Logo

Přihlášení - email: heslo:
Přihlásit přes Facebook (co to je?)
Zaregistrujte se (Společné pro Ftípky, Komik, Sprosťák, Herník, Romantik a Infík) - Potvrzení registrace - Zapomenuté heslo
Nacházíte se zde: KOMIK.CZ > Vtipy > Židovské > Podle známky - strana 8

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce

<5x<   <<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <8>          <+> přidat příspěvek
( celkem 74 příspěvků na 8 stránkách )


posláno ( dnes ) - 59 ( 43 )
známka - 3,03 ( 5347 )
17. 9. 2010
103 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuŽidovská kletba: Přeju ti, abys byl tak bohatý, aby manžel tvé vdovy nemusel v životě pracovat.

RadimO

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 1226 ( 41 )
známka - 3,04 ( 8187 )
5. 8. 2005
174 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPtá se opatrně doktor po operaci: "Pane Kohn, chtěl jste to uříznout nebo obříznout?" - "To druhé, pane doktore!" - "Problém je v tom, že už nemáte ani to prvé!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: U doktora, Židovské
posláno ( dnes ) - 970 ( 41 )
známka - 3,05 ( 5577 )
13. 7. 2005
203 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuPřiběhne Kohn za Roubíčkem a volá už ve dveřích: "Kohne, tvoje čtrnáctiletá dcera v parku kojí!" Na to Roubíček s bohorovným klidem odpoví: "A proč by nekojila, když má čas a mlíko?"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

ohodnoť vtip
Super  Bezva  De to  Nic moc  No hrůza


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské
posláno ( dnes ) - 587 ( 9 )
známka - 3,1 ( 4455 )
17. 8. 2005
466 znaků


Klikněte pro QR Kód vtipuAron s Izákem se pohádali. Izák v zlosti řekl Aronovi, že je smradlavý žid. Aron si šel stěžovat k rabínovi. Ten si druhý den Izáka zavolal, vyslechl si jeho verzi a nařídil mu, že se musí Aronovi omluvit. Izák se ptá: "A můžu se mu omluvit po telefonu?" Rabín souhlasil a tak Izák zvedl telefon, vytočil rabínovo číslo a povídá: "Haló, to je byt pana Kohna?" Na druhé straně se ozve Aron: "Ne, to bude asi omyl." - "Tak promiňte!!!"

StM

Přidávat vtipy do svých oblíbených lze až po přihlášení

Tento vtip jste již známkoval(a)
Oznámkovalo 4455 lidí, prům. známka 3,1


Trvalý odkaz na tento vtip
Kategorie: Židovské



<5x<   <<     <1> || <3>  <4>  <5>  <6>  <7> ||  <8>          <+> přidat příspěvek
( celkem 74 příspěvků na 8 stránkách )

řadit podle - data - počtu poslání - počtu poslání dnes - známky - | - 10 - 20 - 30 - příspěvků na stránce






Welcome to Praetorian

Copyright © 2007-2013 WE KOMIK.CZ - Reklama na serveru - Privacy policy - (0,0025)