Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle známky - strana 12

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <10>  <11>  <12>  <13>  <14> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 1013 ( 16 )
známka - 2,79 ( 4100 )
4. 6. 2003
64 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSmrtka stoji u dveri bytu a povida:
"Dobry den, odcitani lidu."

Longas

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 64 ( 16 )
známka - 2,79 ( 3059 )
17. 5. 2006
695 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednou přijede medvěd s novou motorkou na louku a zajíc se ptá svezeš mě?? Medvěd: No jasně sedni si do zadu... Jedou 70km/h medvěd se ptá zajíci nebojíš se?? Ne medvěde nebojím. Jedou 100km/h a medvěd se ptá zajíci nebojíš se??? Ne medvěde nebojim. Jedou 170km/h a medvěd se ptá zajíci nebojíš se?? Ne medvěde nebojim. A víš co můžu si vozkoušet taky řídit?? No jasný tak řídí zajíc. Jedou 70km/h Medvěde nebojíš se? Ne zajíci nebojim. Jedou 100km/h zajíc se ptá medvěde nebojíš se?? Ne zajíci nebojim... Jedou 170km/h Tak co medvěde nebojíš se??? Ne zajíci nebojim... Ale měl bys medvěd: A proč?? Zajíc: Protože já nedosáhnu na BRZDY

Ajinka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 1824 ( 26 )
známka - 2,79 ( 6575 )
28. 5. 2004
165 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVe tři v noci zazvoní profesorovi telefon, ozve se tichý hlas:
"Probudil jsem tě?" "Hmm, ano..."
"Tak to je dobře, protože já se ještě učím, ty hajzle!"

Drasnarova@guick.cz

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 6368 ( 138 )
známka - 2,79 ( 9777 )
14. 5. 2002
142 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHraji si chlapecek a holcicka na pisku.
Najednou chlapecek strci holcicce ruku pod sukni a povida:
Je, ty ses taky chlapecek?
Ne, ja kakam.

Poslal(a) QQ

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Chlapeček a holčička
posláno ( dnes ) - 695 ( 24 )
známka - 2,79 ( 3428 )
23. 6. 2005
404 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJednou takhle poslala babička na americké farmě malého Johnnyhy s kýblem pro vodu k skalnímu jezeru. Johnny je za chvilku zpátky, celý vyděšený povídá: "Babi, v tý vodě je krokodýl!" - "Jo, ten už tam žije několik let, ale nikdy nikomu neublížil. A nejspíš z tebe má stejný strach, jako ty z něj." - "No, jestli má takovej strach, jako já, tak ta voda stejně nebude k pití!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 3429 lidí, prům. známka 2,79


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 145 ( 6 )
známka - 2,79 ( 4858 )
17. 9. 2003
649 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlastá čech a japonec. Po nějaké době se pohádaj, japonec natáhne ruku, udeří, čech padne. Po peti minutách se čech probudí a ptá se japonce jak to udělal, japonec: "To bylo naše kung-fu". Tak si připijou na zdraví, ale po půl hodině se zase chytnou, japonec natáhne ruku, udeří, čech padne. Po hodině se čech probere a ptá se jak to udělal, japonec: "To bylo naše karate". Tak si připijou na zdraví, po chvíli se zase pohádaj, čech vstane, udeří ho. Po 3 mesících japonce propustí z nemocnice, když se potkaj v hospodě tak se ho japonec zeptá jak to udělal. Čech: "To bylo taky vaše, hever od Mazdy"!!!

Haden

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Klasický češi :)
posláno ( dnes ) - 319 ( 19 )
známka - 2,79 ( 2655 )
17. 9. 2006
89 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBudou se stavět supermarkety pro sklerotiky?
Dostanou tam všechno, na co si vzpomenou!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 38 ( 14 )
známka - 2,79 ( 2310 )
5. 4. 2007
995 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde chlápek do nebe. Svatý Petr nakoukne do knih a povídá: "Víte, já tu na vás vůbec nic nemám. Ani špatnýho, ani dobrýho. My poslední dobou máme narváno, takže byste potřeboval alespoň jeden opravdu dobrej skutek, abych vás mohl pustit dovnitř. Zkuste si na něco vzpomenout, my v těch knihách nemáme všechno." - "No, jednou jsem udělal jeden dobrej skutek. To jsem takhle jel po městě a najednou vidím, jak u jedný garáže banda motorkářů obtěžuje nějakou slečnu. Obtěžuje je slabý slovo. Oni ji přímo mučili a znásilňovali, a mně tak vzkypěla krev v žilách, že jsem okamžitě zastavil, vytáhl z kufru francouzák a šel přímo k nim. Byl tam jeden takovej velkej, určitě šéf, kolem krku řetěz, jizvy v obličeji, a já mu jednu ubalil, že lehnul, a povídám: "Koukejte tu slečnu nechat na pokoji!'" - "To je zajímavé," říká Svatý Petr, "to bychom to měli mít... Kdy se to asi tak stalo?" - "No, je to tak dvě minuty!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 607 ( 19 )
známka - 2,79 ( 2625 )
27. 4. 2005
376 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuManželka stojí večer v ložnici před zrcadlem a naříká. Manžel leží v posteli a poslouchá: - Pleť pomačkaná, prsa vytahaná, zadek jako vymačkanej pomeranč, křečový žíly, vlasy mi nedržej... jsem odporná.
Celá zoufalá se obrátí na manžela, aby jí řekl alespoň něco pozitivního.
A z lůžka se ozve: - Ale zrak máš v naprostém pořádku...

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 655 ( 23 )
známka - 2,79 ( 3536 )
28. 2. 2005
96 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč blondýnky nekojí své děti?
Protože to strašně bolí, když si vyvařují bradavky!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny



<5x<   <<     <1> || <10>  <11>  <12>  <13>  <14> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1028)