Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Židovské > Podle počtu poslání dnes - strana 5

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <8>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 74 příspěvků na 8 stránkách )


posláno ( dnes ) - 87 ( 34 )
známka - 3,01 ( 5609 )
6. 4. 2009
184 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKohn jde do muzea a vidí tam obraz Narození Páně a povídá si:
"Jsou ti křesťani divní. Na šaty to nemá, spí to v chlévě, ale musí se to nechat vymalovat od Rembrandta!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 116 ( 32 )
známka - 2,95 ( 5209 )
20. 12. 2008
306 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKhon se rozhodl prodat dům a předal celou záležitost agentovi. Ten napsal inzerát, takový ten standartní, který se nádherně čte. Khon si ho přečetl a zeptal se: "To je všechno pravda?" - "Samozřejmě, proč se ptáte?" - "Stornujte to. Ten dům je příliš dobrý, než abych ho prodával!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 41 ( 32 )
známka - 2,97 ( 4271 )
8. 8. 2011
275 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRabín v Mukačevě ovdověl a rozhodoval se, kterou ženu si vybere.Jeho syn jej nabádá - "v Praze rabín také ovdověl a rozhodl se, že se jeho ženou stane nadále jen Tóra!"Rabín se usměje - "vidí synu, a není psáno: Nepožádáš manželky bližního svého?"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 638 ( 30 )
známka - 2,95 ( 4589 )
2. 10. 2002
405 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSotva přišla ta upomínka, sedl si Porges ke stolu a napsal tento dopis:
Velectěný pane!
Dovolil jste si mi napsat drzý dopis. Upozorňuji Vás, že během roku ukládám všechny nezaplacené účty do obálky a vždy na nový rok jeden z nich vytáhnu a ten pak slavnostně zaplatím. Napíšete-li mi ještě jednou podobný dopis, jste navždy ze slosování vyloučen.
S veškerou úctou.....

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 914 ( 30 )
známka - 2,97 ( 6428 )
2. 2. 2004
233 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuBuh se snaží nekomu dát prikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evrope... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a ríká: "Hej, Žide, nechceš prikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 795 ( 30 )
známka - 2,94 ( 6086 )
29. 10. 2004
312 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠnorer: "Celý život mě pronásleduje smůla."
Prokurista Spitz: "Jaké je vaše povolání?"
Šnorer: "Hudebník."
"Na jaký nástroj hrajete?"
"Na pozoun"
"Tak pojďte dál a něco mi zahrajte. Náhodou tady pozoun mám"
"No neříkal jsem to jakou mám smůlu. Ausgerechnet musej mít zrovna pozoun."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 6086 lidí, prům. známka 2,94


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 30 ( 30 )
známka - 2,92 ( 6647 )
15. 8. 2011
509 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDva Židi se baví v synagoze, po I. světové válce. Oba podnikali jako armádní dodavatelé. Jeden říká: Věřím na zázraky. Jednou jsem dodal armádě deset tisíc plynových masek - vo však vědí, z druhé ruky, jen jsem to dal trošku upravit, aby to vypadalo - no a velitel mne nechal zavřít do utěsněné komory, nasadil mi jednu masku a pustil tam plyn. Modlil jsem se modlitbu za mrtvé - a stal se zárak, přežil jsem! Druhý - prosím jich, žádný zázrak. Ten plyn jsem dodal já!

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 30 ( 30 )
známka - 2,94 ( 9256 )
8. 5. 2012
544 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKněz a rabín vedli kostelík a synagogu na jedné ulici naproti sobě. Protože měli stejný časový plán, rozhodli se, že si společně koupí auto. Když jej zakoupili, zaparkovali jej mezi svými pracovišti. Za chvilku rabín vykoukl ven a vidí, jak kněz cáká na auto vodu. Protože bylo nové a nepotřebovalo umýt, šel se zeptat, co jako kněz dělá. "Žehnám mu svěcenou vodou."Rabín chvilku váhal, pak spěšně vešel do synagogy, za moment vyšel ven s pilkou, došel ke kufru auta a uřízl tři cenťáky z výfuku.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Kněží a jeptišky, Židovské
posláno ( dnes ) - 712 ( 28 )
známka - 2,9 ( 5056 )
14. 11. 2002
355 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŠnorer Lebetran byl velmi zbožný. A tak když se jednou modlil, zjevil se mu archanděl Gabriel. "Milý Gabrieli", povídá Lebetran, "co je pro Boha milión let?" "Milión let je pro Boha jedna vteřinka." "A co je pro Boha milión dolarů?" "Milión dolarů je pro Boha jako cent." "A nemohl by mi tedy Bůh dát cent." "jistě, počkej vteřinku..."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 852 ( 25 )
známka - 2,97 ( 4993 )
12. 12. 2002
397 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKohn jde kolem domu pan Roubíčka a vidí na terase opalující se paní Roubíčkovou nahoře bez.
Kohn povídá: "Je Roubíček doma ?" Roubíčková: "Není doma, kdyby byl doma, tak se tady takhle neopaluju"
Kohn: "Tak co kdyby za Váma zaskočil a můžeme si spolu zašpásovat ?"
Roubíčková: "No dovolte, copak jsem nějaká kurva prodejná ?"
Kohn: "A kdo tady mluvil o placení ?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské



<<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <8>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 74 příspěvků na 8 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0056)