudí jde se podívat na manželku do ložnice, otevře dveře a vidí svou ženu jak je úplně modrá a celá se třese. Strašně se tomu diví a ptá se jí co se stalo. Žena mu vyjeveně řekne: "Ty si měl pravdu. Já se v noci probudila a našla jsem svou dělohu na posteli a to si nikdo nedovede představit jakou mě to dalo práci dostat jí zpátky!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 4 ( 4 )
známka - 2,9 ( 3099 )
24. 6. 2012
555 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManžel přijde odpoledne z práce v nových botách. Schválně se nepřezuje, aby si toho jeho žena všimla, ale ona nic. Tak se svlékne donaha a nechá si na sobě jen ty boty. Chodí po bytě, ale nikdo nic neříká, až najednou k němu přijde malá dcerka a ptá se: "Tatínku, co to máš mezi nohama?" Tatínek neví, co by si najednou vymyslel, tak po chvilí říká. "Aničko, víš, to je taková šipka, aby jste si všimly, že mám nové boty." Na to se z kuchyně ozve manželka: "Víš co, až si koupíš nový klobouk, tak přijď!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 4 ( 4 )
známka - 2,93 ( 4438 )
31. 7. 2012
804 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDo baru príde starec, ktorý má chromú nohu a hovorí vrchnému: "Jednu whisky, tam v kúte nesedí náhodou Ježiš Kristus?" - "Áno, sedí..." - "Tak aj jemu nalejte jednu whisky na mňa..." O chvíľu príde hrbatý muž, sadne si a hovorí: "Vrchný, jednu vodku, nesedí v kúte náhodou Ježiš Kristus?" - "Áno, sedí..." - "Tak aj jemu nalejte to isté, na mňa...." O chvíľu sa zjaví v bare krivý Cigán a hovorí: "Dám si jedno pivo. Vrchný nesedí tam v kúte Ježiš Kristus?" - "Áno, je to on..." - "Nalejte mu jedno pivo na môj účet." Kristus sa postaví, podíde ku chromému a hovorí: "Vstaň statočný človek, si vyliečený!" Potom podíde k hrbatému a hovorí mu to isté. Keď príde k Cigánovi, ten kričí: "Mňa sa nedotýkaj, ja beriem invalidný dôchodok!!!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,87 ( 3418 )
3. 1. 2011
550 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVelky Nacelnik ma hroznou zacpu. Saman s delegaci starsich putuje do mesta do lekarny Bledych Tvari. Tam zive gestikuluje:
Velky Nacelnik, zadnej prd.
Lekarnik mu proda projimadlo, ze o pry pomaha.
Saman se za mesic vrati:
Velky Nacelnik, porad zadnej prd.
Lekarnik mu proda uplne nove a velmi silne projimadlo, to ze opravdu pomaha.
Saman se zas za mesic vrati:
Nas Velky Nacelnik, porad zadnej prd.
Lekarnikovi uz to jde na nervy a proda mu veterinarni projimadlo.
Saman se za par dni vrati s valecnou sekyrou:
Velky prd, zadny Nacelnik !

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech, U doktora
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 3,05 ( 3581 )
25. 9. 2011
847 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRabín a dva kněží si v rámci sbližování církví vyrazili na výlet. Byl horký letní den a tak nakonec celí zpocení s radostí uvítali fakt, že dorazili k malému rybníku s docela čistou a příjemně chladivou vodou. Široko daleko nikdo nebyl, takže vlezli do vody nahatí. Když vylezli ven, vzpomněli si, že o kousek dál na kraji lesa rostou maliny. Protože se chtěli ještě jednou vykoupat, rozhodli se, že na maliny dojdou nazí. Bohužel, zrovna uprostřed louky si všimli, že po cestě jde skupinka ženských z města. Rozběhli se tedy zpátky. Oba kněží si přitom rukama schovávali intimní partie, zatímco rabín si zakryl tvář. Kněží se tomu pak velice podivovali a rabín povídá: "No nevím, pánové, jak je to u vás, ale v mé kongregaci je to tvář, podle které mě může někdo poznat."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 3,02 ( 3933 )
7. 11. 2011
857 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPo dlouhé době strávené v nebi se Ježíš rozhodne navštívit Zemi. Řekne si, že by měl nejdříve navštívit papeže a tak se zjeví ve Vatikánu před ním a povídá : "Tak...jsem tady..." . Papež hojako otrhance nepozná a vypoklonkuje ho. "Nu synu, Bůh ti žehnej!" a tak se vydá za obyčejným vesnickým farářem. Farář na Kristův pozdrav "Tak...jsem tady..." odpoví "A co jako má bejt? Tady není žádný dobročinný podnik! Tak koukej mazat, než zavolám policii!""Bože", pomyslí si Spasitel, "to budu muset do své rodné zemé..."Na předměstí Jeruzaléma narazí na hloubajícího rabína.Stoupne si pred něho a zkusí znovu svůj osvedčený monolog:"Tak...jsem tady...". Rabi premýšlí, chvíli ho pozoruje a nakonec otočí hlavu do dveří kibucu a houkne: "Přines kladivo a hřebíky, Mojse. Už je tady zase!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,84 ( 2536 )
6. 12. 2011
528 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo se stalo u zkoušek adeptů myslivosti. Před zkušebním komisařem sedí dívka a vedle ni kluk. Dívka bravurně vykládá o mufloní zvěři, když komisař ji přeruší otázkou , co je to u muflonů - čabraka. Dívka ztvrdla, ale vedle ni sedící hoch ji nenápadně rukou přejíždí po zádech, čímž ji chce naznačit, že se jedná o záležitost na hřbetě muflona. Dívka se najednou rozzářila a vyhrkla: " Podprsenka "P.S. Nutno předeslat pro nemyslivce - čabraka, je bílé sedlo na hřbetě muflona.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,89 ( 4273 )
26. 12. 2011
541 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý farář jede na dovolenou a dává rady nastupujícímu kaplanovi: "Když někdo hřeší, dáš mu odříkat pět otčenášů, když zhřeší hodně, odříká deset otčenášů a když zhřeší úplně nejvíc musí odříkat dvacet otčenásů a pět zdrávasů. A jestli si s něčím nebudeš vědět rady, zeptej se ministranta, ten ti poradí." Mladý kaplan se činí, ale přece se dostane do úzkých. Jde za ministrantem a ptá se: "Co dává starý za orální sex?" - "No, co já vím, jak komu. Mně třeba Fidorku."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 3 ( 2589 )
29. 12. 2011
705 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPrý ze života, posílám jak jsem slyšel: Dva kolegové, starší a mladší (bývalý aktivní atlet), jedou na služební cestu do Kuvajtu. Ubytují se v bungalovu na pláži, první noc. Ráno se starší probudí, mladej nikde. Starej vyjde na verandu, protáhne se, protře oči a udiveně se zahledí do dáli, odkud na hraně písku a moře elegantním stylem přibíhá mladší kolega v maratónském ohozu. Údiv starýho se stupňuje. Když atlet přiběhne, vyjede na něj: "Co to děláš??" Mladej: "Běhám, ne?" Starej: "Co to ksakru tady děláš???!!!" Mladej, už nasraně: "Jsem zvyklej po ránu běhat, tak běhám, ne?!" Starej: "Ty píčo, vždyť tady je to kolem samá mina!!!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,94 ( 2659 )
20. 2. 2012
649 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPošlou Američani do Ruska špióna a on se za měsíc vrátí,že je odhalenej. No a velitel se ptá jak to ?Američan říká :"Vodhalil mně jeden děda v hospodě,přišel a říká "ty ně Rus" no a já říkám"ale da ja Rus ja znáju gavarit po rusky".No a děda zase říká:" Ty ně Rus !" a já říkám:" Ale jo dědo já i kozáčka umím" a hned jsem ho i zatancoval.No a děda zase: "Ty ně Rus!"No tak mu říkám že vodku taky piju jako Rusa hned jsem tam dvě velký loupnul a ani sem se neotřásl!"No jo ale děda zase říká: "Ty ně Rus"A já to nevydržel a vrátil sem se"."Já věděl, že vy černoši všechno zkazíte!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O národech
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,91 ( 4186 )
3. 3. 2012
475 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTři chlápci stojí před branou pekelnou. Ďábel se ptá prvního: Tak co ty, za co jsi tady? Já nevím, vedl jsem perfektní čistý život. OK, tak se postav támhle. Pokračuje k druhému, ten řekne to stejné, a pak dojde ke třetímu, položí stejnou otázku a ten povídá: Chlastal jsem, kouřil jsem a ošukal jsem všechny ženský široko daleko... Skvělý, povídá ďábel, počkej tady, já dám tyhlety dva do kotle a pak to spolu pořádně roztočíme.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,91 ( 3550 )
1. 3. 2012
465 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRodina se o prázdninách přestěhovala do nového domu. Děti se dostaly na školy a maminka po čtrnácti dnech počítání konečně dala dohromady rodinný rozpočet včetně hypotéky, půjčky na auto, školného pro děti a všech dalších drobností. Manžel ji za to chválí, jak je geniální, a ona povídá: No, drahý, na tebe zbýva jedna maličkost. Musíš nějak zařídít, abys od příštího měsíce vydělával třicet tisíc měsíčně.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 3550 lidí, prům. známka 2,91


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,93 ( 4233 )
2. 3. 2012
788 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Bůh si zavolá Jakeše, Gorbačova a Reagana a oznámí jim, že za dva dny bude konec světa. Pak je pošle domů, ať se zařídí.Gorbačov svolá Nejvyšší Sovět a říká:"Soudruzi, mám dvě špatné zprávy. Za prvé, Bůh existuje. Za druhé, za dva dny je konec světa."Reagan svolá kongres a praví: "Gentlemen, I've got a bad news and a good news for you. The good one is that God exists, the bad one is that the end of the world comes in two days." [Gentlemani, mám pro vás jednu dobrou zprávu a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že Bůh existuje. Za zlá, že za dva dny je konec světa."]Jakeš svolá Ústřední výbor a povídá. "Soudruzi, mám pro vás dvě dobré zprávy. Za prvé, Gorbačov není Bůh, a za druhé, za dva dny skončí perestrojka."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 3,01 ( 3570 )
23. 4. 2012
1515 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUčitelka občanské nauky povídá dětem: "Děti, v Kambodži jsou hrozná sucha. Řekněte svým rodičům, aby vám dali 10 korun a přineste je zítra do školy; přispějeme Kambodži na pomoc". Druhý den všechny děti přinesou 10 korun, až na Pepíčka. "Pepíčku, jak to, žes nepřinesl 10 korun na Kambodžu?" ptá se učitelka. "Můj táta řekl, že když jsme měli suchou zahradu, nikdo nám také nepomohl" odpověděl Pepíček. Po třech měsících učitelka povídá dětem: "Děti, v Kambodži jsou příšerné záplavy, přineste zítra 10 korun na pomoc". Opět všechny děti přinesou až na Pepíčka: "Můj táta říkal, že když jsme měli zaplavenou zahradu, také nám nikdo nepomohl", řekl Pepíček. O tři týdny později povídá učitelka dětem: "Děti, v Kambodži zakládají komunistickou stranu, přineste zítra 10 korun na pomoc." Druhý den všechny děti přinesou 10 korun až na Pepíčka, který přinese 100 korun. "Sto korun?" diví se učitelka, "Tomu nemohu uvěřit. Proč tolik?" "Můj táta řekl, že jim musíme pomoci, že horší neštěstí už je nemohlo postihnout," řekl Pepíček. Po třech dnech přišel Pepíček za učitelkou: "Táta si přečetl v novinách, že v Kambodži žádná komunistická strana není a chce zpět těch 100 korun." "Možná tam žádná komunistická strana není," řekla učitelka, "ale jsou tam všichni lidé hrozně chudí". "Jak je to možné, když tam není komunistická strana?", zeptal se Pepíček.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 3,01 ( 2350 )
19. 5. 2012
1356 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva kamarádi, Pepík a Karel, se vraceli domů z francouzské Riviéry. Na osamělé venkovské cestě měli poruchu motoru.Auto nechtělo poslouchat, a proto dále šli pěšky hledat pomoc. U cesty byla krásná vila, zaklepali na dveře a vzápětí jim přišla otevřít s úsměvem krásná, mladá majitelka. Dala jim výbornou večeři, pak připíjeli na zdraví, a protože už bylo pozdě, ubytovala je přes noc.Přesně za devět měsíců poté, obdržel Pepík z Francie úřední listinu. Po přečtení obsahu čelo se mu orosilo potem, ruce se rozklepaly, a tak ihned zavolal svého kamaráda."Karle, vzpomínáš si někdy na naši loňskou dovolenou ve Francii a především na tu půvabnou majitelku vily, která nás celý večer hostila a pak nás nechala u sebe přes noc?""To víš, že jo, zejména to červené vínečko bylo výborné!""A teď, Karlíku, podívej se mi do očí a řekni pravdu - dal jsi ji tehdy moji přesnou adresu?""Dal, a to jen ze žárlivosti, neboť jsem viděl, že se jí více líbíš než já!""Ty jsi, Karle, opravdu dobrý přítel, nikdy ti to nezapomenu!"Na chvíli se odmlčel a pak pokračoval: "Právě jsem dostal z Francie doporučený, úřední dopis, ve kterém její notář sděluje, že naše půvabná hostitelka nedávno zemřela a že mi odkázala vilu a půl miliónu franků!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 3 ( 3 )
známka - 2,9 ( 2963 )
7. 7. 2012
468 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHusák prisiel k rabinovi a spytal sa: "Co hovori lud o mne a o nasom socialistickom zriadeni?" Rabin vzal Talmud, otvoril ho a Husakovi nakazal: "Vloz sem 100 korun." Husák posluchol a rabin zalistoval o par stran dalej, potom pozrel na Husáka: "Sem vloz 200 korun." Ked Husák vložil peniaze do knihy, rabin opet obratil niekolko listov: "Sem vloz 300 korun." Rabinove pocinanie Husáka dopalilo: "Ako dlho to este bude trvat?" Nato rabin: "Toto sa pyta aj lud!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 2 ( 2 )
známka - 2,91 ( 4290 )
23. 3. 2012
1486 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMojžíš sešel z hory na blbé straně. No, a nikde nikdo, tak se vydal jedním směrem a po několika týdnech konečně došel k osadě, kde na poli jeden muž pracoval, a ten Mojžíšovi vysvětlil, že je ve Španělsku. Mojžíš s sebou samozřejmě pořád měl ty kamenné desky s deseti přikázáními a docela se těšil, až se jich zbaví. Tak se zeptal, jestli by ten Španěl o nějaká nestál, a dává příklad:"Tak třeba, nepožádáš manželky bližního svého.""Néé, tak to nepůjde," říká ten farmář, "vždyť já každou chvíli obšťastňuju pekařovu ženu, moje manželka si to občas rozdá s řezníkem a moje vdaná dcera, ta skoro s každým hostem, co se tu objeví. Víte, my Španělé jsme trošku moc horkokrevní na taková přikázání."No, tak se Mojžíš zeptal na směr a vydal se zpátky do Palestiny. Po pár stech kilometrech už ho moc bolely ruce, tak se pokoušel udat nějaké to přikázání v Itálii: "Tady jedno třeba: Nepokradeš!" - "Né, vy snad nevíte, kde jste!" diví se italský rolník, "vždyť já nemám snad jedinou věc, kterou bych neukradl, a neznám nikoho, kdo by si věci opatřoval jakkoliv jinak. Radši se spakujte a zmizte!"Po dalších pár stech kilometrů natrefil Mojžíš na židovského pastevce a nabízel mu, jestli nechce nějaká přikázání. Žid se ptá: "A co to stojí, takové přikázání?" - "Nic, je to úplně zadarmo!" - "Tak to je dobré. Tak já si jich vezmu deset!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu
posláno ( dnes ) - 2 ( 2 )
známka - 2,92 ( 3789 )
15. 4. 2012
793 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuTo takhle jednou začne hořet vysokoškolská kolej. Samozřejmě přijedou hasiči, začnou hasit, ale oheň ne a ne uhasit a v horních patrech jsou stále studentíci No a protože žebřík nemaj a plachtu zrovinka zapomněli, tak náčelník rozhodne, že má každý skočit dolů a on ho chytne do náruče..... Tak skočí jedna studentka - náčelník ji chytne do náruče, studentka poděkuje, skočí druhá, třetí, potom skáčou další studentíci......no a najednou se v okně objeví student z Ugandy a skočí dolů..... když ho vidí náčelník jak studentík z Ugandy letí vzduchem, tak uhne a studentík se rozmázne na betoně Náčelník si ho prohlédne a zakřičí na ty zbylé nahoře: "Dyť jsem vám říkal, že ty uhořelé mi sem nemáte házet......."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 2 ( 2 )
známka - 3,04 ( 2754 )
10. 5. 2012
546 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek skončí v pekle. Celý život mu říkali, že hříšníci tráví věčnost přikládáním uhlí pod pekelné ohně.Chlápek se tedy velice diví, když je uveden na své nové místo. Všude hromady uhlí a obrovská ohniště,ale okolo spousta lidí, kteří se jen tak poflakují okolo v tričkách s pekelným potiskem a nedělají nic.Tak se hned jednoho ptá, jak je to možné, vždyť přece mají přikládat na pekelné ohně. Oslovený: "No jasně. Ale je nás tu tolik, že na tebe vyjde přihodit tak pět lopat denně!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 2 ( 2 )
známka - 2,9 ( 2405 )
20. 6. 2012
996 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPár let jsem si myslel, že je to chudokrevnost, nedostatek vitamínů, dietní strava či jiné věci.Ale teď jsem objevil pravý důvod své věčné únavy. Jsem přepracovaný.V téhle zemi je deset miliónů lidí. Z toho čtyři milióny jsou v důchodu, takže zbývá šest miliónů na práci. Z těch jsou dva milióny ve školách, takže zbývají čtyři. Z toho dva milióny pracují pro státní či místní úřady a organizace. Takže zbývají dva milióny na práci. Z toho je půl miliónu v armádě, policii a pohraniční stráži a další půlmilión jsou ženy v domácnosti. Ze zbylého miliónupracuje 900 000 ve státních podnicích, takže zbývá 100 000. Z nich je 85 000 v nemocnicích nebo v invalidním důchodu. A podle posledních informací ministerstva vnitra je v našich věznicích a nápravných zařízeních všech stupňů celkem 14 998 lidí. Takže zbývají na práci dva lidi. Vy a já. A vy si teď sedíte u počítače a čtete moje vtipy!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 1 ( 1 )
známka - 2,98 ( 1953 )
28. 12. 2011
460 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipupro vtipálka: jo tak to byl teda zásah do živýho!! Tak tady je můj fór: Přijde chlap do nemocnice k doktorovi a povídá:"pane doktor manžeka už se mnou nechce do postele,že prej ho mám jak malý dítě."Doktor říká:"No to se stává,s tím něco uděláme" a zavolá setru ať mu ho vedle přeměří.Sestra s ním odejde a za chvíli se vrátí a křičí na celý kolo:"Pane doktore,vopravdu jak malý dítě,50 centimetrů a 3 kila šedesát.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 0 ( 0 )
známka - 1,47 ( 17 )
1. 2. 2014
722 znaků

_________________________________

Příspěvek je filtrován obsahuje:
lehká erotika

Změna nastavení filtru 
_________________________________

Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Pracovní



<5x<   <<     <1> || <316>  <317>  <318>  <319>  <320> ||  <321>          <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 321 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0108)