Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle známky - strana 33

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 339 ( 24 )
známka - 2,81 ( 1935 )
29. 5. 2007
231 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Doslechl jsem se, že tvoje manželka se uzdravila. Po dvouleté úplné ztrátě hlasu zase hovoří. Je to pravda?" - "Je! No a?" - "A jak se nyní cítí?" - "Bezvadně. Ztrátu za první rok si už předevčírem vynahradila!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 76 ( 23 )
známka - 2,81 ( 3589 )
8. 3. 2010
53 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMěří 150cm a nedá se to zabít?
Simír Gerchán.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky
posláno ( dnes ) - 212 ( 60 )
známka - 2,81 ( 1883 )
14. 10. 2002
355 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSkvelym ceskym humorem je prospikovana serie Slunce, seno a ....
... a tak jen vybiram nejake to sluvko:
1.Skopkova na manzela:
"Prosim te, co na tom chlastu furt mas?!" (tohle zeny asi nikdy nepochopi) manzel:
"Jo, ja ti to reknu a ty zacnes chlastat taky!"
2.syn na tatinka:
"Tati, bila te taky nekdy tvoje maminka?"
Skopek: "Ne, jenom ta tvoje."

Batex

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 71 ( 16 )
známka - 2,81 ( 2867 )
28. 6. 2006
796 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPotká medvěd lišku: "Hele liško, nechceš zmlátit zajíce?" "No tak dem na něj, ale jak to vlastně uděláme?" "No tak třeba když bude mít čepici, tak ho zmlatíme že jí má, no a když jí nebude mít, tak ho zmlátíme, že jí nemá" Potkají zajíce : "Ahoj zajíčku. Kde máš čepici?" "Nemám..." tak ho seřežou do krve. Druhej den se to opakuje, a tak i třetí a čtvrtej den liška říká, že je to už ohraný: "Tak teda, já vím, že zajiček kouří. No tak když bude mít cigára s filtrem, tak ho zbijeme, že má s filtrem. No a když bude mít bez filtru... však to znáš..." Potkají počtvrté zajíce: "Ahoj zajíčku. Máš cigarety?" "A chcete s filtrem nebo bez?" V tom ho začne medvěd mlátit do obličeje a řve: "Kde máš čepici, ty hajzle..."

Bajdon

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O zvířátkách
posláno ( dnes ) - 481 ( 16 )
známka - 2,81 ( 3266 )
11. 6. 2003
432 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDohadují se Američan, Rus a Slovák, kdo má nejsilnější kořalku. Tak postaví doprostřed místnosti židli a první se napije Rus vodky. A ti dva se ho ptají kolik vidí židlí. Rus na to: "Dvě"! Pak si lokne Američan whisky, škytne a povídá: "Já vidím tři židle"! A nakonec si přihne Slovák ze slivovice. Ti dva se ho ptají kolik jich vidí on. Slovák chvíli ani nedutá a pak odpoví: "A v které řadě"?

Boy George

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Dohadují se dvá, tří
posláno ( dnes ) - 242 ( 13 )
známka - 2,81 ( 2729 )
11. 3. 2005
98 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Kalianko k doktorovi: "Vidím špatně zblízka." - "A zdaleka?" - "Jo, až od Loučovic!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 47 ( 38 )
známka - 2,81 ( 2785 )
17. 10. 2011
146 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUčitel v autoškole se ptá blondýnky: "Co uděláte, když píchnete kolo?""Normálně pojedu dál domů autem, já na kole stejně nejezdím."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny
posláno ( dnes ) - 872 ( 10 )
známka - 2,81 ( 2950 )
12. 9. 2007
310 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Moje nejdražší. Staň se mou ženou. Nemám sice chatu jako Koudelka, nevyhrál jsem 300 000 ve sportce jako Koudelka, nemám nejnovější Felicii jako Koudelka, ale nepředstavitelně tě miluji, a nemohu bez tebe existovat." - "Já tě mám taky strašně ráda, ale řekni mi, kde bydlí ten Koudelka?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 21 ( 14 )
známka - 2,81 ( 1822 )
22. 9. 2011
126 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuHádka manželov:On: - Prosím ťa, neštvi ma, lebo vo mne prebudíš zviera!Ona: - ...si myslíš, že sa bojím somára ?!?

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství
posláno ( dnes ) - 1736 ( 23 )
známka - 2,81 ( 4569 )
21. 11. 2003
155 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede takhle blondýnka autem a narazí do stromu. Poté vylezele z auta, obejme strom a povídá: "Strome, stromečku, promiň, promiň, ale já troubila!"

Deissynka

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Blondýny



<5x<   <<     <1> || <31>  <32>  <33>  <34>  <35> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0409)