Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle známky - strana 33

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 740 ( 39 )
známka - 2,81 ( 4265 )
26. 12. 2005
196 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlapeček sedí vedle hromady disket a v rukách má velký podkovový magnet.
Na tatínka, který pracuje ve vedlejší místnosti, křičí:
"Tati, ošidili tě, ani jedna není magnetická!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dětičky
posláno ( dnes ) - 375 ( 13 )
známka - 2,81 ( 3062 )
6. 8. 2005
187 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Pane doktore, je mi nějak zle po těch ústřicích, co jsem včera snědl!", povídá policista u lékaře. "Ano, a jak vypadaly, když jste je otevřel?", ptá se lékař. "Otevřel?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 53 ( 16 )
známka - 2,81 ( 1914 )
29. 8. 2008
430 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJde jeden chlap v Supermarketu na záchod. Vedle něho se najdenou ozve "Tak co, jak žiješ?" Chlap se zamračí a řekne "No,dobře ... no ... děkuji" "A co manželka?" ozve se zase., "No, hezká ... hodná ... no" odpoví překvapeně. "Tak se sejdem jo?" se zase ozve. "No, dobře ... tak potom u umyvadel ..." zakřičí chlap. A odvedle se ozve "Hele, já ti zavolám za chvíli ..... Tady vedle do toho někdo furt kecá!"

Vložila

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 76 ( 23 )
známka - 2,81 ( 3591 )
8. 3. 2010
53 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMěří 150cm a nedá se to zabít?
Simír Gerchán.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 672 ( 45 )
známka - 2,81 ( 3133 )
19. 9. 2003
267 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSedi dedecek v parku na lavicce a place. Prijde k nemu mlady kluk a pta se: "Procpak placete?" "Vite, ja mam doma takovou mladou, krasnou zenu..." "No jo, uz to nejde jako za mlada." "Ale coz o to. To de porad, ale je si za ziviho boha nemuzu vzpomenout, kde bydlim."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Důchodci
posláno ( dnes ) - 33 ( 12 )
známka - 2,81 ( 1899 )
23. 9. 2003
791 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlápek se prochází v New Yorku po Central Parku a najednou si všimne, že nějaký se nějaký pitbul chystá skočit na pětiletou holčičku, která si hraje s panenkou. Neváhá a začne s psem bojovat o život mladé američanky. Po krutém boji k němu přiběhne policista, který všechno viděl.
- To bylo úžasné! Vy jste hrdina! Zítra o vás budou noviny psát: odvážný NewYorčan zachránil holčičku!
- Já nejsem z New Yorku, řekne chlápek.
- To je jedno, tak tam bude Odvážný američan.
- Já nejsem z Ameriky, odpoví smutně chlápek.
- A odkud jste? Ptá se ho policista.
- Z Pákistánu.
Druhý den je v NewYorských novinách titulek: Islámský extremista zavraždil amerického psa. Muže se jednat o zažátek nové vlny teroristických útoků.

Poslal Pepa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 391 ( 16 )
známka - 2,81 ( 2154 )
17. 8. 2007
69 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Můj muž zemřel tři dny po svatbě." - "To tedy dlouho netrpěl."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 41 ( 41 )
známka - 2,81 ( 3418 )
9. 9. 2012
126 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVláda se rozhodla radikálně vyřešit problém hladu a nezaměstnanosti.Navrhuje, aby nadále hladoví jedli nezaměstnané

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 172 ( 9 )
známka - 2,81 ( 3312 )
12. 2. 2006
837 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVzala si takhle jedna skoro sedmdesátiletá vdova o pět let staršího pána. Asi po půl roce šla k doktorovi, protože se cítila nějak divně. Doktor ji prohlédl, udělal různá vyšetření a druhý den jí v ordinaci říká: "Paní Kovářová, mám tady zprávu z laboratoře. Možná vás to překvapí, ale budete maminka." - "Pane doktor, nedělaj si legraci. Vždyť mně je skoro sedmdesát." - "Ja vím, paní, ještě ráno bych přísahal, že něco takového je nemožné, ale jste lékařský zázrak." - "No teda, to je pěknej problém..." a vyrazila z ordinace. V hale našla telefonní automat a volá domů manželovi. Ozve se jeho známý hlas: "Kovář, prosím." - Manželka zařvala: "Ty mizero! Přivedl jsi mne do jiného stavu!" Chvilku bylo ticho a pak se z druhé strany ozvalo: "Kdo volá, prosím?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ve škole
posláno ( dnes ) - 71 ( 16 )
známka - 2,81 ( 2877 )
28. 6. 2006
796 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká medvěd lišku: "Hele liško, nechceš zmlátit zajíce?" "No tak dem na něj, ale jak to vlastně uděláme?" "No tak třeba když bude mít čepici, tak ho zmlatíme že jí má, no a když jí nebude mít, tak ho zmlátíme, že jí nemá" Potkají zajíce : "Ahoj zajíčku. Kde máš čepici?" "Nemám..." tak ho seřežou do krve. Druhej den se to opakuje, a tak i třetí a čtvrtej den liška říká, že je to už ohraný: "Tak teda, já vím, že zajiček kouří. No tak když bude mít cigára s filtrem, tak ho zbijeme, že má s filtrem. No a když bude mít bez filtru... však to znáš..." Potkají počtvrté zajíce: "Ahoj zajíčku. Máš cigarety?" "A chcete s filtrem nebo bez?" V tom ho začne medvěd mlátit do obličeje a řve: "Kde máš čepici, ty hajzle..."

Bajdon

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách



<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0776)