|
řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce
<< <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <8> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 74 příspěvků na 8 stránkách ) Vtipy - ŽidovskéVšechny vtipy - Alkohol - Blondýny - Černý humor - Dětičky - Dohadují se dvá, tří - Dopravní prostředky - Drsňárny - Důchodci - Dvojsmysly - Gayové a Lesbičky - Hádanky - Hospodský - Chlapeček a holčička - Inzeráty - Jazykové hádanky - Kameňáky - Klasický češi :) - Kněží a jeptišky - Lordi - Murphyho zákony - Muži jako rodičové - Na reklamy - Naše menšiny - Nevěra - O (pedo)filech - O Bláznech - O bohu - O doktorech - O mužích - O národech - O policajtech - O trosečnících - O zvířátkách - O ženách - Ostatní - Pepíček - Počítačové - Politické - Pracovní - Právníci - Různé neštěstí - Sex - Skoti - Somálci - Sport - Suchý fóry - Tchyně - Totalitní - U doktora - V obchodě - Vánoční a novoroční - Ve škole - Vojenské - Vztahy a manželství - Ze života - Žárovka - Ženská logika - Židovské - U soudu - Srandovní hláškyVýběr nejlepších příspěvků z kategorie Židovské posláno ( dnes ) - 633 ( 45 ) známka - 2,82 ( 6693 ) 10. 11. 2002 115 znaků Řekl pan Salus své choti: "Víš, drahá, kdyby někdo z nás dvou měl umřít, tak se odstěhuju do Bebešova."Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 631 ( 49 ) známka - 2,88 ( 5354 ) 2. 10. 2002 399 znaků Na policii přišlo udání, že katolický kněz, protestantský pastor a rabín hráli ferbla. Při výslech farář zapíral houževnatě a odvolával se svědectví všech svatých. Pastor přísahal při Spasiteli, ža ani ferbla hrát neumí. Konečně došlo i na rabína. "Tak co?", ptá se policejní komisař, "hrál jste ferbla?" Rabín pokrčí rameny: "Jak jsem mohl sám hrát ferbla?"Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 619 ( 22 ) známka - 3,01 ( 4544 ) 14. 11. 2002 194 znaků Já Vám říkám, pane Mendl, jsou to teď ale zlé časy. Každý týden dosazuju do obchodu tisíc korun." "Tak proč obchod nezavřete?", ptá se pan Mendl. "Nesmysl. Z čeho bych byl živ?"Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení Tento vtip jste již známkoval(a) Oznámkovalo 4544 lidí, prům. známka 3,01 Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 587 ( 9 ) známka - 3,1 ( 4455 ) 17. 8. 2005 466 znaků Aron s Izákem se pohádali. Izák v zlosti řekl Aronovi, že je smradlavý žid. Aron si šel stěžovat k rabínovi. Ten si druhý den Izáka zavolal, vyslechl si jeho verzi a nařídil mu, že se musí Aronovi omluvit. Izák se ptá: "A můžu se mu omluvit po telefonu?" Rabín souhlasil a tak Izák zvedl telefon, vytočil rabínovo číslo a povídá: "Haló, to je byt pana Kohna?" Na druhé straně se ozve Aron: "Ne, to bude asi omyl." - "Tak promiňte!!!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 178 ( 42 ) známka - 2,96 ( 5219 ) 16. 7. 2008 387 znaků Jedou Křesťan, žid a šaman ve vlaku. Na křesťana si sedne moucha, ale on ji odežene. Tak si moucha sedne na žida, ale ten ji taky odežene. Tak si moucha sedne na šamana, ale ten ji chytí a sní. Za chvíli si na křesťana znovu sedne moucha, ale on ji zase odežene. Tak si moucha sedne na žida. Ten ji chytí, otočí se na šamana a povídá "Příteli, koupíš mouchu?".Vložila Adiira Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 163 ( 14 ) známka - 2,95 ( 5941 ) 29. 4. 2003 1147 znaků Starý Žid vede hokynářství (takové to smíšené zboží) a přitom ho sleduje jeho syn aby se naučil jak se vede obchod atp. Vejde chlapík, starý mrkne na mladého ať dává pozor, a už to jede už to frčí.Chlapík: "Pytlík trávových semínek" (tráva, ne konopí!) Žid mu to zabalí a k tomu navíc přibalí i konev. Chlapík se diví: "Na co tu konev?" Žid: "Když zasadíte ty semínka tak je přece musíte polévat" Chlapík uzná oprávněnost a že si tedy tu konev taky vezme, načež mu k tomu Žid přibalí ještě sekačku. Chlap: "A na co ta sekačka?" Žid: "Když už tráva vyroste tak ji musíte přece sekat" Chlapík zase uzná že je to pravda, vezme semínka, konev a sekačku a jde. Žid: "Viděl jsi jak se prodává? Teď si to zkus ty." Mladý Žid se postaví za pult a za chvíli do krámu vejde ženská opravdu baba. Mladý Žid: "Co to bude madam?" Ženská: "Jedny vložky." Mladý Žid ji namarkuje vložky a k tomu přibalí a připočte sekačku. Baba je vyjevena a ptá se na co ta sekačka. Mladý Žid: "Co, na co. Týden nemůžete kroutit tak aspoň posekáte trávník." StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 162 ( 6 ) známka - 2,92 ( 7252 ) 4. 8. 2005 1198 znaků Sejde se katolický kněz, mohamedánský imám a židovský rabín. Baví se o víře a začnou se také bavit o síle modlitby. Katolický kněz říká: "To jsem jednou šel zaopatřovat nemocného do vzdálené vesnice. Jdu přes les, pole a louky, naráz se přihnaly mraky, šílená bouřka, průtrž mračen, nebylo kam se schovat. Tak kleknu, prosím Boha o ochranu. Naráz - všude okolo liják, nade mnou modrá obloha a já jsem v suchu došel až k cíli!" Mohamedán na to: "To je nic, tobě šlo jen o zdraví, mě šlo přímo o život. Jel jsem na velbloudu pouští. Naráz se přihnala písečná bouře, nebylo kam se schovat. Padnu k zemi a prosím Aláha o ochranu. Naráz - všude okolo bouře, nade mnou modrá obloha a já jsem v bezpečí dojel k cíli!" Židovský rabín na to: "Pánové, to není nic proti tomu, co jsem zažil já. Jdu v sobotu v Paříži po hlavní ulici a naráz uvidím na zemi plnou peněženku. Chci ji zdvihnout, ale naráz si uvědomím, že je sobota - šabat a já se nesmím dotýkat peněz. Přece tam ale tu peneženku nemůžu nechat ležet. Pozvednu oči k nebi, modlím se k Hospodinu. Naráz - všude okolo sobota, nade mnou úterý!"StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 160 ( 77 ) známka - 2,93 ( 5524 ) 29. 11. 2008 385 znaků Přijde se Žid poradit za svým rabínem a říká mu: "Moje dcera se chce vdávat, ale otec ženicha požaduje 10.000 věna a ty já nemám, mám jenom 5.000, co mám dělat?" - "Já ti poradím, vezmi těch 5.000 a zrcadlo, běž za otcem toho ženicha a ukaž mu je před zrcadlem a řekni Tady je těch 10.000." - "No, jo, ale já mám těch 5.000 včetně peněz v tom zrcadle!" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské posláno ( dnes ) - 159 ( 74 ) známka - 2,88 ( 6624 ) 12. 12. 2008 305 znaků Moric už týden je návštěvě u svého bratrance a nehýbe se. Konečně bratranec, chtěje se ho zbýt, řekne: "Poslyš, Moric, nemyslíš, že se Sáře a dětem po tobě už stýská?" - "Ale to víš, jistě! Ani jsem na ně nevzpomněl, ale já jim zatelegrafuji, aby sem hned za mnou přijeli!" StM Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Ze života, Židovské posláno ( dnes ) - 156 ( 9 ) známka - 2,91 ( 5907 ) 10. 6. 2006 1104 znaků Utíká takhle Roubíček ze Sovětského Svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina.Ptají se Roubíčka: "Co to je ?" "To se ptají špatně, "povídá Roubíček, "měli by se spíš zeptat, kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského Svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky..." "Dobře, můžete jít...", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je ?" "To se ptají špatně, " povídá Roubíček, "měli by se spíš zeptat, kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům..." "Dobře, můžete jít..." říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je ?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat co to je? To je pět kilo zlata !" lucushs Trvalý odkaz na tento vtip Kategorie: Židovské << <1> || <2> <3> <4> <5> <6> || <8> >> <+> přidat příspěvek ( celkem 74 příspěvků na 8 stránkách ) řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce |
|
|
|
|