Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Židovské > Podle počtu poslání - strana 2

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<<     <1>  <2>  <3>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 74 příspěvků na 3 stránkách )


posláno ( dnes ) - 634 ( 46 )
známka - 2,82 ( 6693 )
10. 11. 2002
115 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŘekl pan Salus své choti: "Víš, drahá, kdyby někdo z nás dvou měl umřít, tak se odstěhuju do Bebešova."

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 631 ( 49 )
známka - 2,88 ( 5354 )
2. 10. 2002
399 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuNa policii přišlo udání, že katolický kněz, protestantský pastor a rabín hráli ferbla. Při výslech farář zapíral houževnatě a odvolával se svědectví všech svatých. Pastor přísahal při Spasiteli, ža ani ferbla hrát neumí. Konečně došlo i na rabína. "Tak co?", ptá se policejní komisař, "hrál jste ferbla?" Rabín pokrčí rameny: "Jak jsem mohl sám hrát ferbla?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 622 ( 25 )
známka - 3,01 ( 4544 )
14. 11. 2002
194 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJá Vám říkám, pane Mendl, jsou to teď ale zlé časy. Každý týden dosazuju do obchodu tisíc korun." "Tak proč obchod nezavřete?", ptá se pan Mendl. "Nesmysl. Z čeho bych byl živ?"

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 587 ( 9 )
známka - 3,1 ( 4455 )
17. 8. 2005
466 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAron s Izákem se pohádali. Izák v zlosti řekl Aronovi, že je smradlavý žid. Aron si šel stěžovat k rabínovi. Ten si druhý den Izáka zavolal, vyslechl si jeho verzi a nařídil mu, že se musí Aronovi omluvit. Izák se ptá: "A můžu se mu omluvit po telefonu?" Rabín souhlasil a tak Izák zvedl telefon, vytočil rabínovo číslo a povídá: "Haló, to je byt pana Kohna?" Na druhé straně se ozve Aron: "Ne, to bude asi omyl." - "Tak promiňte!!!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 178 ( 42 )
známka - 2,96 ( 5219 )
16. 7. 2008
387 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJedou Křesťan, žid a šaman ve vlaku. Na křesťana si sedne moucha, ale on ji odežene. Tak si moucha sedne na žida, ale ten ji taky odežene. Tak si moucha sedne na šamana, ale ten ji chytí a sní. Za chvíli si na křesťana znovu sedne moucha, ale on ji zase odežene. Tak si moucha sedne na žida. Ten ji chytí, otočí se na šamana a povídá "Příteli, koupíš mouchu?".

Vložila Adiira

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 166 ( 17 )
známka - 2,95 ( 5941 )
29. 4. 2003
1147 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuStarý Žid vede hokynářství (takové to smíšené zboží) a přitom ho sleduje jeho syn aby se naučil jak se vede obchod atp. Vejde chlapík, starý mrkne na mladého ať dává pozor, a už to jede už to frčí.
Chlapík: "Pytlík trávových semínek" (tráva, ne konopí!)
Žid mu to zabalí a k tomu navíc přibalí i konev.
Chlapík se diví: "Na co tu konev?"
Žid: "Když zasadíte ty semínka tak je přece musíte polévat"
Chlapík uzná oprávněnost a že si tedy tu konev taky vezme, načež mu k tomu Žid přibalí ještě sekačku.
Chlap: "A na co ta sekačka?"
Žid: "Když už tráva vyroste tak ji musíte přece sekat"
Chlapík zase uzná že je to pravda, vezme semínka, konev a sekačku a jde.
Žid: "Viděl jsi jak se prodává? Teď si to zkus ty."
Mladý Žid se postaví za pult a za chvíli do krámu vejde ženská opravdu baba.
Mladý Žid: "Co to bude madam?"
Ženská: "Jedny vložky."
Mladý Žid ji namarkuje vložky a k tomu přibalí a připočte sekačku.
Baba je vyjevena a ptá se na co ta sekačka.
Mladý Žid: "Co, na co. Týden nemůžete kroutit tak aspoň posekáte trávník."

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 162 ( 6 )
známka - 2,92 ( 7252 )
4. 8. 2005
1198 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuSejde se katolický kněz, mohamedánský imám a židovský rabín. Baví se o víře a začnou se také bavit o síle modlitby. Katolický kněz říká: "To jsem jednou šel zaopatřovat nemocného do vzdálené vesnice. Jdu přes les, pole a louky, naráz se přihnaly mraky, šílená bouřka, průtrž mračen, nebylo kam se schovat. Tak kleknu, prosím Boha o ochranu. Naráz - všude okolo liják, nade mnou modrá obloha a já jsem v suchu došel až k cíli!" Mohamedán na to: "To je nic, tobě šlo jen o zdraví, mě šlo přímo o život. Jel jsem na velbloudu pouští. Naráz se přihnala písečná bouře, nebylo kam se schovat. Padnu k zemi a prosím Aláha o ochranu. Naráz - všude okolo bouře, nade mnou modrá obloha a já jsem v bezpečí dojel k cíli!" Židovský rabín na to: "Pánové, to není nic proti tomu, co jsem zažil já. Jdu v sobotu v Paříži po hlavní ulici a naráz uvidím na zemi plnou peněženku. Chci ji zdvihnout, ale naráz si uvědomím, že je sobota - šabat a já se nesmím dotýkat peněz. Přece tam ale tu peneženku nemůžu nechat ležet. Pozvednu oči k nebi, modlím se k Hospodinu. Naráz - všude okolo sobota, nade mnou úterý!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 160 ( 77 )
známka - 2,93 ( 5524 )
29. 11. 2008
385 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde se Žid poradit za svým rabínem a říká mu: "Moje dcera se chce vdávat, ale otec ženicha požaduje 10.000 věna a ty já nemám, mám jenom 5.000, co mám dělat?" - "Já ti poradím, vezmi těch 5.000 a zrcadlo, běž za otcem toho ženicha a ukaž mu je před zrcadlem a řekni Tady je těch 10.000." - "No, jo, ale já mám těch 5.000 včetně peněz v tom zrcadle!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 159 ( 74 )
známka - 2,88 ( 6624 )
12. 12. 2008
305 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMoric už týden je návštěvě u svého bratrance a nehýbe se. Konečně bratranec, chtěje se ho zbýt, řekne: "Poslyš, Moric, nemyslíš, že se Sáře a dětem po tobě už stýská?" - "Ale to víš, jistě! Ani jsem na ně nevzpomněl, ale já jim zatelegrafuji, aby sem hned za mnou přijeli!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Ze života, Židovské
posláno ( dnes ) - 156 ( 9 )
známka - 2,91 ( 5907 )
10. 6. 2006
1104 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUtíká takhle Roubíček ze Sovětského Svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina.
Ptají se Roubíčka: "Co to je ?"
"To se ptají špatně, "povídá Roubíček, "měli by se spíš zeptat, kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského Svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky..."
"Dobře, můžete jít...", říkají celníci.
Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je ?"
"To se ptají špatně, " povídá Roubíček,
"měli by se spíš zeptat, kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům..."
"Dobře, můžete jít..." říkají celníci.
Roubíček přijede ke svým příbuzným a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka:
"Strýčku, kdo to je ?"
"Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat co to je? To je pět kilo zlata !"

lucushs

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 149 ( 146 )
známka - 2,95 ( 10932 )
30. 5. 2012
247 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuU piva diskutují katolík, protestant, mohamedán a žid.Katolík: Jsem tak bohatý, že si koupím ErstebankProtestant: A já si koupím General MotorsMohamedán: Tak to já si koupím MincrosoftŽid dopije: Mám špatnou zprávu, nic neprodám!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Alkohol, Židovské
posláno ( dnes ) - 146 ( 58 )
známka - 3,02 ( 5660 )
16. 12. 2008
333 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuModlí se jeden žid: "Bože, sešli mi deset korun!" Vedle se modlí druhý: "Bože, sešli mi deset milionů!" První: "Bože, sešli mi deset korun!" Druhý: "Bože, sešli mi deset milionů!" První zase: "Bože, sešli mi deset korun!" Druhý: "Heleďte, tady mají padesátikorunu a přestaňte mi Boha rozptylovat prkotinama!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 139 ( 130 )
známka - 3,03 ( 7109 )
13. 8. 2011
193 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuMůžte pravověrný Žid cestovat v sobotu letadlem?Ano, pokud se připoutá bezpečnostním pásem. Potom se totiž letadlo nepovažuje za dopravní prostředek, ale za součást oblečení.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 138 ( 136 )
známka - 2,98 ( 8348 )
7. 3. 2012
113 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuJak poznáte, že je někdo napůl Žid a napůl křesťan?Když jde ke zpovědi, vede s sebou svého právníka!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Hádanky, Židovské
posláno ( dnes ) - 133 ( 125 )
známka - 2,93 ( 6573 )
26. 9. 2011
72 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuCo se stane, když žid narazí do zdi při plné erekci ?Zlomí si nos.

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 133 ( 121 )
známka - 2,96 ( 6919 )
10. 10. 2011
402 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽidi jsou v koncentráku a ženou je do sprch. Židi brečí, že je zplynujou. A tak je tam zavřou a Židi čekají na plyn, místo plynu začne téct ze sprch voda.Všichni se radují, až na malého chlapečka, který pořád brečí a brečí.Tak se ho všichni ptají, proč se neraduje, když jim místo plynu teče voda.A on odpoví: "No jó, voda, ale vidíte tady někde odtokový kanálek?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 6919 lidí, prům. známka 2,96


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 133 ( 132 )
známka - 2,98 ( 6599 )
17. 3. 2012
280 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuZa multimilionářem přišel mladý Žid: "Mám pro Vás návrh, jak bychom oba mohli vydělat 3.000.000 USD" - "No, to nejsou malé peníze, co navrhujete?" - "Slyšel jsem, že jste svojí dceři slíbil věno 6.000.000 USD. No, a já jsem ochoten vzít si ji na tři miliony!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 132 ( 40 )
známka - 2,95 ( 8422 )
9. 12. 2008
302 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Feigel kupuje u zahradníka, kde je levněji než na trhu, okurku. Zahradník mu nabízí krásnou velkou okurku za deset pencí. "To je moc, ale dvě pence bych dal." Za dvě pence mu zahradník nabídne malou okurku, ještě na záhonu. "Tu beru! Zaplatím ji hned a přijdu si pro ni za týden!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: V obchodě, Židovské
posláno ( dnes ) - 128 ( 42 )
známka - 2,99 ( 7489 )
6. 12. 2008
276 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuDívá se Američan na žida, jak se modlí u Zdi nářků a ptá se jej, co dělá. Ten mu vysvětluje, že tak rozmlouvá s Bohem a žádá o pomoc. "A jak dlouho už takhle prosíte Boha?" - "Asi třicet let." - "A nějaký úspěch?" - "Žádný, jako bych mluvil do zdi!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: O bohu, Židovské
posláno ( dnes ) - 125 ( 80 )
známka - 2,93 ( 5218 )
4. 4. 2009
63 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuProč mají židi velký frňáky?
Protože vzduch je zadarmo!

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 122 ( 38 )
známka - 2,95 ( 5210 )
20. 12. 2008
306 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKhon se rozhodl prodat dům a předal celou záležitost agentovi. Ten napsal inzerát, takový ten standartní, který se nádherně čte. Khon si ho přečetl a zeptal se: "To je všechno pravda?" - "Samozřejmě, proč se ptáte?" - "Stornujte to. Ten dům je příliš dobrý, než abych ho prodával!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 115 ( 93 )
známka - 2,96 ( 10574 )
1. 9. 2009
314 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPan Kohn žádá o vystěhovalecký pas do Ameriky: "Ne, že by se mi tady nelíbilo, ale můj dědeček má v Americe továrnu na klobouky a je už úplně hluchej!" - "Tak ať tu fabriku prodá, přestěhuje se sem a tady může žít za bony..." - "Oni mi špatně rozumněli - dědeček je hluchej a ne blbej!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Totalitní, Židovské
posláno ( dnes ) - 93 ( 40 )
známka - 3,01 ( 5609 )
6. 4. 2009
184 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuKohn jde do muzea a vidí tam obraz Narození Páně a povídá si:
"Jsou ti křesťani divní. Na šaty to nemá, spí to v chlévě, ale musí se to nechat vymalovat od Rembrandta!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 59 ( 43 )
známka - 3,03 ( 5347 )
17. 9. 2010
103 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽidovská kletba: Přeju ti, abys byl tak bohatý, aby manžel tvé vdovy nemusel v životě pracovat.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 58 ( 52 )
známka - 3,03 ( 4711 )
11. 8. 2011
171 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuUmírá starý žid. ptá se ženy:Sáro, řekni mi, byla jsi mi někdy nevěrná?Abrame, než odpovím, odpověz ty, jseš si jistý, že už z této postele nevstaneš?

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 54 ( 39 )
známka - 2,89 ( 7355 )
27. 1. 2011
124 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuVěřil bys, Mojše, jak je moje žena hodná, pracovitá, spořivá, rozumná a milá?
Abrame, snad mi ji nechceš prodat?

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Vztahy a manželství, Židovské
posláno ( dnes ) - 49 ( 42 )
známka - 2,96 ( 4876 )
27. 6. 2011
223 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPane Kohn, dnes se mi nedařilo, měl jsem jet na chatu vlakem tři hodiny, ale jel jsem pět. Na co si stěžujete, dopadl jste přece výborně, měl jste zaplacené tři hodiny, ale dostal jste navíc dvě hodiny zdarma!

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 41 ( 32 )
známka - 2,97 ( 4272 )
8. 8. 2011
275 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuRabín v Mukačevě ovdověl a rozhodoval se, kterou ženu si vybere.Jeho syn jej nabádá - "v Praze rabín také ovdověl a rozhodl se, že se jeho ženou stane nadále jen Tóra!"Rabín se usměje - "vidí synu, a není psáno: Nepožádáš manželky bližního svého?"

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 38 ( 12 )
známka - 2,85 ( 4774 )
3. 9. 2005
1136 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipu"Představěj si, Kohn, já vám takhle jednou sedím v zahradní restauraci, když si vtom ke mně přisedla taková pěkná dívenka. Tak jsem ji pozval na večeři, pak jsme šli k cukráři na zmrzlinu, potom jsme navštívili kino, odtud jsme přešli do baru na skleničku, pak jsem ji pozval k sobě domů a tam jsme se třikrát, představěj si, Kohn, třikrát jsme se pomilovali." - "Já jim úplně věřím, že seděli v zahradní restauraci, i to, že si k nim přisedla dívenka (i když, chudinka, asi musela mít šedej zákal), věřím jim i to, že byli spolu na zmrzlině, i u nich doma, věřím jim i to, že se spolu třikrát pomilovali, ale co jim nemůžu věřit, Roubíček, nemůžu jim věřit to, že byli spolu v kině!" - "Himlhergot, Kohn, když mi věřej, že jsem ji pozval na večeři, pak jsme šli k cukráři na zmrzlinu, že jsme šli do baru, pak jsem ji pozval k sobě domů a dokonce i to, že jsme se tam třikrát pomilovali, proč mi ausgerechnet nevěřej, že jsme byli spolu v kině?" - "To když voni, Roubíček, ještě mohli třikrát, to ještě žádný biografy neexistovaly!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 37 ( 37 )
známka - 2,97 ( 5311 )
8. 2. 2012
566 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřijde Žid k rabínovi a stěžuje si na jiného Žida, jak je nemorální, co mu zlého udělal, jaký je podrazák atd.Rabín povídá: "Máš pravdu, to, co provedl, je špatné a odsouzeníhodné".Další den za ním přijde ten druhý Žid a líčí celou věc znova, akorát s opačným znaménkem.Rabín mu opět dá za pravdu. Obojí sledoval rabínův žák.Proto se ho zeptá: "Proč jsi dal za pravdu každému z nich, když každý tvrdil opak? Vždyť je to účelové, neupřímné, bezcharakterní!""Milý synu", odpoví rabín, "i ty máš pravdu!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské



<<     <1>  <2>  <3>     >>        <+> přidat příspěvek
( celkem 74 příspěvků na 3 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0033)