Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Všechny vtipy > Podle známky - strana 952

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <950>  <951>  <952>  <953>  <954> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )


posláno ( dnes ) - 444 ( 20 )
známka - 3,13 ( 2220 )
24. 2. 2007
82 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVyměním lupy z pravé poloviny hlavy za lupy z levé poloviny. ZN.: Spěchá !!!

ruspa

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Inzeráty
posláno ( dnes ) - 143 ( 4 )
známka - 3,13 ( 2745 )
6. 1. 2008
520 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuChlap předvádí svým přátelům své nové skvělé autorádio. "Koukněte, je aktivovaný hlasem, třeba když řeknu Country..." Rádio samozřejmě začne hrát nějaké country. Pak to zkusí ještě s pár stanicemi a když už toho mají všichni dost, jdou se projet. Dojíždějí ke křižovatce, když vtom někdo před nima zastaví přímo na místě. "Debil!" zařve chlap. Vtom se rádio přeladí: "No, milý kolego, to víte, my teď půjdeme vládě po krku..." ozve se z rádia hlas Miloše Zemana.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 7 ( 7 )
známka - 3,13 ( 2496 )
4. 7. 2012
817 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuV Atlantiku provádí manévry ruský křižník. Najednou se vynoří americká atomová ponorka, vypálí na něj torpédo a křižník jde ke dnu. Rusové ještě v poslední chvíli naskáčou do záchranných člunů a v rozbouřeném moři veslují směrem k nepřátelské ponorce. Mezitím už americký kapitán stojí na můstku a spokojeně se usmívá. Ale to už na něj křičí ruský kolega - velitel potopeného křižníku: R: "Pačemů vy patapíli naš krížnik?!" A: ????? (nechápavý výraz) R: "Pačemů vy patapíli naš krížnik?!" (hlasitěji) A: ????? R: "Pačemů vy patapíli naš krížnik?!" (ještě hlasitěji) A: ????? R: "Sprechen Sie Deutsch?" A: ????? R: "Parlez vous Francaise?" A: ????? R: "Do you speak English?" A: "Yesss, I do!" R: "Pačemů vy patapíli naš križnik?!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 374 ( 19 )
známka - 3,13 ( 2279 )
27. 3. 2004
141 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVíte, kde je největší dopravní stavba na světě?
V České republice.
Jaká, prosím tě?
Tunel 200 x 400 km a stále se zvětšuje.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Politické
posláno ( dnes ) - 16 ( 6 )
známka - 3,13 ( 2343 )
15. 8. 2004
532 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJ.V. Stalin ( alias Generalissimus mír ) se doslechl, že královna Anglie zveřejňuje každý rok zprávu o svém zdravotním stavu. Takže se i J.V.S. rozhodl k obdobnému kroku, ale s tím, že ne jednou za rok, ani ne jednou za měsíc, ale rovnou jednou za hodinu bude informovat sovětský lid o svém zdravotním stavu.
Zprávy 6:00 moskevského času:
J.V.Stalin se právě vymočil.
Zprávy 7:00 moskevskeho času:
J.V.Stalin měl právě stolici.
Zprávy 8:00 moskevského času:
J.V.Stalin se právě probudil....

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 17 ( 9 )
známka - 3,13 ( 2164 )
10. 2. 2009
120 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu- "Slyšela jsi, že pan Amrož se žení po dvanácté?"
- "Je to vůbec možné?"
- "Je. Má svatbu v půl jedné."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života
posláno ( dnes ) - 21 ( 4 )
známka - 3,13 ( 1876 )
17. 7. 2003
744 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarší paní přijde k doktorovi a říká: "Pane doktore, mám takový problém s větry, ale musím říct, že mě to až tak moc netrápí. Moje větry totiž nevydávají žádný zápach a nejsou ani slyšet. Abych vám řekla pravdu, za tu dobu, co tu sedím a mluvím s vámi, jsem si uprdla asi dvacetkrát a vy o tom ani nevíte. "Rozumím", přikyvuje chápavě doktor. "Tady máte recept na jeden lék a přijďte se mi ukázat za týden." Za týden je paní zpátky. "Pane doktore," spustí hned ve dveřích. "Co jste mi to dal? Moje větry jsou sice pořád tiché, ale zato teď strašně smrdí." "Výborně!" na to doktor. "Teď babi, když jsme vám uvolnili nosní dutiny, můžeme zkusit něco udělat s vaším sluchem."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 225 ( 10 )
známka - 3,13 ( 2007 )
30. 3. 2004
217 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPane doktore, večer nemůžu usnout. Musím pořád myslet na tisíc věcí."
"Tak tedy vypijte před spaním sklenku kyselého mléka."
"Pak budu klidně spát?"
"To sice ne, ale budete myslet jen na jednu věc."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Děkuji za ohodnocení
Oznámkovalo 2008 lidí, prům. známka 3,13


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora
posláno ( dnes ) - 259 ( 49 )
známka - 3,13 ( 1716 )
6. 8. 2004
350 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJede motocyklista po silnici, kdyz tu proti nemu leti ptacek. Snazi se to ubrzdit, ale nepovede se. Srazka.... No ale ma dobře srdce, tak zastavi a vezme ptacka domu. Tam ho da do voliery, nadrobi mu do misticky chleba, naleje mu vodu... Ptacek se v noci probere, rozhledne se a kouka - voda, chleba, mrize... a rika: "Tyyyjo, ja ho snad zabil..!?!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ostatní
posláno ( dnes ) - 505 ( 21 )
známka - 3,13 ( 2973 )
20. 4. 2002
172 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijede američan do Moskvy, koupí si noviny a tam prázdné stránky. Zastaví nějakého občana a ptá se ho.
- Počemu net bukev v gazétě?
> Nenádo, vsjo jásno.

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní



<5x<   <<     <1> || <950>  <951>  <952>  <953>  <954> ||  <963>     >>   >5x>        <+> přidat příspěvek
( celkem 9623 příspěvků na 963 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,1323)